Terminarz jesiennych rozgrywek ekstraklasy w sezonie 2014/15

    Terminarz jesiennych rozgrywek ekstraklasy w sezonie 2014/15

    Dziennik Zachodni

    Dziennik Zachodni

    Terminarz jesiennych rozgrywek ekstraklasy w sezonie 2014/15
    1/2
    przejdź do galerii
    Oto terminarz jesiennych rozgrywek ekstraklasy w sezonie 2014/15. Śledź rozgrywki swojej drużyny!

    1 kolejka - 18/21 lipca
    Podbeskidzie Bielsko-Biała - Pogoń Szczecin


    [b]Górnik Zabrze - Cracovia
    Lech Poznań - Piast Gliwice
    Śląsk Wrocław - Ruch Chorzów[/b]
    Górnik Łęczna - Wisła Kraków
    Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk
    Legia Warszawa - GKS Bełchatów
    Zawisza Bydgoszcz - Korona Kielce

    2 kolejka - 25/28 lipca


    Ruch - Łęczna (27 07 g 15 30)
    Górnik Zabrze - Lech (27 07 g 18)
    Wisła - Piast (28 07 g 18)
    Lechia - Podbeskidzie (25 07 g 20 30)
    Cracovia - Legia
    Bełchatów - Korona
    Pogoń - Śląsk
    Zawisza - Jagiellonia

    3 kolejka - 1/4 sierpnia


    Piast - Lechia (1 08 g 20 30)
    Podbeskidzie - Ruch (3 08 g 15 30)
    Legia - Górnik Zabrze (2 08 g 20 30)
    Łęczna - Bełchatów
    Jagiellonia - Cracovia
    Korona - Pogoń
    Lech - Wisła
    Śląsk - Zawisza

    4 kolejka - 8/11 sierpnia


    Górnik Zabrze - Jagiellonia (8 08 g 20 30)
    Ruch - Wisła (10 08 g 18)
    Pogoń - Piast (11 08 g 18)

    Zawisza - Podbeskidzie (10 08 g 15 30)


    Cracovia - Korona
    Bełchatów - Śląsk
    Lechia - Lech
    Legia - Łęczna

    5 kolejka - 15/18 sierpnia


    Piast - Ruch (16 08 g 18)
    Podbeskidzie - Bełchatów (18 08 g 18)
    Korona - Górnik (15 08 g 18)
    Łęczna - Zawisza
    Jagiellonia - Legia
    Lech - Pogoń
    Śląsk - Cracovia
    Wisła - Lechia

    6 kolejka - 22/25 sierpnia


    Górnik Zabrze - Łęczna
    Ruch - Lech
    Cracovia - Podbeskidzie
    Bełchatów - Piast
    Jagiellonia - Śląsk
    Legia - Korona
    Pogoń - Wisła
    Zawisza - Lechia

    7 kolejka - 29 sierpnia/1 września


    Piast - Zawisza
    Podbeskidzie - Legia
    Lechia - Ruch
    Śląsk - Górnik Zabrze
    Łęczna - Pogoń
    Korona - Jagiellonia
    Lech - Cracovia
    Wisła - Bełchatów

    8 kolejka - 12/15 września


    Górnik Zabrze - Piast
    Korona - Podbeskidzie
    Pogoń - Ruch
    Cracovia - Łęczna
    Bełchatów - Lechia
    Jagiellonia - Lech
    Legia - Śląsk
    Zawisza - Wisła

    9 kolejka - 19/22 września


    Podbeskidzie - Górnik Zabrze
    Ruch - Bełchatów
    Piast - Cracovia
    Łęczna - Jagiellonia
    Lech - Zawisza
    Lechia - Pogoń
    Śląsk - Korona
    Wisła - Legia

    10 kolejka - 26/29 września


    Górnik Zabrze - Lechia
    Jagiellonia - Podbeskidzie
    Korona - Piast
    Zawisza - Ruch
    Cracovia - Wisła
    Bełchatów - Pogoń
    Legia - Lech
    Śląsk - Łęczna

    11 kolejka - 3/6 października


    Ruch - Górnik Zabrze
    Piast - Legia
    Podbeskidzie - Śląsk
    Łęczna - Korona
    Lech - Bełchatów
    Lechia - Cracovia
    Pogoń - Zawisza
    Wisła - Jagiellonia

    12 kolejka - 17/20 października


    Górnik Zabrze - Wisła
    Podbeskidzie - Łęczna
    Cracovia - Ruch
    Śląsk - Piast
    Jagiellonia - Pogoń
    Korona - Lech
    Legia - Lechia
    Zawisza - Bełchatów

    13 kolejka - 24/27 października


    Piast - Jagiellonia
    Ruch - Korona
    Bełchatów - Górnik Zabrze
    Wisła - Podbeskidzie
    Lech - Łęczna
    Lechia - Śląsk
    Pogoń - Cracovia
    Zawisza - Legia

    14 kolejka - 2 listopada


    Podbeskidzie - Piast
    Górnik Zabrze - Pogoń
    Legia - Ruch
    Cracovia - Zawisza
    Łęczna - Lechia
    Jagiellonia - Bełchatów
    Korona - Wisła
    Śląsk - Lech

    15 kolejka - 7/10 listopada


    [b]Piast - Łęczna
    Ruch - Jagiellonia
    Lech - Podbeskidzie
    Zawisza - Górnik
    Bełchatów - Cracovia
    Lechia - Korona
    Pogoń - Legia
    Wisła - Śląsk

    16 kolejka - 21/24 listopada


    Piast - Lech
    Ruch - Śląsk
    Cracovia - Górnik Zabrze
    Pogoń - Podbeskidzie
    Bełchatów - Legia
    Korona - Zawisza
    Lechia - Jagiellonia
    Wisła - Łęczna

    17 kolejka - 28 listopada/1 grudnia


    Piast - Wisła
    Podbeskidzie - Lechia
    Łęczna - Ruch
    Lech - Górnik Zabrze
    Jagiellonia - Zawisza
    Korona - Bełchatów
    Legia - Cracovia
    Śląsk - Pogoń

    18 kolejka - 5/8 grudnia


    Ruch - Podbeskidzie
    Górnik Zabrze - Legia
    Lechia - Piast
    Cracovia - Jagiellonia
    Bełchatów - Łęczna
    Pogoń - Korona
    Wisła - Lech
    Zawisza - Śląsk

    19 kolejka - 12/15 grudnia


    Piast - Pogoń
    Podbeskidzie - Zawisza
    Jagiellonia - Górnik Zabrze
    Wisła - Ruch
    Łęczna - Legia
    Korona - Cracovia
    Lech - Lechia
    Śląsk - Bełchatów

    Czytaj także

      Komentarze

      Dodajesz komentarz jako: Gość

      Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

      Liczba znaków do wpisania:

      zaloguj się

      Najnowsze wiadomości

      Zobacz więcej

      Najczęściej czytane

      DZ poleca

      Wideo

      Gry On Line - Zagraj Reklama