Gliwice: Bijatyka na Wrocławskiej. Policjanci uratowali...

  Gliwice: Bijatyka na Wrocławskiej. Policjanci uratowali skatowanego 18-latka

  Policja Śląska

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Gliwice: Bijatyka na Wrocławskiej. Policjanci uratowali skatowanego 18-latka
  Sześciu napastników dotkliwie pobiło przypadkowo spotkanego młodego mężczyznę. Policjanci z patrolu szybko ustalili i zatrzymali sprawców w wieku od 17-21 lat. Nie wiadomo, jaki byłby koniec zdarzenia, gdyby nie natychmiastowa reakcja i pomoc policjantów z przejeżdżającego patrolu.
  Gliwice: Bijatyka na Wrocławskiej. Policjanci uratowali skatowanego 18-latka
  Wczoraj 30 minut po północy policyjny radiowóz skręcił w ul. Łużycką. Jeden z mundurowych spostrzegł podejrzany ruch za przystankiem autobusowym przy Wrocławskiej. Patrol natychmiast zawrócił. Policjanci zobaczyli mężczyzn kopiących leżącego człowieka. Gdy tylko czterej sprawcy zauważyli radiowóz, zaczęli uciekać. Mundurowi skoncentrowali się na najważniejszym, czyli udzieleniu pomocy nieprzytomnej ofierze.
  Ze śladów wynikało, że napastnicy kopali i skakali po leżącym mężczyźnie. Młody człowiek został też zraniony potłuczoną butelką. Wezwano pogotowie ratunkowe oraz posiłki do przeczesywania okolicy.

  W czasie pościgu policjanci przejrzeli zapisy monitoringu miejskiego. Okazało się, że kamery nagrały sprawców, gdy ci wsiadali do fiata seicento, który po nich przyjechał. Ustalono numery rejestracyjne samochodu. Kryminalni szybko wyjaśnili sprawę. Podczas dochodzenia wyszło na jaw, że sprawców było aż sześciu. Wszyscy zostali zatrzymani. Mają od 17 do 21 lat.

  Pobity 18-latek, z ranami ciętymi i urazami wewnętrznymi, trafił do szpitala. Dzięki lekarzom stan jego zdrowia się poprawia, a życiu nie zagraża już niebezpieczeństwo.


  *Proces apelacyjny Katarzyny W.: Kochałam Madzię. Nie jestem zła
  *Najlepsza jednostka OSP w woj. śląskim ZAGŁOSUJ W PLEBISCYCIE FINAŁOWYM
  *Sprawdź, czy jesteś satanistą: Szokująca broszura ks. Sawy
  *Najlepsze MEMY po meczu Polska – Niemcy ZOBACZ ZDJĘCIA

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama