Ważne
  Prognoza pogody na 10 i 11 listopada dla woj. śląskiego:...

  Prognoza pogody na 10 i 11 listopada dla woj. śląskiego: Poranne mgły

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Prognoza pogody
  1/3
  przejdź do galerii

  Prognoza pogody ©TVNMeteo/X-News

  Poranne mgły ograniczają widoczność w wielu miejscowościach woj. sląskiego do kilkudziesięciu metrów. Jaka będzie pogoda w woj. śląskim? ZOBACZ prognozę pogody na 10 i 11 listopada.
  Prognoza pogody na 10 i 11 listopada

  W poniedziałek w kraju zachmurzenie umiarkowane i duże, a w rejonach górskich rozpogodzenia. Na północy i w centrum Polski miejscami słabe opady deszczu lub mżawki. Temp. maks. od 10 st. na północnym zachodzie kraju, około 13 st. w centrum do 16 st. na południowym wschodzie. Wiatr słaby i umiarkowany, na Przedgórzu Sudeckim okresami porywisty, z kierunków południowych. W górach wiatr z prędkością do 70 km/h.

  W nocy z poniedziałku na wtorek zachmurzenie umiarkowane i duże, a w rejonach górskich rozpogodzenia. Na północy Polski miejscami słabe opady deszczu lub mżawki. Miejscami mgły ograniczające widzialność do 200 m. Temp. min. na przeważającym obszarze kraju 4-8 st., tylko na południowym wschodzie cieplej, do 10 st. W kotlinach górskich temp. 2-5 st. Wiatr słaby, na wybrzeżu okresami umiarkowany, z kierunków południowych. W górach wiatr z prędkością do 70 km/h.  We wtorek zachmurzenie umiarkowane i duże, a w rejonach górskich rozpogodzenia. Na północnym wschodzie Polski miejscami słabe opady deszczu lub mżawki. Rano miejscami mgły ograniczające widzialność do 200 m. Temp. maks. 10-13 st. na północnym zachodzie kraju, około 14 st. w centrum do 17 st. na południu. Wiatr słaby i umiarkowany, z kierunków południowych. W górach wiatr z prędkością do 70 km/h.  W Warszawie w poniedziałek zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Temp. maks. 14 st. Wiatr słaby, południowo-wschodni. W nocy zachmurzenie umiarkowane okresami duże. Temp. min. 8 st. Wiatr słaby, z kierunków południowych. We wtorek zachmurzenie umiarkowane, w pierwszej połowie dnia okresami duże. Temp. maks. 15 st. Wiatr słaby, południowo-wschodni. PAP


  *Prawybory z DZ: Kto prezydentem? Kto burmistrzem? ZOBACZ i ZAGŁOSUJ
  *Wybuch w kamienicy w Katowicach: Dlaczego doszło do wybuchu?
  *Śmieszne, dziwne, nietypowe plakaty wyborcze, czyli dużo śmiechu [ZDJĘCIA]
  *Najlepsza jednostka OSP w woj. śląskim ZAGŁOSUJ W PLEBISCYCIE FINAŁOWYM

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama