Ważne
  Konwencja wyborcza Piotra Uszoka. Marcin Krupa dostał jego...

  Konwencja wyborcza Piotra Uszoka. Marcin Krupa dostał jego poparcie i... kompas

  JOL

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  Konwencja wyborcza Piotra Uszoka. Marcin Krupa dostał jego poparcie i... kompas
  1/21
  przejdź do galerii
  Konwencja wyborcza Piotra Uszoka odbyła się 19 października w Domu Kultury Koszutka. - W czasie prezydenckich kadencji Piotra Uszoka powstało wiele pięknych miejsc, w których mogłaby się ta konwencja odbyć, ale to jest miejsce historyczne i szczęśliwe. Wyborcze szczęście przyniosło Piotrowi Uszokowi - powiedział na wstępie Mirosław Neinert, dyrektor Teatru Korez.
  Urzędującego prezydenta Piotra Uszoka Mirosław Neinert nazwał wielkim budowniczym, który zostawia piękniejsze Katowice niż te, które zastał.

  Prezydent Uszok nie ukrywał, że kiedy 15 września ogłosił, że nie będzie ubegał się o reelekcję, docierały do niego pytania od mieszkańców: co dalej z naszym miastem? Czy nadal będą przewidywalne, otwarte na mieszkańców?

  - Głębokie to pytania i wymagające namysłu - powiedział.

  Przyznał sie, że w jego 16-letniej kadencji prezydenckiej miał pewien amulet. Był to kompas, który nigdy nie pozwolił mu zboczyć z właściwego kursu. Ten amulet podarował swojemu kandydatowi na prezydenta, dr. Marcinowi Krupie, swojemu zastępcy w tej kadencji. - Oby zawsze wskazywał jak najlepsze rozwiązania - powiedział.

  Dr Marcin Krupa spojrzał na prezent i rzekł: Ja tu widzę dwie wskazówki. Jedna wyznacza kontynuację, druga - nowe otwarcie na mieszkańców, na nasze dzielnice.

  Swoje wystąpienie zaczął od deklaracji, że dla niego samorząd to służba mieszkańcom. - Ona zobowiązuje do tego, by być odpowiedzialnym za los mieszkańcow i miasta powiedział. I przedstawił swój wyborczy program, który składa sie z 10 punktów.


  *Proces apelacyjny Katarzyny W.: Kochałam Madzię. Nie jestem zła
  *Najlepsza jednostka OSP w woj. śląskim ZAGŁOSUJ W PLEBISCYCIE FINAŁOWYM
  *Sprawdź, czy jesteś satanistą: Szokująca broszura ks. Sawy
  *Najlepsze MEMY po meczu Polska – Niemcy ZOBACZ ZDJĘCIA

  Czytaj także

   Komentarze (4)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Krupa

   wyborca12 (gość)

   Zgłoś naruszenie treści

   Nie wiem kto to M Krupa ale znając dokonania jego przeciwnika A Godlewskiego daję Krupie głos bez względu czy umie lepiej lub gorzej rządzić od P Uszoka.Wybór A.Godlewskiego to będzie tragedia dla...rozwiń całość

   Nie wiem kto to M Krupa ale znając dokonania jego przeciwnika A Godlewskiego daję Krupie głos bez względu czy umie lepiej lub gorzej rządzić od P Uszoka.Wybór A.Godlewskiego to będzie tragedia dla mieszkańców Katowiczwiń

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Dwóch panów trzyma się za rączki...

   LGBT (gość)

   Zgłoś naruszenie treści

   Środowiska LGBT popierają Marcina Krupę... nawet na jego materiałach wyborczych dwóch dorosłych panów trzyma się za rączki. Taka tolerancja nie zdarza się często wśród polityków zwróconych w stronę...rozwiń całość

   Środowiska LGBT popierają Marcina Krupę... nawet na jego materiałach wyborczych dwóch dorosłych panów trzyma się za rączki. Taka tolerancja nie zdarza się często wśród polityków zwróconych w stronę prawicy.

   A tak na serio, to Krupa nawet w swoich materiałach pokazuje, kto tak na prawdę będzie rządził, jeśli on wygra. Krupa jest tylko pionkiem, sterować będzie dalej uszaty.zwiń

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Mirosław Neinert nazwał wielkim budowniczym, który zostawia piękniejsze Katowice niż te, które zast

   Jurek (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 1 / 1

   No oczywiscie , czynsze w Kamienicach ustalał Uszok na 60groszy za m2 dlatego wiekszosć kamienic padła i pada a kilka poprostu wyburzył (ostatnia kamienica Seiferta)
   Z Katowic wymeldowało sie...rozwiń całość

   No oczywiscie , czynsze w Kamienicach ustalał Uszok na 60groszy za m2 dlatego wiekszosć kamienic padła i pada a kilka poprostu wyburzył (ostatnia kamienica Seiferta)
   Z Katowic wymeldowało sie 70.000 osób mamy kilku radnych mniej. Miasto wojewódzkie z którego ludzie uciekaja ????? Budowniczy Uszok zapomniał że 16 lat temu obiecał basen mieszkancom Katowic.
   Powstał w Spodku z ogromnym szumem u dziennikarzy a potem sie okazało że to wymusili na nim strazacy bo do gaszenia spodka potrzebuja wody!!!! Teraz próbuje swojego zastepce Dr. Krupę usadowic na stanowisku zeby mógł dalej rujnować Katowice? Szacunek ze dotrzymanie słowa Uszoka ze juz nie bedzie startował , ale z drugiej strony chce byc Uszok Radnym wiec kto z roli szefa dobrowalnie przechodzi na pracownika? O tym co zmusiło Uszoka do rezygnacji dowiemy się tylko jesli kolejnym prezydentem nie zostanie Krupa. A to juz wystarczajacy powód żeby głosowac na innego kandydata. Krupa nic nie pokazał wykonywał i wykonuje polecenia Uszoka . Nie jest samodzielnie myslacym i odwaznym facetem. Tu trzeba Prezydenta który słucha co mieszkancy mają do powiedzenia i wyciąga wnioski. Takim jest moim zdaniem Godlewski. zwiń

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   cmok cmok

   Elwer (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 2 / 1

   A działkami na Podlesiu dzielili?

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama