Wybory 2014: Kandydaci do Sejmiku Województwa Śląskiego 2014...

    Wybory 2014: Kandydaci do Sejmiku Województwa Śląskiego 2014 [OKRĘG NR 3 - LISTA KANDYDATÓW]

    Zdjęcie autora materiału

    Witold Stech

    Dziennik Zachodni

    Dziennik Zachodni

    Wybory 2014: Kandydaci do Sejmiku Województwa Śląskiego 2014 [OKRĘG NR 3 - LISTA KANDYDATÓW]

    ©Arkadiusz Ławrywianiec

    Wybory 2014: Ponad 1000 kandydatów będzie walczyć o 45 mandatów w Sejmiku Śląskiego. Na te wybory ze szczególną uwagą patrzą liderzy partii politycznych. LISTA KANDYDATÓW DO SEJMIKU ŚLĄSKIEGO - OKRĘG NR 3
    Wybory 2014: Kandydaci do Sejmiku Województwa Śląskiego 2014 [OKRĘG NR 3 - LISTA KANDYDATÓW]

    ©Arkadiusz Ławrywianiec

    POZNAJ WSZYSTKICH KANDYDATÓW ZE WSZYSTKICH OKRĘGÓW:
    Wybory samorządowe 2014: Sejmik śląski, bój o 45 mandatów [LISTA KANDYDATÓW DO SEJMIKU ŚLĄSKIEGO]


    WYBORY 2014 LISTA KANDYDATÓW DO SEJMIKU ŚLĄSKIEGO - OKRĘG NR 3:

    Okręg nr 3 (Jastrzębie Zdrój, Rybnik, Żory, powiat: mikołowski, raciborski, rybnicki, wodzisławski)

    Demokracja Bezpośrednia: 1. WASZKIELEWICZ Agnieszka 2. ZASADA Drogomir 3. KOWALIK Joanna 4. SABO Mateusz 5. BIAŁEK Beata 6. ZIĘCINA Sebastian 7. MATYSZCZUK Dagmara 8. BRYDA Grzegorz

    Inicjatywa Obywatelska: 1. MAZUR Jarosław Józef 2. MUSIOŁ Dariusz 3. KIELAR Przemysław 4. KRZYWDA Edward 5. ZBIJOWSKA Agnieszka 6. KOPTYŃSKA Ilona 7. POŚPIECH Halina 8. RUTKA Marzena

    Liga Polskich Rodzin: 1. TRZASKA Stanisław 2. RUDZKA Mieczysława 3. GRZYB Danuta 4. PACUT Stanisław 5. ĆWIĄKAŁA Mieczysław 6. CUDAK Maria

    KWW Mniejszości na Śląsku: 1. PORWOŁ Józef 2. LEONARSKI Marek 3. TWARDY Joanna 4. MAZUREK Bernard 5. GAJDA Krzysztof 6. GOŃKA Joanna 7. SOSNOWSKA Justyna 8. FARUGA Arkadiusz

    Niezależny Samorząd Województwa Śląskiego: 1. DZIEŃDZIORA Joanna 2. OLEJKO Katarzyna 3. MYŚLIWIEC Bogdan 4. ZIELIŃSKI Julian 5. SZCZEPARA Mateusz 6. STROJNY Krzysztof 7. WŁODARCZYK Monika 8. LUBERADZKA Ilona 9. DZIEŃDZIORA Iwona 10. LAPCZYK Urszula 11. GRABSKA Mirosława 12. DYCHAŁA Jerzy 13. SMOLAREK Małgorzata 14. CZYŻ Patryk

    Nowa Prawica – Janusza Korwin-Mikke: 1. PUSTELNIK Adam 2. HELIS Paweł 3. ŻUBROWSKA Magdalena 4. GACA Mariusz 5. PYZEL Anna 6. SOLICH Zygmunt 7. KOTULA Bożena 8. URBAŃCZYK Maciej 9. KURPANIK Daria 10. KOŁODZIEJCZYK Rudolf 11. OLSZEWSKI Krzysztof 12. SKIBA Ewa

    Platforma Oburzonych: 1. LASOCKI Leszek 2. ŚWITAŁA Zdzisław 3. JAWOREK Justyna 4. KOZŁOWSKI Andrzej 5 . PACHLA Kamilla

    Platforma Obywatelska: 1. Gabriela Lenartowicz 2. Grzegorz Wolnik 3. Janusz Ogiegło 4. Maria Stencel 5. Anna Brachmańska-Uherek 6. Piotr Zienc 7. Ewa Lewandowska 8. Urszula Kuźma 9. Katarzyna Grzegorek 10. Roman Skarupa 11. Dariusz Szymczak 12. Bernadeta Kurpanik 13. Lech Kowalski 14. Andrzej Konieczny

    PSL: 1. KARASEK Bronisław 2. BARTUSEK Mariola 3. KOLORZ Marian 4. PIOTROWSKA Elżbieta 5. BROL Henryk 6. MACHNIK Sylwia 7. RUSOK Henryk 8. FAJKUS Roman 9. GAJEWSKA Jadwiga 10. BANACH Piotr 11. WALISZEWSKA Maria 12. MACIUGA Piotr 13. KUŚ Anna 14. KOLORZ Dariusz

    PiS: 1. Gruszka Tadeusz 2. Grzonka Urszula 3. Kloc Julia 4. Kusy Tomasz 5. Świerkocki Jacek 6. Gawęda Adam 7. Buturla Krzysztof 8. Moczała Stanisława 9. Mularczyk Leszek 10. Marciniec Stanisława 11. Brząkalik Krystian 12. Chmiel Kornel 13. Sacewicz Anna 14. Stroka Artur

    RAŚ: 1. WITA Janusz 2. POLOK Marek 3. FULNECZEK Leonard 4. SOKÓŁ-GALWAS Ewelina 5. RUBACHA Przemysław Ryszard 6. BUSZKA Agnieszka Sabina 7. CHILMON Weronika 8. BUCZYŃSKI Jerzy 9. KUCZERA Janina 10. MEHLICH Klaudia 11. TATARCZYK Adam 12. GOŁĘBIOWSKA Mariola 13. JASIŃSKI Wojciech 14. GAWLICZEK Krzysztof

    Ruch Narodowy: 1. LANUSZNY Jacek 2. JANECZEK Krzysztof 3. ŚWIECH Michał 4. JUREK Michał 5. DURAŁEK Adrianna 6. SUSKI Michał 7. MALCZOK Patryk 8. KACPRZAK Jadwiga 9. BARTOSIK Damian 10. KLUSACZYK Katarzyna 11. GRABIEC Jarosław 12. ŻYGŁOWICZ Agnieszka 13. HAJDUGA Anna 14. RZYMANEK Paweł

    SLD Lewica Razem: 1. JAROSZ Marian 2. BIELAWSKI Andrzej 3. PIERCHAŁA Irena 4. DROŹDZIEL Agnieszka 5. RZYTKI Tomasz 6. TYCZYŃSKA Elżbieta 7. WYLEŻYCH Krzysztof 8. DZIERŻAWA Tomasz 9. SAJEWICZ Krzysztof 10. MORCIŃSKA Izabela 11. CIAŁOŃ Józef 12. CIOSEK Katarzyna 13. ZAJĄC Andrzej 14. SZYMAŃSKA Janina

    Twój Ruch: 1. KOHUT Łukasz 2. KOPIEC Maciej 3. MISZTAL Jolanta 4. CZEKALLA Marek 5. GABZDYL Justyna 6. TOMASZEWSKI Jerzy 7. MACHACZ Agnieszka 8. STUKATOR-POWROŹNIK Karina 9. MARCHEWKA Stefania 10. FEDONIUK Marcin

    Wspólnota Patriotyzm Solidarność: 1. URBAŃCZYK Paweł 2. NYCZKA Barbara 3. POLOK Michał 4. SOJA Grażyna 5. HAŚKO Sergiusz 6. MIŁEK Beata

    ZOBACZ KONIECZNIE:
    SERWIS WYBORY SAMORZĄDOWE 2014


    Wybory 2014: Plakaty wyborcze są śmieszne, dziwne i szokujące [ZOBACZ PLAKATY]



    *Prawybory z DZ: Kto prezydentem? Kto burmistrzem? ZOBACZ WYNIKI
    *Śmieszne, dziwne, nietypowe plakaty wyborcze, czyli dużo śmiechu [ZDJĘCIA]
    *Gala Miss Polski 2014 LIVE: Piękne dziewczyny[ZDJĘCIA KANDYDATEK]

    Czytaj także

      Komentarze (3)

      Dodajesz komentarz jako: Gość

      Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

      Liczba znaków do wpisania:

      zaloguj się

      Autor komentarza nie dodał zdjęcia
      dość

      gość (gość)

      Zgłoś naruszenie treści

      Beznadziejny jest ten dziennik zachodni szukam wyników do sejmiku i przekierowuje mnie na cały czas na listę kandydatów bez wyników. w nosie mam to wydawnictwo za takie traktowanie i w kulki lecenie.

      Autor komentarza nie dodał zdjęcia
      do du

      lol (gość)

      Zgłoś naruszenie treści

      xd

      Autor komentarza nie dodał zdjęcia
      KWW MNIEJSZOŚCI śląskiej NA ŚLĄSKU

      roczniok (gość)

      Zgłoś naruszenie treści / 3

      Kandydaci Związku Ludności Narodowości Śląskiej są na liście nr 15 Mniejszości na Śląsku

      Najnowsze wiadomości

      Zobacz więcej

      Najczęściej czytane

      DZ poleca

      Wideo

      Gry On Line - Zagraj Reklama