Bytom : Nielegalne wysypisko śmieci. Śmieci z pięciu...

  Bytom : Nielegalne wysypisko śmieci. Śmieci z pięciu ciężarówek

  MANO, KMP Bytom

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  Bytom : Nielegalne wysypisko śmieci. Śmieci z pięciu ciężarówek
  Policjanci z Bytomia udaremnili kierowcom pięciu ciężarówek rozładunek odpadów . Teren(okolice ul. Pasteura), na którym zatrzymano ciężarówki z ładunkiem, jest dzierżawiony od miasta przez 46-letniego mężczyznę. Wszystko wskazuje na to, że miał się stać nielegalnym wysypiskiem. Teraz dzierżawcy grozi grzywna nawet do 50 tys. zł.
  Bytom : Nielegalne wysypisko śmieci. Śmieci z pięciu ciężarówek
  Wczoraj rano, bytomscy policjanci z wydziałów kryminalnego oraz zwalczającego przestępczość gospodarczą, zatrzymali osoby, które chciały nielegalnie składować odpady. Na miejscu zastali 5 ciężarówek. Kierowca pierwszej z nich zdążył już zrzucić swój ładunek, natomiast pozostali czekali na swoją kolej.

  - W ciężarówkach były zmielone odpady, które nie powinny być bezpośrednio składowane, ze względu na zagrożenie przeniknięcia do gruntu - mówi Tomasz Bobrek.

  Policjanci wezwano dzierżawcę terenu oraz inspektorów ochrony środowiska. Przesłuchali kierowców oraz zabezpieczyli dokumentację firmową 46-letniego dzierżawcy. Teraz sprawę badają śledczy z bytomskiej komendy, zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej. Stróże prawa sprawdzają, czy mężczyzna nie dopuścił się czynów z kodeksu karnego, dotyczących przestępstw przeciwko środowisku. Mężczyźnie grozi grzywna nawet do 50 tysięcy złotych.

  - Inspektorzy ochrony środowiska stwierdzili, że odpady powinny być zamknięte w silosach - mówi Tomasz Bobrek.

  Teraz sprawę badają śledczy z bytomskiej komendy, zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej. Stróże prawa sprawdzają, czy mężczyzna nie dopuścił się czynów z kodeksu karnego, dotyczących przestępstw przeciwko środowisku. Mężczyźnie grozi grzywna nawet do 50 tysięcy złotych. Jak się dowiedzieliśmy nieoficjalnie, podobna sytuacja miał tu miejsce w ubiegłym roku.


  *Proces apelacyjny Katarzyny W.: Kochałam Madzię. Nie jestem zła
  *Najlepsza jednostka OSP w woj. śląskim ZAGŁOSUJ W PLEBISCYCIE FINAŁOWYM
  *Sprawdź, czy jesteś satanistą: Szokująca broszura ks. Sawy
  *Najlepsze MEMY po meczu Polska – Niemcy ZOBACZ ZDJĘCIA

  Czytaj także

   Komentarze (1)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Śmieci bytom

   vvv (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 3

   Być może znowu Pan Waldemar S. zaoszczędził...pieniądze. Co jest z tymi kubłami w bytomiu, zawsze jest ich mało tak,że śmieci zalegają na placykach gospodarczych. Wywóz odpadów kuleje i jakoś to...rozwiń całość

   Być może znowu Pan Waldemar S. zaoszczędził...pieniądze. Co jest z tymi kubłami w bytomiu, zawsze jest ich mało tak,że śmieci zalegają na placykach gospodarczych. Wywóz odpadów kuleje i jakoś to urzędników nie martwi. zwiń

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama