Umebluj mieszkanie i zyskaj

  Umebluj mieszkanie i zyskaj

  Artykuł sponsorowany

  Aktualizacja:

  Polska

  Umebluj mieszkanie i zyskaj
  1/6
  przejdź do galerii
  Wrzesień i październik upłyną w Europie Centralnej pod znakiem wystroju i wyposażenia wnętrz. Szukasz pomysłów na zmianę w swoim domu czy mieszkaniu? Pomogą eksperci dyżurujący co weekend w gliwickim centrum. Można także wygrać bony na dodatkowe zakupy oraz nawet 3.000 zł na wyposażenie mieszkania.
  Już 1 września rusza specjalny konkurs organizowany przez Europę Centralną. Można w nim wygrać 3.000 zł na zakupy z zakresu wyposażenia wnętrz i RTV-AGD. Do 19 października spośród zdjęć własnego mieszkania zawierających elementem zakupionym w jednym z salonów wyposażenia wnętrz zakupionych w gliwickim Centrum, specjalne jury wybierze najlepsze aranżacje. Ich autorzy otrzymają kolejno 3, 2 i 1 tysiąc na zakupy z zakresu wyposażenia wnętrz. Maksymalnie 3 zdjęcia z własnego mieszkania bądź domu, w którym znajduje się element zakupiony w jednym z salonów wyposażenia wnętrz na terenie EC, należy wysyłać na adres konkurs@europacentralna.eu bądź złożyć w Punkcie Informacyjnym Centrum. Warunkiem udziału w aranżacyjnej rywalizacji jest dołączenie skanu paragonu potwierdzającego zakup przynajmniej jednego elementu wyposażenia widocznego na zdjęciu wraz ze wskazaniem przedmiotu i miejsca jego zakupu. – Spośród otrzymanych prac eksperci wybiorą najciekawsze aranżacje – mówi Monika Magner, dyrektor Europy Centralnej.

  – Jesteśmy otwarci na wszelkie pomysły. Bo przecież każdy chce się czuć komfortowo w swoim mieszkaniu. To jednak nie koniec naszej akcji meblowej. Od 19 września do 19 października będziemy nagradzać bonami zakupowymi pierwsze 7 osób, które u najemców biorących udział w akcji dokonają zakupów na kwotę 200 złotych. Otrzymają oni dodatkowy bon o wartości 100 złotych na zakupy do jednego ze sklepów.

  W akcji ze specjalnymi bonami, która trwa tylko od 19 września do 19 października, uczestniczą: AMT Studio, Bel-Pol, Home & You, Jula, Jysk, Aler Meble, Tescoma i Weltom oraz otwierająca się we wrześniu Almira Design Studio. W konkursie na meblowe aranżacje oprócz wymienionych sklepów biorą udział także Tesco Extra w Europie Centralnej oraz Saturn zlokalizowany przy ul. Pszczyńskiej 315.

  Jeszcze więcej rabatów i porady
  18 i 19 października na klientów Europy Centralnej czeka nie tylko finał konkursu na aranżację, ale także specjalny weekend rabatów, podczas którego można liczyć na specjalne promocje. Ostatniego dnia weekendu wnętrzarskich rabatów poznamy także zwycięzców konkursu organizowanego przez Europę Centralną. Do kogo trafią 3.000 zł na wyposażenie mieszkania? Przekonamy się już 19 października. W każdy weekend września i października w centrum przy ul. Pszczyńskiej 315 czekają także porady architektów. Można z nich skorzystać na specjalnym stoisku przygotowanym w sąsiedztwie Punktu Informacyjnego. Z doświadczenia ekspertów można skorzystać w sobotę i niedzielę w godzinach od 14:00 do 19:00, tylko we wrześniu i październiku. Więcej szczegółów i regulaminy poszczególnych akcji dostępne są na stronie www.europacentralna.eu

  Czytaj także

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama