Ważne
  Senioriada w Częstochowie: Częstochowscy seniorzy wyginali...

  Senioriada w Częstochowie: Częstochowscy seniorzy wyginali śmiało ciało [ZDJĘCIA]

  Piotr Ciastek

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Senioriada w Częstochowie
  1/24
  przejdź do galerii

  Senioriada w Częstochowie ©Piotr Ciastek

  Senioriada w Częstochowie: Z okazji Europejskiego Dnia Seniora w Hali Sportowej Częstochowa odbyła się Senioriada. Młodzi duchem seniorzy tańczyli m.in. zumbę.
  Senioriada w Częstochowie: Podczas częstochowskiej Senioriady zaplanowano dla uczestników sporo niespodzianek, między innymi zajęcia z zakresu: zumby, tenisa stołowego, aerobiku, badmintona, nordic walking, gimnastyki, ćwiczeń z wykorzystaniem własnej masy ciała, joggingu i samoobrony.

  Do hali przy Żużlowej przybyło grubo ponad 100 osób, które zapragnęły tego dnia wspólnie oddać się pracy nad tężyzną fizyczną.
  Widać było, że niektórzy w domach nie próżnowali i ta impreza dla nich to kolejne ciekawe wyzwanie. Inni po kilku ćwiczeniach musieli się poddać, ale po chwili odpoczynku wracali na parkiet z nową energią.

  - Ja przyjechałam z Błeszna, a koleżanka z Parkitki. O akcji dowiedziałyśmy się z internetu i postanowiłyśmy przyjść. Ciekawe, czy po wyborach też będą tak o nas dbali. Póki co korzystamy - mówiła jedna z uczestniczek sportowej imprezy.

  W holu głównym odbywały się dodatkowo porady z dietetyki, suplementacji, odnowy biologicznej, badania składu ciała, masażu leczniczego. Organizatorzy udzielali również rad fizjoterapeutycznych i sportowych.

  - To wspaniała impreza. W pewnym sensie czuję się jej współorganizatorem z ramienia Miejskiej Rady Seniorów. Jestem teraz na emeryturze, więc czuję się zrelaksowany. Staram się regularnie uczestniczyć w tego typu imprezach - mówi Ryszard Raczek.


  *Proces apelacyjny Katarzyny W.: Kochałam Madzię. Nie jestem zła
  *Najlepsza jednostka OSP w woj. śląskim ZAGŁOSUJ W PLEBISCYCIE FINAŁOWYM
  *Sprawdź, czy jesteś satanistą: Szokująca broszura ks. Sawy
  *Najlepsze MEMY po meczu Polska – Niemcy ZOBACZ ZDJĘCIA

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama