PKP CARGO nowym partnerem Ruchu Chorzów

  PKP CARGO nowym partnerem Ruchu Chorzów

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  PKP CARGO nowym partnerem Ruchu Chorzów
  Propagowanie zdrowego trybu życia i edukacja poprzez sport – to cele współpracy pomiędzy PKP CARGO a Ruchem Chorzów.
  PKP CARGO nowym partnerem Ruchu Chorzów
  Największy polski przewoźnik kolejowy i operator logistyczny wspiera Ruch Chorzów od niedawna, ale jego działania obejmą zarówno spotkania T-Mobile Ekstraklasy jak i rozgrywki Centralnej Ligi Juniorów.

  – Chcemy pokazać młodym, że warto uprawiać sport, bo to nie tylko oznacza lepszą kondycję i samopoczucie na co dzień, ale przede wszystkim uczy współpracy i kształtuje charakter. Z perspektywy dużego pracodawcy wiemy, jak ważna w funkcjonowaniu takich firm jak PKP CARGO jest praca zespołowa, wytrwałość, ambicja – czyli te cechy które charakteryzują sportowców z pasją – mówi Mirosław Kuk, rzecznik prasowy PKP CARGO.


  Nowy partner chce także, aby współpraca z Ruchem Chorzów pozytywnie wpływała na integrację całego regionu. – Emocje piłkarskie zamiast dzielić, mogą łączyć wszystkich mieszkańców regionu, budować dobrą atmosferą – zapewnia dyrektor Kuk.

  – Dzięki zaangażowaniu takich partnerów jak PKP CARGO, którym zależy na edukacji dzieci poprzez sport, będziemy mogli w przyszłości zaprosić do udziału w zajęciach nawet 500 maluchów i regularnie poszerzać naszą bazę treningową. Jednym z naszych najważniejszych celów jest profesjonalne szkolenie dzieci i młodzieży, które dzięki opiece najlepszych trenerów i wsparciu naszych sponsorów będą mogły w przyszłości realizować swoje marzenia o karierze w drużynie Ekstraklasy. Zależy nam także na propagowaniu zdrowego i aktywnego trybu życia wśród najmłodszych mieszkańców naszego regionu poprzez organizowanie otwartych treningów oraz warsztatów edukacji sportowej. Dzięki zaangażowaniu i wsparciu naszych partnerów takich jak PKP CARGO udaje nam się z sukcesem realizować te plany – mówi Donata Chruściel, rzecznik prasowy i Dyrektor ds. Marketingu i PR Ruchu Chorzów.

  Logo PKP CARGO będzie eksponowane na stadionie przy Cichej podczas meczów Centralnej Ligi Juniorów, w Strefie VIP w postaci roll-up’ów, na koszulkach chłopców do podawania piłek podczas meczów T-Mobile Ekstraklasy, na plakatach meczowych oraz na stronach internetowych Ruchu Chorzów S.A i Akademii Piłkarskiej Ruchu Chorzów. W oficjalnym Sklepie Kibica Ruchu Chorzów przy ul. Wolności będzie można zobaczyć także film promujący PKP CARGO.


  *Żądamy darmowej autostrady A4 [PODPISZ PETYCJĘ DO PREMIERA]
  *Wypadek w Wilamowicach. 18-letnia Klaudyna nie żyje. Sprawca się nie przyznaje
  *Gdzie jest burza? ZOBACZ mapę burzową i wskazania radaru burzowego
  *Najlepsze baseny, aquaparki i kąpieliska w woj. śląskim [GŁOSUJ W PLEBISCYCIE]
  *Energylandia w Zatorze, atrakcje, ceny, mapa oraz film z kamery Go Pro [WIDEO GO PRO]

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo