Zagłębie Sosnowiec – Stal Mielec 4:1 [RELACJA + ZDJĘCIA Z MECZU]

Zdjęcia: Patryk Trybulec
Zagłębie Sosnowiec - Stal Mielec
Zagłębie Sosnowiec - Stal Mielec Patryk Trybulec
Od mocnego uderzenia rozpoczęło nowy sezon w II lidze Zagłębie Sosnowiec. Ekipa ze Stadionu Ludowego rozbiła dwukrotnego mistrza Polski 4:1! ZOBACZ ZDJĘCIA Z MECZU

Prezes Zagłębia Sosnowiec Marcin Jaroszewski na czwartkowej konferencji zapowiedział, że w tym sezonie celem Zagłębia jest nie tylko awans, ale także zajęcie pierwszego miejsca w tabeli. Piłkarze trenera Mirosław Smyły do realizacji przystąpili już w pierwszych minutach inauguracyjnego spotkania ze Stalą Mielec. Pozamiatane było w 23. minute, gdy Zagłębie zdobyło... czwartego gola.

W 9. minucie goście za sprawą Krystiana Getingera strzelili sobie gola samobójczego. Potem do głosu doszedł młodziutki Jakub Arak pozyskany latem przez Zagłębie z Legii Warszawa. Młodzieżowiec na listę strzelców wpisał się w 10 i 15 minucie. Dzieła, uderzeniem głową, dopełnił Przemysław Mizgała.

Druga połowa nie była już tak interesująca. Gola honorowego strzeliła Stal (Mateusz Cholewiak). Ostatecznie spotkanie zakończyło się zasłużonym zwycięstwem gospodarzy 4:1.