Bytom: Call center szuka pracowników - nowe miejsca pracy

  Bytom: Call center szuka pracowników - nowe miejsca pracy

  MANO, mat.prasowe

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  W Bytomiu przy ul. Piłsudskiego 67, powstało centrum usług Contac Center. Właśnie rozpoczęła się rekrutacja. Znajdzie tam zatrudnienie 225 osób o utrudnionym dostępie do rynku pracy.
  - To propozycja dla osób niepełnosprawnych, kobiet i mężczyzn w wieku 50 plus, a także uczącej się młodzieży - mówi Adam Flasiński z działu promocji firmy. Do pracy w centrum poszukiwani są obecnie konsultanci i liderzy zespołów sprzedażowych, głównym atutem podczas rekrutacji jest wysoka kultura osobista. - Idealnie znajdują się tu osoby, które lubią rozmawiać i nie mają problemów z nawiązywaniem kontaktu - mówi Adam Flasiński. Oczywiście doświadczenie w telefonicznej sprzedaży będzie dodatkowym atutem, ale nie jest wymagane. Najbardziej pożądaną cechą jest kontaktowość - podkreśla.

  Centra usług funkcjonują na polskim rynku od dłuższego czasu, ale dopiero od niedawna stały się szansą dla osób, które chcą wystartować na rynku pracy lub wrócić do aktywności zawodowej po dłuższej przerwie.

  - W przypadku osób niepełnosprawnych ważny jest tutaj komfort pracy biurowej - komentuje Karolina Serwańska, prezes Spółdzielni Socjalnej Giełda Pracy w Krakowie, która zajmuje się aktywizacją osób niepełnosprawnych i innych grup o utrudnionym dostępie do rynku pracy. Bytomskie centrum, jak zapewniają jego prowadzący, jest przygotowane do pracy osób niepełnosprawnych, budynek przystosowano do swobodnego poruszania się osób z dysfunkcjami ruchowymi. Osoby zainteresowane pracą w bytomskim centrum usług mogą przesyłać dokumenty aplikacyjne na: praca@teleconcept.pl.


  *Superbudowa kadencji 2010-2014. Co się zmieniło w naszych miastach. [PLEBISCYT]. Głosuj, lub zgłoś kandydata
  *Kto ma zagrać na meczu otwarcia stadionu Górnika Zabrze? ZAGŁOSUJ
  *Motocykle 125 cm3 na prawo jazdy kat. B WYBIERZ NAJLEPSZY
  *Nasz elementarz za darmo [ZOBACZ WSZYSTKIE CZĘŚCI PODRĘCZNIKA]

  Czytaj także

   Komentarze (1)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   kał center

   abc (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 1

   Niepełnosprawnych i emerytów stać na dużo więcej, niż praca w kał center. Już o wymiarze etycznym wciskania ludziom (często naiwnym i ubogim) coś czego nie potrzebują nie wspomnę. Trzeba nie mieć...rozwiń całość

   Niepełnosprawnych i emerytów stać na dużo więcej, niż praca w kał center. Już o wymiarze etycznym wciskania ludziom (często naiwnym i ubogim) coś czego nie potrzebują nie wspomnę. Trzeba nie mieć kręgosłupa moralnego, że o wierze w Boga nie wspomnę.zwiń

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama