Oto Śląsk Plus, czyli nasz nowy tygodnik: Nowoczesny,...

  Oto Śląsk Plus, czyli nasz nowy tygodnik: Nowoczesny, interaktywny, atrakcyjny

  Kamila Rożnowska

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Oto Śląsk Plus, czyli nasz nowy tygodnik: Nowoczesny, interaktywny, atrakcyjny
  1/2
  przejdź do galerii
  Wystartowaliśmy. Od piątku możecie czytać premierowe wydanie Śląska Plus. Ale już pracujemy nad kolejnym numerem! Będzie dostępny 17.10.
  Dalecy jesteśmy od popadania w samozachwyt, ale bardzo cieszy nas, gdy Czytelnicy doceniają nasze wysiłki: "Coś fantastycznego ten Śląsk Plus. Gratuluję całej ekipie" - to tylko jeden z komentarzy, które trafiły do naszej redakcji po piątkowej premierze naszego nowego tygodnika - internetowego wydania serwisu Śląsk Plus.

  Internet i nowe technologie, dają nam dziś znacznie więcej możliwości. Dzięki temu ciekawe tematy możemy przedstawić w nowoczesny i atrakcyjny sposób. Niektóre materiały możecie zobaczyć w interaktywnej formie. Wszystko dzięki możliwości dołączenia do nich ścieżek dźwiękowych, filmów, infografik czy tzw. linii czasu.

  Pierwsze, premierowe wydanie Śląska Plus możecie bezpłatnie czytać i oglądać na stronie internetowej naszego nowego serwisu, którą znajdziecie pod adresem www.slaskplus.pl. Ale w piątek, 17 października o godzinie 7 będzie na Was czekać jego kolejny numer.

  KLIKNIJ I PRZEJDŹ DO PIERWSZEGO WYDANIA:
  ŚLĄSK PLUS


  Wszystkie kolejne wydania tego tygodnika będziecie mogli je przeczytać za niewielką opłatą - 2,46 zł. W ramach abonamentu otrzymacie także piątkowe wydanie "Dziennika Zachodniego" w formacie pdf oraz dostęp do serwisu eM, czyli Ekstra Magazynu.

  W pierwszym wydaniu Śląska Plus zapraszamy Was na interaktywny spacer po klinice prof. Zbigniewa Religii - Śląskim Centrum Chorób Serca. Oprowadza po niej jeden ze współpracowników wybitnego polskiego kardiochirurga - prof. Marian Zembala.

  Możecie również zobaczyć wyjątkową relację ze swaćby, czyli… ślubu zawartego w tradycyjnym obrządku słowiańskim i posłuchać pieśni swaciebnej, przygotowanej na tę okazję przez pannę młodą. Zapraszamy Was również do oglądania naszej relacji z budowy tunelu Drogowej Trasy Średnicowej w Gliwicach.

  Ale Śląsk Plus to także Wy, nasi Czytelnicy. Właśnie dlatego zapraszamy Was do zgłaszania nam tematów, o których chcielibyście przeczytać na naszych internetowych łamach. Czekamy także na Wasze listy. Najciekawsze z nich zostaną opublikowane.


  *Proces apelacyjny Katarzyny W.: Kochałam Madzię. Nie jestem zła
  *Najlepsza jednostka OSP w woj. śląskim ZAGŁOSUJ W PLEBISCYCIE FINAŁOWYM
  *Sprawdź, czy jesteś satanistą: Szokująca broszura ks. Sawy
  *Najlepsze MEMY po meczu Polska – Niemcy ZOBACZ ZDJĘCIA

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo