Ważne
  Urbańczyk [KNP]: Tylko ja jestem gwarantem zmian

  Urbańczyk [KNP]: Tylko ja jestem gwarantem zmian

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  Urbańczyk [KNP]: Tylko ja jestem gwarantem zmian
  Maciej Krzysztof Urbańczyk - Kandydat do Senatu z Kongresu Nowej Prawicy.
  Urbańczyk [KNP]: Tylko ja jestem gwarantem zmian
  Po co kandyduje Pan do Senatu?
  Kandyduję bo Senat potrzebuje osoby z doświadczeniem gospodarczym, praktyka, a nie kolejnego nauczyciela. Kandyduję bo jedna z partii mając na uwadze swoje partyjne interesy, zafundowała nam chocholi taniec. I mimo, że PO tak krytykowała PiS za nieetyczne uprawianie polityki, sama w tych wyborach dołączyła ( wraz z SLD) do politycznej hipokryzji wystawiając posłów do Senatu! Jestem przeciwny wystawianiu do senatu posła, bo na jego miejsce wejdzie do sejmu trzeciorzędny kandydat powodując degeneracje władzy ustawodawczej.

  KLIKNIJ I WEŹ UDZIALE W QUIZIE
  WYBORY SENATORA W RYBNIKU: DO KOGO PASUJĄ TWOJE POGLĄDY?


  Jak Rybnik i Mikołów skorzystają z powierzenia mandatu Panu, jak skorzystają na przeprowadzce Pana/Pani z Sejmu do Senatu?
  Tylko ja jestem gwarantem zmian. Ja nie przeprowadzam się z sejmu do senatu ! To największe wyborcze oszustwo jakie zafundowały nam trzy partie PiS, PO i SLD. Bo zastanówmy się, kto w takim razie decyduje o tym, kto ma być posłem – wyborca czy szef partii? Czy mamy do czynienia z kandydatami, którzy maja na uwadze dobro regionu czy to tylko partyjne marionetki? Czy posłowie tych partii nie maja wstydu? Co taki farbowany senator zrobi dla regionu więcej niż poseł? NIC! Nie ma takiej rzeczy, obiecanej przez kandydata, której nie mógł wykonać jako poseł, a będzie mógł realizować jako senator. Zatem? To tylko puste polityczne obietnice, albo polityczny urlop.

  JAKICH ODPOWIEDZI UDZIELILI KANDYDACI NA SENATORA? CZYTAJCIE TUTAJ:
  * URBAŃCZYK: TYLKO JA JESTEM GWARANTEM ZMIAN
  * KLOC: PRZEDE WSZYSTKIM EDUKACJA REGIONALNA
  * CHMIELOWSKI: NIE WYRZEKŁEM SIĘ SWOJEJ ŚLĄSKOŚCI
  * KRZĄKAŁA: JESTEM DALEKI OD ODRYWANIA ŚLĄSKA OD RESZTY KRAJU


  Pańska pierwsze posunięcie/inicjatywa w nowej izbie?
  Jak napisał jeden z portali po zwycięstwie będzie w Senacie Urbańczyk i 99 socjalistów. Jako Senator będę szukał sojuszników, którym na sercu leży silna Polska. W Senacie trzeba myśleć racjonalnie i zwrócić swoje zainteresowania w budowanie nie tylko wizerunku partii, ale przede wszystkim silnych ekonomicznych podstaw Państwa. Dziesięciu Senatorów ma moc sprawczą do uruchomienia inicjatywy ustawodawczej. Będę tym, który odświeży Senat i zacznie mówić o gospodarce na co dzień a nie tylko w dniu wyborów !
  1 »

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama