Oceniamy stylizacje VIP-ów: Aneta Chwalba

  Oceniamy stylizacje VIP-ów: Aneta Chwalba

  Tatiana Szczęch, stylistka, Centrum Synergia, Gliwice

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Oceniamy stylizacje VIP-ów: Aneta Chwalba
  1/2
  przejdź do galerii
  Dziś pod lupę wzięliśmy ubiór Anety Chwalby, dziennikarki i prezenterki Telewizji Katowice, która tak ubrała się na prezentację nowej ramówki
  Mam dziś przyjemność oceniać stylizację dziennikarki i prezenterki Anety Chwalby.

  Dawno nie było o kolorach. Beż jednak jest na tyle wyjątkowy, że poświęcę mu więcej uwagi. Wyjątkowy, bo uniwersalny, neutralny, wszystkim pasujący... Pozwolę sobie nie zgodzić się z tym powszechnym twierdzeniem. Uważam, że może on zdziałać tyleż złego, co i dobrego. Owszem, jako kolor butów - tak, tak... Popularny nude to nic innego jak cielisty odcień beżu - sprawdza się doskonale, a panie, którym zależy na optycznym wydłużeniu nóg, powinny posiadać choć jedną parę szpilek w tym kolorze. Podobnie z beżowymi topami, które zakładamy pod np. granatowe żakiety - koszulka jest wtedy "przedłużeniem" szyi i dekoltu, co w efekcie wysmukla sylwetkę.

  Istnieje jednak jeszcze ciemna strona beżu. Kolor i jego temperatura mają ogromne znaczenie dla wyglądu, w przypadku beżu - trzeba to pomnożyć razy kilka. Należy wyostrzyć zmysły i nie mieć wątpliwości co do odpowiedniej tonacji Inaczej będziemy wyglądać nijako, na osoby zmęczone i styrane życiem. Beż w nieodpowiednim dla nas odcieniu lubi też dodawać lat.

  Pani Aneta ma na sobie odpowiedni odcień beżu, dzięki czemu wygląda świeżo i lekko. Nie skupiamy zbyt dużej uwagi na jej stroju, stanowi on bardziej tło do tego, co ma do powiedzenia bohaterka. I bardzo dobrze!

  Bardzo podoba mi się sukienka, nie mam do niej żadnych uwag. Kolor, fason, styl. Doskonałe długości odsłaniające i zasłaniające, co trzeba. Skromny makijaż, dodatki, delikatny kolor paznokci.

  Stylizacja pani Anety to dla mnie pochwała minimalizmu. Dla mnie - rewelacja.

  Mam jednak dwie uwagi. Pierwsza dotyczy fryzury. Za duży chaos. Wystarczyłoby delikatne upięcie lub zadbanie o to, by włosy wyglądały na bardziej uporządkowane. Druga uwaga dotyczy butów. Odstają od całości. Są zbyt ciemne i ciężkie optycznie.. a

  Moja ocena: 4+

  *Oceń swojego burmistrza i porównaj go z innymi [PLEBISCYT DZ]
  *Odrażające morderstwo w Radziechowach. Studentka z Krakowa zadźgana
  *QUIZ DZ: Czy znasz polskie komedie. Cytaty z kultowych filmów. Sprawdź się
  *W Katowicach sala do sekcji zwłok jak w Kościach [ZDJĘCIA]

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama