Jednak wydłużoną trasę będzie miał tylko co drugi kurs autobusu, warto więc wcześniej sprawdzić, o której godzinie 57 odjedzie z Miechowic lub kiedy wyruszy w drogę powrotną.
Trasa autobusu w obu kierunkach przebiegać będzie od Zabrza Helenki ulicami: Rokitnicką, Stolarzowicką, Felińskiego, Nickla w Bytomiu do pętli w Miechowicach.
Anna Koteras, rzeczniczka KZK GOP mówi, że trasa autobusu została wydłużona na prośbę pasażerów.
57 to jeden z najbardziej popularnych autobusów. Podróżuje nim w godzinach szczytu ponad 100 osób. Mimo to, linią obsługiwaną przez prywatnego przewoźnika nie jeżdżą 18-metrowe przegubowce. Najdłuższe autobusy mają 15 m. Na ścisk i tłok pasażerowie są skazani do połowy przyszłego roku, bo wtedy kończy się umowa z przewoźnikiem.
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Dołącz do nas na X!
Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?