Wypadek samochodowy Zbigniewa Girzyńskiego. Poseł PiS trafił...

  Wypadek samochodowy Zbigniewa Girzyńskiego. Poseł PiS trafił do szpitala [VIDEO]

  x-news

  Aktualizacja:

  Poseł PiS Zbigniew Girzyński został ranny w wyniku wypadku samochodowego na skrzyżowaniu ulic Idzikowskiego i Puławskiej w Warszawie. Według pierwszych informacji policjantów, w toyotę posła uderzył kierowca bmw, który wymusił pierwszeństwo i nie zatrzymał się na czerwonym świetle. Poseł został przewieziony do szpitala. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.
  Zbigniew Girzyński

  Zbigniew Girzyński ©fot. Bartek Syta / Polskapresse

  - Za kilka dni poseł Zbigniew Girzyński prawdopodobnie wyjdzie ze szpitala; jest mocno poobijany po czwartkowym wypadku samochodowym - poinformował rzecznik PiS Adam Hofman.

  - Na szczęście ze zdrowiem Zbyszka Girzyńskiego jest prawie wszystko w porządku. Nie ma bardzo ciężkich obrażeń. Zostanie w szpitalu jeszcze kilka dni. Jest mocno poobijany. Wypadek był poważny, uderzenie w bok samochodu - powiedział Hofman.

  Podkreślił, że do poniedziałku posła PiS czeka jeszcze kilka badań. - Wydaje się, że oprócz urazów, które przy tak poważnym wypadku się pojawiają, nie ma żadnych poważnych złamań - dodał.

  Poseł Prawa i Spra­wie­dli­wo­ści Zbi­gniew Gi­rzyń­ski zo­stał w czwartek wieczorem na warszawskim Mokotowie ranny w wy­pad­ku samochodowym. Toyota, którą prowadził, zderzyła się z innym samochodem. Po­li­tyk został odwieziony szpi­ta­la.


  tvnwarszawa.pl/x-news

  Czytaj także

   Komentarze (1)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Zdjęcie autora komentarza
   Życzę posłowi szybkiego powrotu do zdrowia.

   Zgłoś naruszenie treści / 1 / 1

   Kim był tajemniczy kierowca BMW?

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama