Częstochowa: Bezpłatne badania serca

  Częstochowa: Bezpłatne badania serca

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Częstochowa: Bezpłatne badania serca
  1/5
  przejdź do galerii

  ©Galeria Jurajska

  Badanie EKG, pomiar poziomu cholesterolu i ciśnienia krwi będzie można bezpłatnie wykonać 27 lipca w Galerii Jurajskiej w Częstochowie. Ponadto będzie można zasięgnąć porad lekarza specjalisty oraz dietetyka.
  Dowiedz się, czy jesteś zdrowy

  Każdy, kto odwiedzi 27 lipca częstochowskie centrum handlowe, będzie mógł bezpłatnie zbadać swoje serce. W ramach akcji będą wykonywane badania EKG i cholesterolu, obliczany wskaźnik BMI oraz pomiar ciśnienia krwi. Ponadto lekarze doradzą, jaką powinno się stosować dietę oraz w jaki sposób zapobiegać nadciśnieniu tętniczemu i nadwadze. Specjaliści będą też diagnozować pod kątem stwierdzenia czynników ryzyka zachorowania na chorobę niedokrwienną serca i zawału mięśnia sercowego.


  Akcja skierowana jest do wszystkich, którzy chcą dowiedzieć się, czy mają zdrowe serce. Jednak w szczególności powinny przebadać się osoby, które palą papierosy, mają nadwagę oraz osoby, którym w życiu towarzyszy stres.

  – Profilaktyka, odpowiedni styl życia oraz właściwa dieta to klucz do naszego zdrowia. Dlatego powinniśmy wykonywać regularne badania, a nie tylko gdy coś nas zaboli. Dzięki nim jesteśmy w stanie zapobiec wielu schorzeniom i w pełni cieszyć się życiem – mówi Violetta Dziubin, marketing manager Galerii Jurajskiej w Częstochowie.

  Przyjdź 27 lipca do Galerii Jurajskiej i bezpłatnie przebadaj się

  „Zadbaj o swoje serce” jest ogólnopolską kampanią edukacyjno-profilaktyczno-społeczną organizowaną w formie bezpłatnych badań przesiewowych nieprzerwalnie od 2006 roku. Podczas jej trwania lekarze zachęcają przede wszystkim do zdrowego odżywiania, poddawania się badaniom okresowym oraz do wdrażania innych działań profilaktycznych, a także motywują uczestników akcji do podjęcia istotnych decyzji z perspektywy zdrowia serca.

  Bezpłatne badania serca w Galerii Jurajskiej będzie można wykonać 27 lipca w godz. 10.00-18.00. Będzie to piąta i tym samym ostatnia akcja w regionie w ramach kampanii „Zadbaj o swoje serce” organizowana przez Telemedycynę Polską S.A.


  *Tajemnica śmierci 21-latka w Zawierciu. Jego koledzy oskarżają policję
  *Energylandia w Zatorze, atrakcje, ceny, mapa oraz film z kamery Go Pro [WIDEO GO PRO]
  *Katastrofa samolotu pod Częstochową: ZDJĘCIA, PRZYCZYNY, OPINIE ŚWIADKÓW
  *Gdzie na basen? Zobacz kryte baseny w woj. śląskim [LISTA BASENÓW]
  *Jakie będzie lato? Zobacz prognozę pogody na lipiec 2014 i zaplanuj urlop

  Czytaj także

   Komentarze (1)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Badanie w Vascularze

   Ula (gość)

   Zgłoś naruszenie treści

   Jak ktoś nie mógł skorzystać, a chce zadbać o swoje zdrowie to zachęcam do wizyty w Klinice Vascular - bezpiecznie i fachowo.

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama