Czerwionka-Leszczyny: Zaatakował rodzinę bagnetem,...

  Czerwionka-Leszczyny: Zaatakował rodzinę bagnetem, policjantom groził mieczem samurajskim

  Barbara Kubica

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  Czerwionka-Leszczyny: Zaatakował rodzinę bagnetem, policjantom groził mieczem samurajskim

  ©ARC KMP

  Dramatyczny przebieg miała wczorajsza interwencja policjantów w jednym z mieszkań w Czerwionce-Leszczynach. Pijany mężczyzna groził członkom swojej rodziny, a potem rzucił się na policjantów z mieczem samurajskim w ręce.
  Czerwionka-Leszczyny: Zaatakował rodzinę bagnetem, policjantom groził mieczem samurajskim

  ©ARC KMP

  Policjanci z Czerwionki-Leszczyn zatrzymali mężczyznę, który wywołał awanturę w swoim domu, groził swojej rodzinie, a w końcu rzucił się z mieczem na interweniujących policjantów. Mężczyzna został obezwładniony i zatrzymany. Za czynną napaść na mundurowych grozi mu kara pozbawienia wolności nawet do 10 lat.

  Wszystko działo się wczoraj, około godziny 19.30. Policjanci z komisariatu w Czerwionce-Leszczynach zostali wezwani na interwencję, w związku z awanturą wywołaną przez nietrzeźwego męża.

  - Na miejscu okazało się, że agresywny mężczyzna groził swojej żonie, że ją zabije, na poparcie tych słów miał w rękach bagnet. Kiedy policjanci polecili mu odłozyć niebezpieczny przedmiot, przyłożył sobie ostrze do brzucha i powiedział, że zabije siebie. Zagroził również policjantom, że w przypadku próby odebrania mu broni, poderżnie im gardła. Na potwierdzenie swoich słów mężczyzna rozłożył na stole trzy miecze samurajskie - mówi nadkom. Aleksandra Nowara, rzeczniczka rybnickiej policji.

  Potem furiat cwycił jeden z mieczy i wymachiwał nim w kierunku policjantów. Niestety próby negocjacji nie przyniosły rezultatu. Policjanci wykorzystali moment, kiedy do mężczyzny zadzwoniła jego córka. Natychmiast obezwładnili go, zabierając niebezpieczne przedmioty. Po przebadaniu na zawartość alkoholu w organizmie ( wynik to prawie 2 prom.), 51-latek został osadzony w policyjnym areszcie. Mężczyzna odpowie za czynną napaść na policjantów oraz za znęcanie nad rodziną.


  *Superbudowa kadencji 2010-2014. Co się zmieniło w naszych miastach. [PLEBISCYT]. Głosuj, lub zgłoś kandydata
  *Kto ma zagrać na meczu otwarcia stadionu Górnika Zabrze? ZAGŁOSUJ
  *Motocykle 125 cm3 na prawo jazdy kat. B WYBIERZ NAJLEPSZY
  *Nasz elementarz za darmo [ZOBACZ WSZYSTKIE CZĘŚCI PODRĘCZNIKA]

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama