Policjant z Myszkowa mistrzem kolarskim

js
Dzielnicowy z Komendy Powiatowej Policji w Myszkowie mł.asp. Adam Dziuk stanął na podium Mistrzostw Polski MTB w kolarstwie. To już kolejny w tym roku sukces myszkowskiego policjanta. W maratonie udział wzięło kilkaset osób.

W Obiszowie pod Głogowem rozegrano Mistrzostwa Polski w Maratonie MTB. Zawody zgromadziły i profesjonalistów i amatorów oraz reprezentantów rożnych grup zawodowych w tym policjantów, dla których były to taże ich mistrzostwa. Zawodnicy rywalizowali na 35-kilometrowym dystansie. Śląski garnizon reprezentował mł. asp. Adam Dziuk, który na co dzień pełni służbę w Komendzie Powiatowej Policji w Myszkowie jako dzielnicowy. Znany już z licznych osiągnięć w tej dyscyplinie, wśród mundurowych okazał się bezkonkurencyjny i stanął na najwyższym podium. Natomiast w kategorii Masters był 2, a w klasyfikacji ogólnej zajął 4 miejsce.

*Superbudowa kadencji 2010-2014. Co się zmieniło w naszych miastach. [PLEBISCYT]. Głosuj, lub zgłoś kandydata