Prognoza pogody na 31 lipca i 1 sierpnia w woj. śląskim...

  Prognoza pogody na 31 lipca i 1 sierpnia w woj. śląskim [ZDJĘCIA]

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  Prognoza pogody

  Prognoza pogody ©TVN Meteo/X-news

  Prognoza pogody na 31 lipca i prognoza pogody na 1 sierpnia. Koniec z upałami.
  Prognoza pogody

  Prognoza pogody ©TVN Meteo/X-news

  Prognoza pogody na 31 lipca:

  W czwartek na wybrzeżu, Pomorzu i krańcach zachodnich zachmurzenie duże z postępującymi od zachodu większymi przejaśnieniami i rozpogodzeniami. Na pozostałym obszarze kraju zachmurzenie umiarkowane i duże, na wschodzie początkowo rozpogodzenia, przelotne opady deszczu i burze przemieszczające się z zachodu na wschód. We wschodniej połowie kraju miejscami opad gradu.
  Prognozowana suma opadów burzowych od 15 mm na Kujawach, w Wielkopolsce i na Opolszczyźnie do 35 mm na wschodzie i 50 mm w Małopolsce i na Kielecczyźnie. Temperatura maksymalna od 23-25m st C na zachodzie do 29-32 st C na wschodzie, na wybrzeżu chłodniej, około 21 st C. Wiatr słaby i umiarkowany, zachodni i północno-zachodni, tylko na wschodzie jeszcze z kierunków południowych. Podczas burz porywy wiatru do 80 km/h.

  ZOBACZ KONIECZNIE:
  PROGNOZA POGODY NA SIERPIEŃ 2014 DO 5 SIERPNIA


  W nocy w północno-zachodniej połowie kraju zachmurzenie małe i umiarkowane, jedynie na południowym wschodzie Wielkopolski i wschodzie Dolnego Śląska okresami zachmurzenie duże i tu możliwe słabe opady deszczu. Na pozostałym obszarze kraju zachmurzenie duże oraz okresami przelotne opady deszczu i burze, prognozowana suma opadów do 15 mm, a na południowym wschodzie do 30 mm. Temperatura minimalna na przeważającym obszarze kraju od 14 do 19 st C, tylko na południowym wschodzie cieplej, do 20 st C, a w kotlinach sudeckich i na Pomorzu chłodniej, od 12 do 14 st C. Wiatr słaby, zmienny. Podczas burz porywy wiatru do 65 km/h.  Prognoza pogody na 1 sierpnia:

  W piątek w północno-zachodniej połowie kraju zachmurzenie małe i umiarkowane. Na pozostałym obszarze Polski zachmurzenie duże oraz okresami przelotne opady deszczu i burze. Prognozowana suma opadów burzowych do 15 mm, a na południowym wschodzie do 50 mm. Temperatura maksymalna na przeważającym obszarze kraju od 24 do 28 st C, tylko na południowym wschodzie cieplej, od 28 do 31 st C, a w kotlinach sudeckich i na wybrzeżu chłodniej, od 22 do 24 st C. Wiatr słaby, zmienny, z przewagą północno-wschodniego. Podczas burz porywy wiatru do 80 km/h.

  PAP


  *Najlepsze baseny, aquaparki i kąpieliska w woj. śląskim [GŁOSUJ W PLEBISCYCIE]
  *Tajemnica śmierci 21-latka w Zawierciu. Jego koledzy oskarżają policję
  *Energylandia w Zatorze, atrakcje, ceny, mapa oraz film z kamery Go Pro [WIDEO GO PRO]
  *Gdzie na basen? Zobacz kryte baseny w woj. śląskim [LISTA BASENÓW]
  *Prognoza pogody na sierpień 2014 [POGODA W SIERPNIU]

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama