Częstochowa: W żużlu na lodzie Drabik znowu górą

Redakcja
Pomimo trwającej przebudowy częstochowskiego sztucznego lodowiska, w sobotę odbyła się na nim 9. Gala Lodowa Sławomira Drabika, z udziałem 12 polskich żużlowców. Gospodarz - Sławomir Drabik znowu okazał się "niegościnny" i wygrał zawody po raz szósty.

W finale zawodów były dwukrotny mistrz Polski, który w tym roku kończy 45 lat, pokonał juniorów Włókniarza Częstochowa Artura Czaję i Marcina Bubla oraz 22-latka z Unii Tarnów Szymona Kiełbasę, który zajął czwarte miejsce.

Piąte miejsce przypadło Mariuszowi Puszakowskiemu (KM Lublin), a szóste Emilowi Pulczyńskiemu (Unibax Toruń), którzy przegrali rywalizację o finał w biegu barażowym.