Ważne
  Nowi idole poszukiwani. Castingi w Katowicach i Zabrzu

  Nowi idole poszukiwani. Castingi w Katowicach i Zabrzu

  Katarzyna Pachelska

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Ala Janosz z Pszczyny wygrała I edycję programu Idol

  Ala Janosz z Pszczyny wygrała I edycję programu Idol ©fot. ARKADIUSZ ŁAWRYWIANIEC

  Jeśli chcesz być jak Ala Janosz, Monika Brodka albo Sabina Jeszka, marzysz o karierze gwiazdy estrady, zgłoś się na casting!
  Ala Janosz z Pszczyny wygrała I edycję programu Idol

  Ala Janosz z Pszczyny wygrała I edycję programu Idol ©fot. ARKADIUSZ ŁAWRYWIANIEC

  Nawet jeśli nie pójdzie Ci dobrze w czasie pre-castingu do programu TVN-u X-Factor, który odbędzie się już w sobotę w Domu Muzyki i Tańca, możesz spróbować szczęścia 30 stycznia w Hotelu Angelo w Katowicach. Tam producenci programu Polsatu Must Be The Music - Tylko muzyka będą poszukiwać zdolnych i charyzmatycznych wokalistów.

  Gdy te dwie opcje zawiodą, pozostanie jeszcze nowy program publicznej Dwójki Bitwa na głosy.
  Tutaj, oprócz talentu, trzeba będzie jednak wykazać swój związek z Katowicami. Casting do programu odbędzie się prawdopodobnie w styczniu lub lutym (dokładna data jeszcze nie jest znana). Aby zgłosić się do przesłuchania, trzeba wypełnić formularz na stronie www.tvp.pl.

  Czym różnią się te programy? Polsatowski Must Be The Music ma być następcą hitowego Idola. Jego uczestnik nie może mieć mniej niż 6 lat, górnej granicy wieku nie ma. TVN przyjmuje ciut starszych wokalistów i zespoły wokalne - trzeba mieć ukończone 16 lat. Oba programy są tradycyjne w formie. Za to Dwójka proponuje coś innego - gwiazdy pochodzące z ośmiu polskich miast, między innymi Katowic, Łodzi, Olsztyna, Rzeszowa czy Gdyni, wrócą w rodzinne strony, szukać zdolnych ludzi. Razem z nimi stworzą grupę, która będzie walczyć o głosy widzów. Poszukiwaniu są zarówno soliści, jak i chórzyści, amatorzy lub zawodowcy. Nie ma żadnej cezury wiekowej.

  Jeśli chodzi o prowadzących i jury tych programów, to na razie rąbka tajemnicy uchylił tylko Polsat. Must Be The Music poprowadzi Maciej Rock, a w jury zasiądzie m.in. Adam Sztaba.

  Wszędzie zapowiadane są spore nagrody pieniężne. W Polsacie i TVN-ie dostanie ją zwycięzca (w pierwszym przypadku będzie to 100 tys. zł oraz udział w koncercie Top podczas festiwalu TOPtrendy 2011 w Sopocie). Nagroda w Bitwie na głosy ma przypaść nie tyle uczestnikom, co miastu, z którym są związani.

  Emisja wszystkich trzech programów rozpocznie się w marcu, więc czeka nas, widzów, śpiewająca wiosna. Polsat będzie nas chciał przyciągnąć w soboty o godz. 20.00, TVN w niedziele o 20.00. Data emisji Bitwy na głosy nie jest jeszcze znana.  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama