Żywiecczyzna: Kradł wszystko. Nawet paczki mrożonego mięsa

  Żywiecczyzna: Kradł wszystko. Nawet paczki mrożonego mięsa

  JM

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Prokuratura Rejonowa w Żywcu skierowała do sądu akt oskarżenia przeciwko 67-letniemu mężczyźnie, który włamywał się do domków letniskowych na terenie Żywiecczyzny.
  W pierwszym przypadku skradł mienie o łącznej wartości około 900 złotych. Jak ustalili śledczy, po wyważeniu drzwi oskarżony wszedł do środka domku letniskowego, skąd skradł m.in. dekoder do naziemnej telewizji cyfrowej, drewniany barometr, obrus, 10 paczek mrożonego mięsa i grzybów, butelkę wódki.

  Innym razem po wyłamaniu skobla w drzwiach piwnicy usiłował włamać się do domku letniskowego, ale z uwagi, że w środku nie znalazł nic co by go za-interesowało to z tego zamiaru zrezygnował. Wyrwał jednak deskę podłogową oddzielającą piwnicę od części mieszkalnej budynku spowodował straty w wysokości około 500 złotych.

  - Według opinii biegłych lekarzy oskarżony w czasie dokonywania zarzucanych mu czynów miał z powodu psychodegradacji, najpewniej alkoholowej, w znacznym stopniu ograniczoną zdolność do rozpoznania znaczenia tych czynów, jak i do pokierowania swoim postępowaniem. Oskarżony przyznał się do popełnienia zarzucanych mu czynów i złożył wniosek o dobrowolne poddanie karze bez przeprowadzenia rozprawy - poinformowała w wydanym komunikacie Prokuratura Okręgowa w Bielsku-Białej.


  *Proces apelacyjny Katarzyny W.: Kochałam Madzię. Nie jestem zła
  *Najlepsza jednostka OSP w woj. śląskim ZAGŁOSUJ W PLEBISCYCIE FINAŁOWYM
  *Sprawdź, czy jesteś satanistą: Szokująca broszura ks. Sawy
  *Najlepsze MEMY po meczu Polska – Niemcy ZOBACZ ZDJĘCIA

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama