W weekend pobiegnie Silesia Marathon. Policja ostrzega o...

  W weekend pobiegnie Silesia Marathon. Policja ostrzega o utrudnieniach

  KR

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Już w najbliższą niedzielę ulicami Katowic, Siemianowic Śląskich i Mysłowic pobiegnie Siliesia Marathon. Ale sportowa rywalizacja rozpocznie się już 4 października Mini Marathonem. W trakcie rozgrywania zawodów, kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami na drogach. Gdzie trzeba się ich spodziewać? Czytajcie!
  W sobotę, 4 października o godzinie 11 wystartuje Mini Marathon. Zawodnicy wystartują z Placu Słonecznego w Silesi City Center, a dalej przebiegną ulicami Ściegiennego, Chorzowską, al. Korfantego, Morcinka, Grażyńskiego, Sokolską, Chorzowską, Ściegiennego, finiszując w SCC. Bieg powinien zakończyć się ok. godz. 12.

  Policja informuje, że w tym czasie kierowcy muszą liczyć się utrudnieniami na tej trasie.

  Ale główne biegi - maraton i półmaraton - odbędą się w niedzielę. W związku z tym już od godziny 8 mogą pojawić się pierwsze problemy w przejeździe ulic, który pobiegną zawodnicy. Natomiast całkowite zamknięcie trasy nastąpi na ok 10 – 15 minut przed pierwszymi zawodnikami, a otwarcie ruchu na poszczególnych odcinkach nastąpi bezpośrednio po przebiegnięciu ostatniego zawodnika

  Maraton wystartuje w Katowicach na ul. Chorzowskiej i dalej przebiegać będzie następującymi ulicami Katowic: al. Korfantego, Telewizyjną, ulicami Siemianowic Śląskich.: Katowicką, Staszica, Powstańców, Mysłowicką, ulicami Katowic: Strzelców Bytomskich, Grzegorzka, Le Ronda, Leopolda, Bohaterów Monte Cassino, 1-go Maja, Obrońców Westerplatte, Roździeńską, Bednorza, Lwowską, Oswobodzenia, ulicami Mysłowic: Obrzeżną Zachodnią, Mikołowską i ponownie ulicami Katowic: Mysłowicką, Szopienicką, Św. Anny, pl. Wyzwolenia, Nałkowskiej, Rymarską, pl. Wyzwolenia, Krawczyka, Szopienicką, Górniczego Dorobku, Gospodarczą, Porcelanową, Trzech Stawów, Doliną Trzech Stawów, Lotnisko, Pułaskiego, Graniczną, Dudy-Gracza, Dobrowolskiego, Nadgórników, Olimpijską, Morcinka, Sokolską, Chorzowską, Ściegiennego – meta na Placu Słonecznym przy Silesia City Center.


  *Oceniamy prezydentów miast. Wielki plebiscyt DZ [GŁOSUJ NA TAK LUB NIE]
  *Oceń swojego burmistrza i porównaj go z innymi [PLEBISCYT DZ]
  *Odrażające morderstwo w Radziechowach. Studentka z Krakowa zadźgana
  *QUIZ DZ: Czy znasz polskie komedie. Cytaty z kultowych filmów. Sprawdź się
  *W Katowicach sala do sekcji zwłok jak w Kościach [ZDJĘCIA]

  Czytaj treści premium w Dzienniku Zachodnim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  DZ poleca

  Wideo