Mecz Korea Południowa - Tunezja 3:1. FIVB Mistrzostwa Świata w siatkówce [RELACJA LIVE]

Krzysztof Górka, JAC
W trzecim meczu grupy B siatkarskich mistrzostw świata Korea Południowa pokonała w Katowicach Tunezję 3:1. Mecz był transmitowany na kanale Polsat Volleyball 1. Na naszej stronie można było śledzić relacje live.

FIVB Mistrzostwa Świata w siatkówce 2014 Katowice:

Mecz Korea - Tunezja NA ŻYWO:

22.37 Koreańczycy łatwo wygrywają czwartego seta 25:18 i cały mecz 3:1.

22.30 Korea prowadzi 20:13. Azjaci nie dadzą już sobie wydrzeć zwycięstwa, choć nie ma co ukrywać, że obydwa zespoły są najsłabsze w grupie grającej w Spodku

22.25 Koreańczycy powiększają przewagę. Jest 14:10

22.20 Korea bliżej zwycięstwa. Prowadzi 10:8

22.10 Początek czwartej partii

22.08 Korea Płd. wygrywa trzeciego seta 25:21 i prowadzi w tym meczu 2:1. Tunezyjczycy słabną

22.06 Koreańczycy prowadzą 23:20 i są bardzo blisko wygrania tego seta

22.00 Koreańczycy coraz lepiej grają blokiem i głównie dzięki temu prowadzą po drugiej przerwie technicznej 16:15

21.50 W trzeciej partii znów trwa zacięta walka, choć widzów w Spodku coraz mniej. Po pierwszej przerwie technicznej prowadzą Koreańczycy 8:7

21.40 Początek trzeciej partii. W Spodku grają, a podczas rozgrywanego równolegle meczu Chiny - Egipt w Ergo Arenie zgasło światło...

21.30 26:24 wygrywają tę partię Koreańczycy i jest 1:1 w setach

21.25 Koreańczycy prowadzą 22:21

21.15 Nastąpił zryw drużyny z Afryki. Tunezja na drugiej przerwie technicznej prowadzi 16:15

21.10 Ta partia na razie toczy się pod dyktando Koreańczyków, którzy prowadzą 12:8

21.00 Początek drugiego seta

20.55 Tunezja wygrywa pierwszego seta 26:24

20.45 Na parkiecie w Spodku nadal trwa zacięta walka o wygranie pierwszego seta. Jest remis 17:17

20.30 Spotkanie na razie jest bardzo zacięte. Na tablicy wyników remis 3:3

20.20 Rozpoczął się mecz w Spodku. Na trybunach nie ma zbyt wielu kibiców

W tym pojedynku ciężko jest wskazać faworyta. Jeżeli chodzi o drużynę z Azji, największym sukcesem było dwukrotne zajęcię 8. miejsca. Natomiast Tunezyjczycy historyczne 15.miejsce zajęli na mistrzostwach w Japonii, gdzie ograli właśnie swojego, dzisiejszego rywala. Należy jednak spodziewać się ciekawego spotkania, gdyż obydwie drużyny słyną z ambitnej gry.