Margaret i Red Lips kończą wakacje

  Margaret i Red Lips kończą wakacje

  Artykuł sponsorowany

  Ich muzyka rozgrzewa tłumy. Dlatego podczas Koncertowego Pożegnania Lata w Europie Centralnej w najbliższy weekend nie zabraknie Margaret i Red Lips. Na najmłodszych czeka okazja do podróży w czasie podczas akcji Eksperymentarium
  Margaret i Red Lips kończą wakacje
  – Lato w Europie Centralnej żegnamy pod znakiem pasji i muzyki, dlatego w najbliższy weekend zapraszamy do nas na dwa niezwykłe koncerty oraz kolejną odsłonę naszego projektu edukacyjnego Eksperymentarium – wyjaśnia Monika Magner, dyrektor Europy Centralnej. – Gwiazd, które wystąpią u nas nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Dobraliśmy je tak, aby miłośnicy różnego rodzaju muzyki znaleźli coś dla siebie. Z myślą o najmłodszych i nie tylko przygotowaliśmy tym razem naukową podróż w czasie i przestrzeni. Będzie można u nas odkrywać tajemnice wszechświata, a także odwiedzić specjalne planetarium, gdzie przygotowaliśmy dwa pokazy.

  Już 6 września o godz. 17:00 na scenie Europy Centralnej wystąpi Margaret. Oprócz muzyki pasjonuje także modą. Od lat z powodzeniem prowadzi bloga, na którym umieszcza zdjęcia z oryginalnymi stylizacjami. Wystarczy rzucić okiem na jej stronę, żeby przekonać się że artystkę cechuje nie tylko pasja do muzyki, ale także poczucie dobrego stylu. Debiutancki singiel Margaret „Thank You Very Much” zawiera w sobie wszystko to, co w wokalistce najlepsze – styl, emocje i przesłanie. Przygotujcie się na intensywne doznania. Na scenie przed Europą Centralną usłyszymy największe hity tej polskiej wokalistki pochodzącej ze Stargardu Szczecińskiego. W pogoni za muzycznymi marzeniami jeździła po Polsce, biorąc udział w różnych festiwalach. Jej kariera nabrała rozmachu po występie na Festiwalu Sopot Top Trendy w 2012 roku.

  Z kolei 7 września o godz. 17:00 wystąpią u nas Red Lips. Zespół powstał w 2009 roku. W jego skład wchodzą ludzie, którzy po prostu kochają muzykę: Ruda, Łukasz Lazer (gitara), Piroman (bas) i Przemek Knopik (perkusja). Na swoim koncie mają m.in. występ w programie „Must Be The Music”, gdzie dotarli do półfinału oraz wiele nagród – m.in. SuperJedynkę za SuperPrzebój „To co nam było”. Niedzielny koncert na scenie Europy to solidna dawka emocji, łącząca różne style muzyczne, m.in. pop-punk, rock i electro. Wszystkie koncerty startują o godz. 17:00. Dojazd na nie będzie odbywać się zwiększoną liczbą specjalnych bezpłatnych autobusów.

  Więcej pasji i planetarium
  Europa Centralna to miejsce rozwijania pasji i zainteresowań. Tradycyjnie w każdy pierwszy weekend miesiąca odbywa się tam akcja Eksperymentarium. Podczas niej najmłodsi goście mogą przez zabawę odkrywać tajniki nauki. Po niezwykłej przygodzie w świecie fizyki tym razem udajemy się w kosmiczną podróż. Na terenie Europy Centralnej przez dwa dni będzie można odwiedzić specjalnie powstałe planetarium, w którym przygotowano specjalne pokazy edukacyjne. Podczas nich będzie można poznać tajniki gwiezdnego nieba i obserwacji nieba. Projekcje rozpoczynają się o każdej pełnej godzinie od godz. 13:00. Ostatni pokaz zaplanowano na godz. 18:00. Na małych odkrywców czeka także zabawa na interaktywnym torze z udziałem wykrywaczy meteorytów oraz udział w warsztatach interaktywnych na temat Układu Słonecznego. Na Eksperymentarium zapraszamy 6 i 7 września w godz. 13:00-19:00.

  Z kolei w czwartek 4 września Europa Centralna czeka kolejna odsłona spotkań z blogerami. W ramach „EC Blog-Spot” w specjalnym lokalu na terenie gliwickiego Centrum będzie można porozmawiać i podyskutować z młodymi miłośnikami life-style’u i przyjrzeć się ich stylizacjom. Początek spotkania o godz. 18:00. Gościem specjalnym będzie Kamil Liszotee, który prowadzi blog liszotee.blogspot.com. Do tej pory swoje stylizacje przygotowali m.in. m.in. Adrian Kamiński, piszący na ModeFriends.pl oraz Kaja Rogacz, prowadząca blog kefashionsisters.blogspot.com Przez cały wrzesień i październik można także skorzystać z bezpłatnych porad architektów. Dyżurują oni w pobliżu punktu informacyjnego, w godz. Od 14:00 do 19:00.

  Czytaj także

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama