Sosnowiec: Wiktoria Gabryś naszą nową czytelniczką [ZDJĘCIA]

  Sosnowiec: Wiktoria Gabryś naszą nową czytelniczką [ZDJĘCIA]

  Magdalena Nowacka

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Sosnowiec: Wiktoria Gabryś naszą nową czytelniczką [ZDJĘCIA]
  1/10
  przejdź do galerii

  ©Arkadiusz Gola

  Wiktoria Gabryś, która jest pierwszym dzieckiem urodzonym w nowej sosnowieckiej porodówce, sylwestra spędzi już w domu. Dziewczynka z mamą i tatą pojechała dzisiaj do domu.
  Przed wyjazdem były oczywiście prezenty. - Od sponsorów i szpitala otrzymała wózek i wyprawkę. Wyprawki otrzymało jeszcze dwoje dzieci - mówi Zbigniew Swoboda, dyrektor szpitala miejskiego. - Na starym oddziale nie ma już ani jednej mamy. Personel kończy pakowanie. Urodziło nam się już trzynaścioro maluchów. Tempo mamy dobre i chcemy je utrzymać - podkreśla dyrektor.

  Specjalne upominki Wiktoria dostała także od Dziennika Zachodniego. Pierwsi napisaliśmy o jej narodzinach, godzinę po tym jak przyszła na świat.

  - Jest kochanym głodomorkiem i trochę płaczusiem - mówi mama Anna Gabryś. Kiedy jednak wręczaliśmy prezenty, mała sosnowiczanka zachowała się jak na dziecko mediów przystało. Płaczu nie było, a czerwona koszulka z naszym logo spotkała się z wyjątkowym zainteresowaniem maluszka. Na nowej porodówce urodziło się już trzynaścioro dzieci.

  Czytaj także

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama