Ważne
  Zaginiony turysta w Beskidach: Gdzie jest Mariusz Adamczyk z...

  Zaginiony turysta w Beskidach: Gdzie jest Mariusz Adamczyk z Rybnika? Akcja trwa [ZDJĘCIA]

  Jakub Marcjasz

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Poszukiwania Mariusza Adamczyka z Rybnika
  1/23
  przejdź do galerii

  Poszukiwania Mariusza Adamczyka z Rybnika ©lipowaiokolice.blogspot.com

  Mariusz Adamczyk, 24-latek z Rybnika, zaginął w okolicy Doliny Zimnika w Beskidach. Od kilku dni trwają jego poszukiwania. Niestety, bez skutku. Gdzie jest Mariusz Adamczyk? Szuka go kilkadziesiąt policjantów, strażaków i ratowników. Zobaczcie zdjęcia udostępnione Dziennikowi Zachodniemu przez serwis lipowaiokolice.blogspot.com
  Mariusza Adamczyka po raz ostatni widziano 10 listopada w rejonie Doliny Zimnika we wsi Ostre w gminie Lipowa. Później leśniczy przy drodze w kierunku Skrzycznego znalazł rower, kurtkę i plecak z dokumentami 24-latka. Powiadomił o tym policję. Okazało się, że zaginiony mieszka na osiedlu Nowiny w Rybniku i jest pracownikiem miejscowej kopalni.

  CZYTAJ TAKŻE:
  Turysta z Rybnika zaginął w Dolinie Zimnika. Druga doba poszukiwań [ZDJĘCIE ZAGINIONEGO]


  - W pracy po raz ostatni był 8 listopada - opowiada Mirosława Piątek, rzeczniczka ży-wieckiej policji. I dodaje, że Adamczyk często robił sobie wycieczki rowerowe. Były to wyjazdy jednodniowe, do 100 kilometrów od miejsca zamieszkania. - Po ostatniej wyprawie rybniczanin nie powrócił do domu i nie kontaktował się też z rodziną - dodaje.

  Zaginięcie 24-latka oficjalnie zgłosił jego ojciec Mariusza Adamczyka. Rozpoczęły się poszukiwania. W akcji uczestniczy kilkadziesiąt osób. Wśród nich są policjanci, strażacy i ratownicy Beskidzkiej Grupy Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego. Do pomocy zaangażowano także psy.

  ZOBACZCIE WIĘCEJ ZDJĘĆ Z AKCJI POSZUKIWAWCZEJ W SERWISIE LIPOWAIOKOLICE.BLOGSPOT.COM

  Wczoraj zebrał się sztab złożony z komendantów żywiec-kiej policji, straży pożarnej, a także przedstawicieli wydziału zarządzania kryzysowego.

  - Sprawdzamy miejsca, gdzie rzekomo był widziany mężczyzna. Leśniczy wskazał nam miejsca, gdzie mógł wpaść, a skąd sam nie byłby się w stanie wydostać. W akcji uczestniczył również śmigłowiec z kamerą termowizyjną. Czekamy na jego raport - powiedział wczoraj popołudniu asp. sztab. Marek Tetłak z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Żywcu.
  1 »

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama