Pogoda na sierpień 2014. Długoterminowa prognoza pogody na...

  Pogoda na sierpień 2014. Długoterminowa prognoza pogody na sierpień

  MOKR

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Prognoza pogody

  Prognoza pogody ©TVNMeteo/X-News

  Pogoda na II połowę sierpnia: Ostatnie dni wakacji? Bez upałów. Pogoda raczej na spacery i rowerowe przejażdżki. Co prawda, będzie też słonecznie, ale nie mamy co marzyć o opalaniu i długich słonecznych kąpielach. Na morzem jest i będzie cały czas wietrznie.
  Prognoza pogody

  Prognoza pogody ©TVNMeteo/X-News

  Długoterminowa prognoza pogody na sierpień 2014:

  Dzisiaj (wtorek, 19 sierpnia) synoptycy przewidują w naszym regionie duże zachmurzenie oraz przelotne opady deszczu. Temperatura ma wynieść około 20 stopni C, a wiatr wiać z maksymalną prędkością około 15 km na godz.

  Prognoza pogody na 19 sierpnia dla woj. śląskiego:  Środa (20 sierpnia) będzie nieznacznie chłodniejsza, gdyż temperatura ma wynieść około 18 stopni C. Jednak opady będą o wiele mniejsze, będziemy mieć częściowo słoneczną pogodę.

  Prognoza pogody na najbliższe dni dla Polski:  W czwartek (21 sierpnia) możemy spodziewać się zachmurzonego nieba i temperatury sięgającej zaledwie 15 - 16 stopni C. Nie będzie jednak opadów deszczu ani większego wiatru, a zza chmur od czasu do czasu wyjdzie słońce.

  Zarówno w piątek, jak i w sobotę czeka nas podobna pogoda. Temperatura w te dni wyniesie około 20 stopni C, nasz region ominie deszcz, a wiatr ma wiać z maksymalną prędkością - do 15 km na godz.

  Weekend zakończy się jednak gorsza prognozą, bo w niedzielę (24 sierpnia) czekają nas większe opady deszczu. Niebo będzie zachmurzone, a temperatura ma wynieść około 18 stopni C.
  1 »

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo