Skandia Maraton Lang Team 2014 WYNIKI Prawie 700 zawodników...

  Skandia Maraton Lang Team 2014 WYNIKI Prawie 700 zawodników w Dąbrowie Górniczej

  PAS

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  Skandia Maraton Lang Team w Dąbrowie Górniczej
  1/70
  przejdź do galerii

  Skandia Maraton Lang Team w Dąbrowie Górniczej ©Dariusz Nowak, Piotr Sobierajski

  Skandia Maraton Lang Team Dąbrowa Górnicza 2014: Na trzech różnych dystansach w sobotę ścigało się w Dąbrowie Górniczej prawie 700 zawodników. Zmierzyli się z malowniczymi trasami, biegnącymi między innymi wokół jezior Pogoria. A to wszystko w ramach kolejnej edycji Skandia Maraton Lang Team 2014.
  Skandia Maraton 2014 w Dąbrowie Górniczej:

  Amatorzy jazdy na rowerach górskich przyjechali do nas m.in. z Krakowa, Olsztyna, Gdańska, Przemyśla, ale także oczywiście z naszego województwa - Częstochowy, Rybnika, Siemianowic Śląskich, Chorzowa, Katowic, Mysłowic, Sosnowca, Będzina. Na starcie nie mogło także zabraknąć mieszkańców Dąbrowy Górniczej.

  Każdy mógł wybrać sobie jedną z trzech tras, a więc Grand Fondo o długości 89 km, Medio 68 oraz Mini - 39 km.
  Była też tak zwana Parada Rodzinna na dystansie 10 km. Już po przejechaniu niespełna 10 km na rowerzystów czekało błoto i woda w okolicach jeziora Pogoria II, a potem na trasie musieli sobie poradzić m.in. z podjazdami na Górę Bukową.

  Skandia Maraton 2014 Grand Fondo:
  Ostatecznie na najdłuższym dystansie Grand Fondo najlepszy okazał się Andrzej Kaizer z Euro Bike Kaczmarek Electric Team (czas 3:07:46). Drugie miejsce zajął Bartłomiej Wawak (JBG-2 Professional MTB Team), z czasem 3:08:22, a trzecie wywalczył Bartosz Banach (HOTEL CZTERY BRZOZY GDAŃSK Apt), z czasem 3:08:25. 19 miejsce zajął Maciej Pitach z Sosnowca. 24 był Dariusz Gnat z Dąbrowy Górniczej. W sumie sklasyfikowanych zostało 55 zawodników.

  Skandia Maraton Medio:
  Dystans Medio najszybciej pokonał Bartosz Kołodziejczyk (Euro Bike Kaczmarek Electric Team) - czas 2:19:04. Drugie miejsce zajął Radosław Lonka (Volkswagen Samochody Użytkowe M) z czasem 2:19:05, a trzeci był Cezary Mrozowicz (Nexus Team) - czas 2:25:44. Tomasz Ligocki z Siemianowic Śląskich był 16, Paweł Kurzyca z Tychów 31, Tomasz Fidytek z Jaworzna 54. Do mety dotarło 225 zawodników.

  Skandia Maration Mini:
  Na dystansie Mini najlepszy czas i pierwsze miejsce dla Przemysława Rozwalki (Volkswagen Samochody Użytkowe M) z czasem 1:14:17. Drugie miejsce zajął Maciej Ścierski z MTB Silesia Rybnik - czas 1:15:05, a trzecie miejsce dla Grzegorza Kubaczka (ag-architekci.pl) - czas 1:15:05. Bartosz Świerblewski z Częstochowy był 15, Rafał Gorzelany z Rybnika 20, Łukasz Mędrzecki z Mysłowic 25, Jan Ryglewski z Zabrza 32, Grzegorz Samborski z Będzina 63.

  Pełna lista wyników na: skandiamaraton.pl


  *Oceniamy prezydentów miast. Wielki plebiscyt DZ [GŁOSUJ NA TAK LUB NIE]
  *QUIZ DZ: Czy znasz polskie komedie. Cytaty z kultowych filmów. Sprawdź się
  *Miss siatkówki. Jak cheerleaderki zagrzewają siatkarzy do walki w mistrzostwach świata [ZDJĘCIA]
  *Kto ma zagrać na meczu otwarcia stadionu Górnika Zabrze? ZAGŁOSUJ

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama