Ważne
  Gala Dress for Success 2014 w Katowicach. Kobiety robią...

  Gala Dress for Success 2014 w Katowicach. Kobiety robią karierę [ZDJECIA]

  Tekst: Ola Szatan Zdjęcia Lucyna Nenow

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  Gala Dress for Success w Katowicach
  1/62
  przejdź do galerii

  Gala Dress for Success w Katowicach ©Lucyna Nenow

  Gala Dress for Success w Katowicach: W sali koncertowej Akademii Muzycznej w Katowicach odbyła się gala Dress for Success - projektu, w którym znane kobiety sukcesy pomagają innym kobietom w zrobieniu kariery, radząc im jak poprawić swój wygląd.
  W sali koncertowej Akademii Muzycznej w Katowicach odbyła się V Gala Dress for Success Poland. Wśród gości znalazła się m.in. była prezydentowa Jolanta Kwaśniewska, Dorota Soszyńska właścicielka firmy kosmetycznej Oceanic oraz Krystyna Kaszuba, która stworzyła „Twój Styl”, jeden z najlepszych luksusowych magazynów. Krystyna Kaszuba podczas dzisiejszej gali odbierała wyróżnienie dla Damy Roku.

  750 tysięcy kobiet uzyskało pomoc Dress for Success od początku jego istnienia na całym świecie.
  - W Polsce jest już 650 takich kobiet, które przeszły przez ręce naszych wolontariuszek i wolontariuszy – mówiła podczas uroczystości Dorota Stasikowska-Woźniak, dyrektor generalna Dress for Success Poland.

  ZOBACZ KONIECZNIE ZDJĘCIA Z POKAZU BIELIZNY:
  CHCESZ ZROBIĆ KARIERĘ? TO ZAŁÓŻ BIELIZNE BIZNESOWĄ ZOBACZ ZDJĘCIA


  5-lecie organizacji było okazją do wyróżnienia wolontariuszy, darczyńców, przedstawicieli mediów (dyplomem wyróżniony został m.in. „Dziennik Zachodni”. Odebrał go Marek Twaróg, redaktor naczelny DZ).
  Doceniono też przedstawicieli samorządów. Wśród nich znaleźli się m.in. Małgorzata Mańka-Szulik, prezydent Zabrza oraz Piotr Uszok, prezydent Katowic.

  - Niektórzy mówią o parytetach. Ja mówię o stworzeniu równych szans, daniu kobietom możliwości, aby wykazywały się i szukały swojej aktywności. Zawsze twierdziłem, że kobieta niestety ma więcej do zrobienia niż mężczyzna. Jeżeli chce osiągnąć to samo co mężczyzna to musi pracować i poświęcać się więcej. Dlatego cały czas kibicuję tej inicjatywie, a z okazji 5-lecia Dress for Success składam najserdeczniejsze życzenia – powiedział Piotr Uszok.
  1 »

  Czytaj także

   Komentarze (4)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   dresiary z sukcesem

   antydresiara (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 3 / 1

   Jak na 5 lat tej zabawy, to 650 uczestniczek,które "przeszły przez ich ręce"-żenująco mało. Ale , co tam...
   Dresiary z Ordynackiej się nudziły, no i wymyśliły sobie zabawę i kolejne źródło...rozwiń całość

   Jak na 5 lat tej zabawy, to 650 uczestniczek,które "przeszły przez ich ręce"-żenująco mało. Ale , co tam...
   Dresiary z Ordynackiej się nudziły, no i wymyśliły sobie zabawę i kolejne źródło dochodu, obok szemranych interesów mężów. No i ten pokaz bielizny biznesowej- to mówi samo za siebie... Sumując:
   "Damy" takie, jak ich mentorka- p. Kwaśniewska. Postkomusze towarzystwo wzajemnej adoracji propagujące koronkowe majtki w celu osiągnięcia sukcesu. Co na to feministki? zwiń

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Proponuję zmianę formuły Gali DfS

   Ola (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 3 / 1

   Nie działam w ramach DfS tym niemniej po raz trzeci uczestniczyłam w dorocznej gali, kupując bilet wstępu jako tzw. cegiełkę. Organizatorom poddaję pod rozwagę zmianę formuły gali. Rozumiem, że...rozwiń całość

   Nie działam w ramach DfS tym niemniej po raz trzeci uczestniczyłam w dorocznej gali, kupując bilet wstępu jako tzw. cegiełkę. Organizatorom poddaję pod rozwagę zmianę formuły gali. Rozumiem, że wielu osobom, które udzielają się społecznie w ramach tej inicjatywy należy się podziękowanie i słowa uznania. Jeśli jednak zaprasza się tzw. Widownię, warto byłoby wzbogacić program wieczoru o jakiś koncert, występ artystyczny, catering (tort i wąskie gardło do skromnego bufetu o godz. 22.00 - po niespełna 5 godzinach siedzenia w auli - zakrawały wczoraj na niesmaczny żart). Niestety impreza ma wszelkie atrybuty "towarzystwa wzajemnej adoracji". Tak odbieram zdecydowany brak proporcji pomiędzy skierowaniem uwagi na wolontariuszy i beneficjentki, nie mówiąc już o czymś, co byłoby atrakcyjne dla publiczności. Czwarty raz tego raczej nie udźwignę.... I nawet mądre kobiety, które uczestniczą w Gali jako goście specjalni nie będą w stanie mnie tam przyciągnąć. zwiń

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Dress za głosowanie na męża

   Uczestniczka (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 6 / 1

   Trzeba pieniędzy publicznych na organizację, to mąż startuje na radnego z SLD. Wstyd, że tyle osób wspiera tą farse, za pieniądze podatników.

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Dress dla dresów

   Kosa (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 5 / 1

   Impreza nudna i napuszona, fatalnie prowadzona, wstyd.

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama