Wisła za połowę ceny [LISTA OBIEKTÓW] Jedź do Wisły jeszcze...

  Wisła za połowę ceny [LISTA OBIEKTÓW] Jedź do Wisły jeszcze zdążysz

  Łukasz Klimaniec

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  Wisłą za połowę
  1/3
  przejdź do galerii

  Wisłą za połowę

  Wisła za połowę: Na ten weekend wielu czeka z niecierpliwością. W Wiśle do niedzieli wiele lokali obniża ceny o połowę. Można taniej zjeść i spać.
  Wisła za połowę:
  Wygląda na to, że wiślańscy górale szybko pojęli zasady dobrego marketingu wyznając zasadę, że zadowolony klient to najlepsza reklama. Dlatego zachęcają turystów do przyjazdu poprzez obniżanie cen o połowę. Rozpoczynająca się dziś akcja "Wisła za połowę", jest organizowana już po raz szósty. A to znaczy, że opłaca się zarówno turysto, jak i góralom.

  - Rzeczywiście, opłaca się. Sporo ludzi przyjeżdża, a o akcję pytają nie tylko turyści, ale i właściciele punktów noclegowych i gastronomicznych w Wiśle przyznaje Katarzyna Swęda z Wiślańskiej Organizacji Turystycznej.

  To właśnie ta instytucja wpadła na pomysł, by w ramach akcji "Wisła za Połowę" obiekty noclegowe, gastronomiczne, atrakcje turystyczne i inne podmioty działające w Wiśle obniżyły swoje ceny o 50 procent na określone usługi i towary o połowę. Wszystko po to, by zachęcić przyjezdnych do wypoczynku w Wiśle i wzięciu udziału w proponowanych imprezach, jakie w tym czasie trwają w miejscowości.

  Na liście punktów, w których można taniej zjeść, przespać się lub skorzystać z atrakcji, w rozpoczynającej się dziś akcji widnieją 62 pozycje. Swęda nie ukrywa, że przybywa punktów gastronomicznych, co najbardziej cieszy turystów. W końcu gdy już przyjedzie się do Wisły i znajdzie dobry nocleg, miło jest udać się w fajne miejsce i zjeść coś dobrego.

  ZOBACZ KONIECZNIE OBIEKTY BIORĄCE UDZIAŁ W AKCJI WISŁĄ ZA POŁOWĘ:
  KLIKNIJ TUTAJ


  Helena Legierska, właścicielka m.in. Chaty Olimpijczyka w Wiśle co roku bierze udział w akcji.

  - Nie można wszystkiego przeliczać na pieniądze - mówi pytana o opłacalność udziału w "Wiśle za połowę". - Wie pan, to nawet o pieniądze nie chodzi. Ale, jak pokaże się ludziom, że ma się dobre jedzenie, fajną atmosferę, to następnym razem też przyjadą, bo będą wiedzieli, że tu fajnie spędzą czas - uważa.
  1 »

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama