Ważne
  Siemianowice Śląskie: Schowała mu aparat słuchowy, więc...

  Siemianowice Śląskie: Schowała mu aparat słuchowy, więc zabił

  Zdjęcie autora materiału

  Dziennik Zachodni

  Aparat słuchowy doprowadził do tragedii w Siemianowicach Śląskich. Kiedy podczas alkoholowej libacji kobieta schowała swojemu konkubentowi aparat słuchowy - ten wpadł w szał.
  Do dramatu doszło we wtorek, w jednym z mieszkań w centrum miasta. Jak wynika z ustaleń śledczych, w trakcie wspólnej libacji alkoholowej pomiędzy kobietą i mężczyzną doszło do awantury. Kobieta schowała aparat słuchowy swojego partnera. Ta sytuacja doprowadziła do wybuchu agresji.

  Nieporozumienie okazało się tragiczne w skutkach dla 40-letniej Siemianowiczanki. Kobieta zmarła najprawdopodobniej w wyniku licznych ciosów zadanych w głowę przez konkubenta.
  48-latek po całym zdarzeniu położył się spać. Kiedy prawie po dwóch dniach wytrzeźwiał i stwierdził, że konkubina nie żyje, postanowił posprzątać mieszkanie. Spakował najpotrzebniejsze rzeczy i wczoraj późnym popołudniem zgłosił się do siemianowickiej komendy oznajmiając, że zabił swoją partnerkę. Na wskazane przez niego miejsce natychmiast przyjechała grupa dochodzeniowo - śledcza. W mieszkaniu policjanci znaleźli zwłoki 40-letniej siemianowiczanki z licznymi obrażeniami głowy. Szczegółowy przebieg zdarzenia wyjaśniają siemianowiccy śledczy. Mężczyzna usłyszał już zarzut zabójstwa. Grozi mu dożywocie.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama