Kloc: Czas powiedzieć "stop" władzy Platformy Obywatelskiej

  Kloc: Czas powiedzieć "stop" władzy Platformy Obywatelskiej

  Izabela Kloc

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  Wybory uzupełniające do Senatu w okręgu rybnickim powinny być początkiem zmian w Polsce - przekonywała w sobotę w Mikołowie kandydatka PiS, posłanka Izabela Kloc. Czas powiedzieć "stop" władzy Platformy Obywatelskiej – mówiła.
  Izabela Kloc

  Izabela Kloc ©ARC

  Kloc: wybory uzupełniające do Senatu powinny być początkiem zmian w Polsce

  „Wiemy, że woj. śląskie do tej pory wybierało Platformę Obywatelską. Teraz, po aferze taśmowej, kiedy mieszkańcy całej Polski zobaczyli jak wygląda dzisiaj władza w Polce, jak wygląda państwo (…) mam nadzieję, że te wybory będą znakiem, że autentycznie nadszedł czas na zmiany” – powiedziała posłanka podczas spotkania z wyborcami w Mikołowie.

  ZOBACZ KONIECZNIE:
  SERWIS WYBORCZY DZIENNIKA ZACHODNIEGO


  „Cała Polska na nas patrzy (…), jak ludzie tutaj zagłosują 7 września. Mam nadzieję, że to będzie dobry wybór, wybór PiS, czyli wybór zmian dla Polski, Śląska i naszych rodzin” – mówiła do wyborców.


  POPIERASZ IZABELĘ KLOC? JAKIE MASZ PRZEKONANIA? PRZETESTUJ SIĘ
  WYBORY W RYBNIKU: SPRAWDŹ, DO KTÓREGO KANDYDATA JEST CI NAJBLIŻEJ


  Zdaniem Kloc woj. śląskie jest źle zarządzane. Wymieniła m.in. nieprawidłowości przy modernizacji Stadionu Śląskiego, opóźnienia w budowie mostu w Mszanie i aferę w Kolejach Śląskich. Przypomniała, że w śląskim sejmiku rządzi Platforma Obywatelska i PSL, a koalicję tę wspiera też SLD.

  Według kandydatki wybory uzupełniające do Senatu będą wstępem do zbliżających się wyborów samorządowych. „Chcemy rządów - także w woj. śląskim – uczciwych, rzetelnych, solidnych, takich, dla których dobro wspólne jest ważniejsze niż poszczególne stołki i kolesie” – powiedziała.
  1 »

  Czytaj także

   Komentarze (28)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Zdjęcie autora komentarza
   "Czas powiedzieć "stop" "

   Deutsch-Oberschlesier

   Zgłoś naruszenie treści / 2

   Chcesz kloca, weź Stoperan

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Bieżące uzupełnienie informacji polskatimes o publikacje niedzielne zebrane z portali krajowych:

   Farmer John (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 1

   • "POwski przemysł pogardy musi zostać „napiętnowany moralnie i politycznie, i ukarany” w formie „deLisizacji” mediów"
   • "Coraz trudniej zostać Kanadyjczykiem"
   • "Zagryzą się w tej Platformie…...rozwiń całość

   • "POwski przemysł pogardy musi zostać „napiętnowany moralnie i politycznie, i ukarany” w formie „deLisizacji” mediów"
   • "Coraz trudniej zostać Kanadyjczykiem"
   • "Zagryzą się w tej Platformie… Protasiewicz oskarża Schetynę: „Namawia ludzi PO do wsparcia konkurencyjnej listy!"
   • "Sikorskiemu dali wieś"
   • "Nowy numer „...”: jak Sikorski i PO ułatwili podboje Putinowi! "
   • "Tablety wychodzą z mody"
   • "Bujak dla „Deutsche Welle”: „Solidarność nie jest polskim fenomenem”
   • "Korwin-Mikke: „Nie mam wątpliwości, że wasze córki i wnuczki trafią do haremów”
   • "Na motocykl z prawem jazdy kat. B"
   • "Człowiek Roku pod ostrzałem. Czy media rozświetlą mrok panujący wokół postaci Komorowskiego?"
   • "Brak słów! „Polityka” nazywa Czesława Niemena „złodziejem muzyki”
   • "Pierwszy niekomunistyczny premier nie mówił o suwerenności, za to obiecał respektować umowy Układu Warszawskiego"
   • "Platforma bez PiS-u nie istnieje!... Wy jesteście wykładnią PiS-u, bez nas nie istniejecie, nie potraficie zaprezentować żadnego programu potraficie tylko straszyć, nikt już w was nie wierzy - stwierdził Zbigniew Girzyński"
   zwiń

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   PO rządziłaby max. jedną kadencję, gdyby nie namacalna współpraca SLD

   Berbla (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 2 / 2

   SLD, czyli spadkobierca PZPR, zniknęłoby z mapy partii, gdyby nie wierne głosy wyborców ze Śląska. Duet PO i SLD nie miałyby szans na rządzenie i współrządzenie, gdyby nie oferta ze strony...rozwiń całość

   SLD, czyli spadkobierca PZPR, zniknęłoby z mapy partii, gdyby nie wierne głosy wyborców ze Śląska. Duet PO i SLD nie miałyby szans na rządzenie i współrządzenie, gdyby nie oferta ze strony bezideowego PSL, oraz vice versa. I inaczej mówiąc, takie nachalne i infantylne porównywanie PiS do PO, czyli w formie szukania w nim paraleli - jest tymż samym, co takie porównywanie przypadkowego przestępcy do recydywisty. Jednak na Śląsku na pewno sprawdza się tylko SLD, bo SLD lubi mundury i ideowe gadki, a co trwa bez zmian już od 1945 roku.zwiń

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Takie kobiety tylko do garów

   sfrustrowany (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 3 / 3

   aktualny sondaż na rybnickim portalu ponad 2500 głosów . KNP JKM 30 procent, PO 28 procent , a Pani I. Kloc tylko 11 procent. Wyborcy nie dadzą się kolejny raz otumanić !

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   wybory

   jerzy (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 5 / 8

   Wybór kogokolwiek z Pisu to kolejna katastrofa pod każdym względem.Opozycja skladająca się z samych ekspertów,ludzi technicznych.Ludzi gadających jednym glosem jak papugi,z Prezesem msciwym pod...rozwiń całość

   Wybór kogokolwiek z Pisu to kolejna katastrofa pod każdym względem.Opozycja skladająca się z samych ekspertów,ludzi technicznych.Ludzi gadających jednym glosem jak papugi,z Prezesem msciwym pod każdym względem i brutalnym pod kazdym wzgledem i żądzą zemsty to nie katastrofa?Podzielił naród na polaków,nie katolików.Pod jego rządami będziemy mieli tylko komisje śledcze isady a pół polski bedzie siedziała w kryminale.czy to są rządy wszystko wiedzących to tylko dyktatura a jeszcze myślący to czują.Oby tylko do tego nie doszło.Ludzie opamiętajcie się.zwiń


   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   odp. Jerzy

   Anonim (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 2

   Ja jakoś PISu się nie boję, nie mam nic do ukrycia.Powinni wygrać i wziąść się za takich jak Ty. Piszesz o rozliczeniach i komisjach to musisz mieć coś na sumieniu.

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Niemalże każde Curriculum Vitae (CV) jest nafaszerowane po części frazesami!

   Holdek (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 7

   Jednak to personalny i właściciel firmy są tymi, którzy mają w nim odróżnić ziarna od plew. Natomiast tymi orzekającymi w odniesieniu do polityków są akurat wyborcy i nikt inny. Ja nie jestem...rozwiń całość

   Jednak to personalny i właściciel firmy są tymi, którzy mają w nim odróżnić ziarna od plew. Natomiast tymi orzekającymi w odniesieniu do polityków są akurat wyborcy i nikt inny. Ja nie jestem politykiem ani osobą partyjną. Oto moja opinia, ale też po części i w oparciu o czyjeś myśli i wypowiedzi.

   • (...) Krzysztof Bielecki: rząd Kaczyńskiego uchronił Polskę przed kryzysem! 2006 roku rząd Jarosława Kaczyńskiego zdecydował o obniżeniu stawek podatku dochodowego z 40% na 32% i z 30% na 18%. Te zmiany weszły w życie od 2009 roku. W 2007 roku obniżyli też składkę rentową z 13% na 10%. Te zmiany dały istotny impuls prorozwojowy dla gospodarki (...)

   A jak zadłużenie zagraniczne i kondycja finansów państwa wygląda na dzisiaj... Ano, to wygląda i tak:

   • na 31.12.2007 - zadłużenie zagr. na ten czas opiewało na kwotę: 568,197 mld. zł. Jednak należy zaznaczyć, że zostało wygenerowane przez okres 18 lat, oraz przez liczne grupy rządzących. A zatem, średnioroczne zadłużenie zagraniczne Polski generowane było na kwotę: 31,57 mld zł rocznie
   • na 31.01.2014 - zadłużenie zagr. już opiewa na horrendalną kwotę: 1.149.222 mln. zł. A słownie: jeden bilion sto czterdzieści dziewięć miliardów dwieście dwadzieścia dwa miliony. Wzrost zadłużenia w okresie ostatnich 6-lat, czyli w okresie panowania PO, wynosi odpowiednio: kwotowo = 581,025 mld zł, a procentowo = 102,26%. Z kolei średnioroczne zadł. zagr. Polski za okresu PO było generowane już na kwotę: 96,838 mld. zł.. Stąd wynika, że za okresu panowania PO owe średnioroczne zadł. zagr. Polski znacznie wzrosło, czyli nic nie zmalało, ani też nie było constans. A które wzrosło – kwotowo: 65,268 mld. zł, natomiast procentowo: 206,74%. PS. Załączone dane o zadłużeniu zagranicznym są z portalu NBP, czyli nie są fikcyjnymi ani dyskusyjnymi

   Jak pamiętamy, zadłużenie zagraniczne Polski na 1989 rok, zwane gierkowskim, wynosiło „zaledwie” 40,8 mld USD. Dnia 31 marca 2009 Polska spłaciła wszystkie swoje zobowiązania z wyjątkiem 118 mln USD zobowiązań wobec Japonii. Również wiemy i o tym, że za tzw. gierkowskie zadłużenie industrializowano niemalże cały kraj. Notabene, setki tysięcy osób mają do dnia dzisiejszego pracę i także gdzie mieszkać. I uwaga: niniejszy gierkowski kontekst nie jest żadną apoteozą okresu PRL i PZPR, ani osoby Gierka. Jednak jest takim czytelnym wskazaniem, że za miliardy z kredytów można coś pożytecznego wykonać, a nie tylko je przejeść i zmarnotrawić.

   I oto kolejne stanowisko, a jest cytatem, które może posłużyć na podsumowanie wpisu:
   • (...) Senator Bierecki: ”Rządzi nami skrajnie cyniczna grupa cwaniaczków”: Platforma Obywatelska uprawia propagandę w stylu gierkowskim. Serwuje nam propagandę sukcesu 25-lecia, z czego 7 lat to rządy „światłego przywódcy”, jak usłyszeliśmy ostatnio z nagrań. Razi mnie, to co wyczyniają politycy związani z PO, robiąc z tych rocznic nie święto narodowe, lecz święto partyjne. Nie nauczyli się standardów demokracji. 25 lat nie sprawiło, że pozbyli się mentalności z PRL-u. Nie nauczyli się też standardów demokracji, bo standardem dojrzałej demokracji, w momencie święta narodowego, jest dopuszczanie do głosu także opozycji. W dojrzałych parlamentach zawsze są wystąpienia lidera większości i lidera mniejszości. Tutaj mamy tylko jeden narzucony przekaz, który ma służyć propagandzie jednej partii czy jednego środowiska. Nie jest to właściwe podejście. Świętujemy 25 lat od zakończenia PRL-u, ale ten PRL jeszcze w ich głowach głęboko tkwi. To widać po tym, jak organizują te uroczystości. (...)zwiń


   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Holdek , a może Hołdek uniżony dla Pani Izy

   sfrustrowany (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 4 / 2

   po imieniu niby Ślązak , a mądrość życiowa gdzieś zagubiona. Chwalić PiS, że jako sługusy bogatych obniżyli im podatki / stąd po części coroczny deficyt budżetowy / to już przesada ....rozwiń całość

   po imieniu niby Ślązak , a mądrość życiowa gdzieś zagubiona. Chwalić PiS, że jako sługusy bogatych obniżyli im podatki / stąd po części coroczny deficyt budżetowy / to już przesada . Nie miej bliźniego za głupiego swego.
   To PiS nie nauczył się podstaw demokracji , bo jeśli
   standardem demokracji ma być obecna ordynacja wyborcza to fora ze dwora. Wszystkie komitety wyborcze z siedzibą w Warszawie , a gdzie tubylcze komitety wyborcze Wyborców ?!. Brak bo w praktyce niemożliwe do zarejestrowania. Wiem co robić, wężykiem wszystkich poskreślam.zwiń

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   po pierona

   Salzhering (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 10

   Po pierona @Holdek zes tyla napisol.

   My na Slonsku wiymy, ze kozdo polacko klika (egal jak sie zwie) jest do rzici.

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   NIgDY nie zagłosuję na PiS

   GoldAdler (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 7 / 6

   yno RAŚ !!!

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Iza godo "stop"

   Salzhering (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 11 / 3

   Pierona,

   kobiytka z kliki PiS godo drugi bandzie "stop".
   Taki program "polityczny" majom wszystkie polackie kliki.
   Polepszyc u nos cosik niy poradzi zodym Polok - za to yno krasc poradzom....rozwiń całość

   Pierona,

   kobiytka z kliki PiS godo drugi bandzie "stop".
   Taki program "polityczny" majom wszystkie polackie kliki.
   Polepszyc u nos cosik niy poradzi zodym Polok - za to yno krasc poradzom.

   Bezto kozdy Slonzok welowac bydzie yno RAS.zwiń

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   jeżeli jesteś Polakiem i patriotą,to w wyborach

   albin (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 10 / 4

   zero głosów na sitwę PEŁO-PSL,to ludzie którzy nienawidzą Polski i Polaków


   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   albin

   A ty jestes Polakiem i patriotą,czy nie?????? (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 7 / 1


   Jednego nie rozumia????

   Jak mozna byc Polakiem Patriotom

   A pozwolic narodowosci ZYDOWSKIEJ rzadzic Polska????


   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   polak

   jerzy (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 4

   godke to wy macie ,tylko nie iwecie co mówicie i oczym.Podajcie chociaż 3 przyklady i udowodnijcie,że to są żydy.A ten co tak pisze napewno nie wie czy nie jest żydem napewno.Ha.


   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   jerzy

   poczytaj (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 4

   1. „Zydzi w Polsce przygotowuja ekspansje i moga ja zrealizowac, gdyz Polacy to stado tepych baranów.” Tak powiedzial ich przywódca Aaron SZECHTER znany jako Adam MICHNIK, agent GRU i...rozwiń całość

   1. „Zydzi w Polsce przygotowuja ekspansje i moga ja zrealizowac, gdyz Polacy to stado tepych baranów.” Tak powiedzial ich przywódca Aaron SZECHTER znany jako Adam MICHNIK, agent GRU i wspólwlasciciel i edytor Gazety Wyborczej w Polsce, wystepujac w jarmulce podczas wywiadu w australijskiej telewizji. Potwierdzil on, ze „Zydzi” rzadza „w Polsce”, bo inaczej nie mogliby „przygotowywac … i zrealizowac ekspansji … w Polsce”. W tym celu, oni nalozyli stan wojenny w Polsce, zorganizowali Okragly Stól i opanowali wszystkie partie w Sejmie III Rzeczypospolitej. Dlatego, on zawarli i realizuja sojusze wewnatrz kazdej partii oraz miedzy partiami, aby osiagnac ten cel. Ich etniczna elita doprowadzila do glebokiego kryzysu w Polsce. Jest on rezultatem pozornej demokracji, która steruja ich etniczni ziomkowie w sluzbach specjalnych. Jest to przedstawione w zalaczniku.

   2. „Zydzi w Polsce” opieraja swoja wladze na dzialalnosci WSI, ABW i AW, które zostaly opanowane i sa kierowane przez ich ziomków etnicznych. Sluzby specjalne ustawily i utrzymuja na stanowiskach miedzy innymi Aleksandra STOLTZMANA znanego jako KWASNIEWSKI; Jolante KOHN vel KONTY znana jako KWASNIEWSKA; Szymona BERMANA znanego jako Marek BOROWSKI; Dawida GOLDSTEINA znanego jako Wlodzimierz CIMOSZEWICZ; Aarona BUCHOLTZA znanego jako Leszek BALCEROWICZ; Izaaka GOLDWICHTA znanego jako Jan Maria ROKITA; Rebeka SOMMER znana jako Izabella SIERAKOWSKA; Lech i Jaroslaw KALKSTEINOW znanych jako KACZYNSCY; Ludwik DORNBAUM znany jako DORN; Wladyslaw ROTENSCHWANZ znany jako FRASYNIUK; Zyta GILOWSKA oraz ich innych ziomków etnicznych we wszystkich partiach, a zwlaszcza SdPL, PO, PiS i UW. Oni wszyscy realizuja to, co Michnik ujawnil jak zacytowane powyzej. Potwierdzaja to ich dzialania, które staja sie faktami nie do podwazenia, i które Polacy odczuwaja codziennie.zwiń

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   jerzy

   jeszcze cos????? (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 4 / 1

   4 miliony Żydów zamieszkałych w Polsce jest członkami Światowej Federacji Żydów - według oświadczenia Szymona SZURMIEJ w Telewizji Warszawskiej.
   Udokumentowanych jest w zasobach archiwalnych MSW 2...rozwiń całość

   4 miliony Żydów zamieszkałych w Polsce jest członkami Światowej Federacji Żydów - według oświadczenia Szymona SZURMIEJ w Telewizji Warszawskiej.
   Udokumentowanych jest w zasobach archiwalnych MSW 2 miliony i 700 tysięcy, w czym olbrzymia liczba Żydów ukrywających swoje pochodzenie.
   Większość Żydów zajmuje kluczowe stanowiska w masmediach, kulturze, polityce i gospodarce.
   Żydzi twierdzili, ze w obozach zginęło 3 ml 400 tys. czyli 100% ludności żydowskiej z przedwojennej Polski! Ostatnie kalkulacje podają 110 tysięcy.
   Przed i w 1939 roku Żydzi polscy uszli przeważnie do Związku Sowieckiego. Oni powrócili przebrani za II Dywizje Piechoty tzw. Wojska Polskiego.
   Jakub Berman i inni żydowscy zbrodniarze wojenni wprowadzili władze "zydokomuny" terrorem. Wyszkoleni przez NKWD Żydzi z Rosji tworzyli 70% ilości "pracowników" i cale kierownictwo Urzędu Bezpieczeństwa. Ludzie ginęli jak za czasów bolszewickiej rewolucji w Rosji. Ponad 1 milion polskich patriotów przeszedł przez ciężkie wiezienia i obozy pracy niewolniczej, jak w kopalni uranu w Kowarach. 1 milion 100 tysięcy wywieziono do gułagów w Związku Sowieckim, w tym co najmniej 300 tysięcy inteligencji mogącej utworzyć administracje państwa. Nieokreślona liczbę patriotów z AK, SZ., Bach i opozycje rozstrzelano, zamęczono na śmierć lub latami trzymano w więzieniach.
   W walce z okupantem hitlerowskim zginęło 10% stanu żołnierzy AK. Pod okupacja sowiecka zginęło 90%.
   Żydzi polscy szpiclowali i wyszukali opozycje polska i sporządzili listy w Gminach Żydowskich, według których NKWD zlikwidowało polskich patriotów.
   W 1989 przeprowadzono "holocaust" na narodzie polskim postanowieniem tajnego rzadu żydowskiego, Sanhedrynu brukselskiego: Międzynarodowy Fundusz Walutowy zdewastował kraj "prywatyzacja" i lichwiarskim zadłużeniem przeprowadzonym głownie przez Żydów Sachsa i Sorosa.
   Obecna elita polityczna to dzieci morderców, jak W. Cimoszewicz i M. Borowski. Ich rodowód polityczny to PKP, PPR, PZPR, UW i UP.
   Kiedy Natanyahu przyjedzie do USA, to spotyka się z organizacjami żydowskimi. Kiedy Cimoszewicz, KWASNIEWSKI przyjechali to - tez, ale nie spotkali się z Kongresem Polskim i uchodźcami polskimi.
   Żydzi zmienili nazwiska, niektórzy nawet imiona rodziców i obecnie pozują na najlepszych Polaków.
   Żydzi kształcili się korzystając z przywilejów w "zydokomunie", a obecnie kształcą następny swój miot w prywatnych szkołach i uniwersytetach granicznych. Przykład: Hanna Suchocka (Haik Silberstein) lub K. Skubiszewski (Szymon Szimel).
   Hanna Suchocka (Haik Silberstein) uczestniczyła w ostatniej konferencji Bilderbergow. Jej uzgodnienia tam SA trzymane w tajemnicy przed Polakami.
   Aaron Szechter (Adam Michnik) powiedział w telewizji australijskiej, gdzie wystąpił w jarmułce, ze Żydzi w Polsce przygotowują ekspansje i mogą ja zrealizować, gdyż Polacy to stado tępych baranów.
   Wyniki wyborów ulęgły dystorsji przez zawile i pokrętne ordynacje.
   Ksiądz prałat Henryk Jankowski postuluje, aby kandydat w wyborach musiał okazać się świadectwem, ze jest Polakiem wywodzącym się z conajmniej trzech pokoleń polskich i nie ze zdrajców ojczyzny (nie daleko pada jabłko od jabłoni), żeby Polska była Polska. Na to istnieje precedens Anglii, Izraela, Japonii i Szwecji.
   Jednak Żydzi kontrolują 90% prasy a także wydawnictwa, telewizję i radio i urabiają opinie wyborców propagandą. Powodują oni podwójnym standardem prawdy . Dezinformacja zamęt w społeczeństwie, demoralizacje, podważają katolicyzm, z którego Narod czerpie swoja sile, poprzez sprzeciwianie się naukom Kościoła itd. W Polsce, jak w USA, obowiązuje Political Correctness (poprawność polityczna). "Gazeta Wyborcza" i "Nie" to gazety żydowskie. Żydostwo stworzyło państwo w państwie.
   Unia Wolności jest partia żydowska. Inne partie są zinfiltratrowane przez manipulatorów żydowskich.
   2 tysiące agentów Mosadu spenetrowało gospodarkę i politykę.
   Plany Żydów:
   - wyniszczyć kraj finansowo;
   - pozbawić 5 milionów pracowników posad poprzez zrujnowanie zakładówzwiń

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   głosujemy na ludzi uczciwych i sprawiedliwych

   bajtel (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 4 / 11

   głosujemy na PIS,bo rządząca sitwa rozkrada i zwija naszą ojczyznę!!!!!

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Jak sie Jarek z Klockiem nacpajom to zrobia drugo Japonja!!!!!!

   Marihuana (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 6 / 4

   W krajach Unii Europejskiej trwa zbieranie podpisów pod obywatelskim projektem zmiany prawa - legalizacji marihuany w UE. Okazuje się, że w Polsce głosów "za" jest najwięcej, bo prawie 45 tysięcy.

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama