Wybory 2014 w Będzinie: W wyborach samorządowych w Będzinie, które odbędą się w niedzielę, lokale wyborcze będą otwarte od godz. 7.00 do godz. 21.00. Głosowanie w Będzinie będzie się odbywało w 37 obwodach głosowania, gdzie będą urzędowały komisje wyborcze.
W wyborach samorządowych 16 listopada w całej Polsce wybierzemy blisko 47 tys. radnych gmin, powiatów i sejmików wojewódzkich, a także prawie 2,5 tys. wójtów, burmistrzów i prezydentów miast. Druga tura wyborów wójtów, burmistrzów i prezydentów miast odbędzie się 30 listopada.
ZOBACZ KONIECZNIE:
SERWIS WYBORY SAMORZĄDOWE 2014
Aby w wyborach samorządowych oddać ważny głos, należy postawić znak X w kratce przy jednym nazwisku kandydata na karcie do głosowania. W lokalu wyborczym otrzymamy cztery karty w różnych kolorach - na każdej można oddać głos tylko na jedną osobę. Będą to karty: biała - w wyborach do rad gmin, żółta - w wyborach do rad powiatu, niebieska - w wyborach do sejmików wojewódzkich, różowa - w wyborach wójta, burmistrza.
Okręgi wyborcze, gdzie zagłosujesz, lokale wyborcze
1.Przedszkole Miejskie Nr 15 42-506 Będzin ul. Barlickiego 75
Fryderyka Chopina (bez nr 1), Stanisława Kempy nieparzyste do nr 75, parzyste do nr 54, Kijowska, Marii Konopnickiej parzyste do nr 4, Rodzinna, Strzyżowicka, Szybowcowa, Wojska Polskiego, Żytnia.
2. Szkoła Podstawowa Nr 6 42-506 Będzin ul. Marii Konopnickiej 13
Górnicza, Stanisława Kempy nieparzyste od nr 77 do końca, parzyste od nr 56 do końca, Marii Konopnickiej nieparzyste od nr 1 do końca, parzyste od nr 6 do końca, Torowa.
3. Miejski Zespół Szkół Nr 3 42-506 Będzin ul. Hugo Kołłątaja 63.
Hugo Kołłątaja, Bolesława Limanowskiego, Róży Luksemburg, Marcelego Nowotki, Stefana Okrzei, Poprzeczna.
4. Przedszkole Miejskie Nr 14 42-506 Będzin ul. Romualda Traugutta 1
Doroty, Hutnicza nieparzyste od nr 1 do nr 5, i dalej do trasy DK-86, parzyste od nr 2 do nr 14, i dalej do trasy DK-86, Adama Mickiewicza - nieparzyste od nr 1 do nr 89, i dalej do trasy DK-86, parzyste od nr 4 do nr 74 (bez nr 68), i dalej do trasy DK-86, Osiedlowa, Osówka, Podgórna, Południowa, Romualda Traugutta, Wolności - nieparzyste od trasy DK-86 i od nr 177, i dalej do końca ulicy, parzyste od trasy DK-86 i od nr 164 i dalej do końca ulicy, Walerego Wróblewskiego
5.Ośrodek Kultury Filia w Grodźcu 42-506 Będzin ul. Juliusza Słowackiego 2
Adama Asnyka, Barlickiego, Boleradz, Graniczna, Janka Krasickiego, Kwiatowa, Nadgórników, Elizy Orzeszkowej, Piaskowa, Plac im. Skarbińskich, Przechodnia, Przodowników Pracy, Racjonalizatorów, Ludomira Różyckiego, Juliusza Słowackiego, Węgroda, Willowa, Wiśniowa, ZBoWiD.
6. Przedszkole Miejskie Nr 2 42-500 Będzin ul. Turniejowa 5
Akacjowa, Armii Krajowej, Armii Ludowej, Browarna, Czeladzka od nr 28 i dalej do końca, Dworska, Pawła Findera, Małgorzaty Fornalskiej, Grobla, Partyzantów, Piastowska, Świerczewskiego nieparzyste od ronda i od nr 3 do nr 27a, i dalej do zbiegu z Wolności, parzyste od ronda i od nr 2 do nr 58, i dalej do zbiegu z Wolności
7. Miejski Zespół Szkół Nr 1 42-500 Będzin ul. Wolności 51
Astrów, Bławatków, Jabłoniowa, Jaśminowa, Leśna, Modrzewiowa, Mostowa, Niecała, Różana, Sadowa, Stokrotek,Wolności nieparzyste od zbiegu ze Świerczewskiego i od nr 7 do nr 143 i dalej do trasy DK-86, parzyste od zbiegu ze Świerczewskiego i od nr 4 do nr 162a, i dalej do trasy DK-86.
8. Przedszkole Miejskie Nr 2 42-500 Będzin ul. Turniejowa 5
Bolesława Chrobrego, Grunwaldzka, Jagiellońska, Jasielska, Królowej Jadwigi, Mieszka I, Władysława Orkana, Władysława Jagiełły.
9. Miejski Zespół Szkół Nr 1 42-500 Będzin ul. Wolności 51
Basztowa, Bursztynowa, Krośnieńska, Paziowa, Podgrodzie, Rycerska, Rzeszowska, Skośna, Turniejowa.
10. Remsen Invsetments Sp. z o.o. S.K.A Warszawa, Oddział Południe 42-500 Będzin ul. Brzozowicka 47/49
Brzozowicka, Namiarkowa, Polna, Zygmunta Sierakowskiego, Spokojna, Świerczewskiego - nieparzyste od skrzyżowania z Wolności i od nr 49 do nr 109, i dalej do końca bocznego odcinka ulicy, parzyste od skrzyżowania z Wolności i od nr 76 do nr 102, i dalej do końca bocznego odcinka ulicy, Tulipanów, Wrzosowa.
11. Miejski Zespół Szkół nr 4 Hala Sportowa 42-504 Będzin ul. Jedności 38
Drzewna, Hutnicza nieparzyste od trasy DK-86 i nr 15, i dalej do końca ulicy, parzyste od trasy DK-86 i nr 18, i dalej do końca ulicy, Jedności, Janusza Korczaka, Krótka, Adama Mickiewicza - nieparzyste od trasy DK-86 i od nr 91, i dalej do końca ulicy, parzyste od trasy DK-86 i nr 78 oraz nr 68, i dalej do końca ulicy, Niepodległości, Odkrywkowa - nieparzyste od skrzyżowania ze Świerczewskiego i od nr 91 i dalej do końca ulicy, parzyste od skrzyżowania ze Świerczewskiego i od nr 86, i dalej do końca ulicy, Odrodzenia, Ogrodowa, Pokoju, Pustkowie, Stachowe.
12. Ochotnicza Straż Pożarna Łagisza 42-504 Będzin ul. Pokoju 44
Dąbrowska nieparzyste do nr 161 i parzyste do nr 196, Energetyczna, Kolorowa, Odkrywkowa - nieparzyste od początku ulicy i od nr 3 do nr 83 i dalej do skrzyżowania ze Świerczewskiego, parzyste od nr 2 do nr 84, i dalej do skrzyżowania ze Świerczewskiego, Parkowa, Radosna, Świerczewskiego nieparzyste od wiaduktu kolejowego i od nr 115, i dalej do końca ulicy, parzyste od wiaduktu kolejowego i od nr 104, i dalej do końca ulicy, Świerkowa.
13. Przedszkole Miejskie Nr 11 42-504 Będzin ul. Podłosie 10
Bory, Dąbrowska nieparzyste od nr 163 do końca i parzyste od nr 198 do końca, Łączna, Niepiekło, Podleśna, Podłosie, Produkcyjna, Rzeczna, Rzemieślnicza, Usługowa.
14. Szkoła Podstawowa nr 11 42-500 Będzin ul. Władysława Broniewskiego 12
Władysława Broniewskiego, Dąbrowszczaków, Gwardii Ludowej, Władysława Hibnera, I Armii Wojska Polskiego, Marcina Kasprzaka, Anastazego Kowalczyka, Leona Kruczkowskiego, Lucjana Szenwalda.
15. Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury 42-500 Będzin ul. Powstańców Śląskich 1
9 Maja 1, 1a, 2, 5, 7, 7a, Powstańców Śląskich.
16. Spółdzielnia Mieszkaniowa "Wspólnota" Klub Rytm 42-500 Będzin ul. Zwycięstwa 12
9 Maja 7b, 7c, 9, 9a, 9b, 11, 13
17. Miejski Zespół Szkól Nr 2 42-500 Będzin ul. Rewolucjonistów 18
Władysława Kniewskiego, Henryka Rutkowskiego.
18. Przedszkole Miejskie nr 5 42-500 Będzin ul. Zwycięstwa 21
Walki Młodych, Zwycięstwa.
19. Miejski Zespół Szkól Nr 2 42-500 Będzin ul. Rewolucjonistów 18
Rewolucjonistów.
20. Przedszkole Miejskie Nr 13 42-500 Będzin ul. Józefa Skalskiego 4
Skalskiego Józefa nr 1, nr 2, nr 3, nr 4
21. Przedszkole Miejskie Nr 13 42-500 Będzin ul. Józefa Skalskiego 4
Chmielewskiego Wirginiusza, Skalskiego Józefa nr 5, nr 7, nr 9
22. Miejski Zespół Szkół Nr 2 42-500 Będzin ul. Rewolucjonistów 18
Skalskiego Józefa nr 8, nr 10
23. Szkoła Podstawowa nr 1 42-500 Będzin ul. Szkolna 3
Brzozowa, Dębowa, Grabowa, Jarzębinowa, Jaworowa, Jesionowa, Kalinowa, Kasztanowa, Klonowa, Lipowa, Olszynowa, Sierżanta Grzegorza Załogi, Topolowa, Wierzbowa.
24. Szkoła Podstawowa nr 1 42-500 Będzin ul. Szkolna 3
27 Stycznia, Kamila Baczyńskiego, Długa, Ludowa, Małobądzka, Nadbrzeżna, Zofii Nałkowskiej, Juliana Ursyna Niemcewicza, Cypriana Kamila Norwida, Piłsudskiego nieparzyste i parzyste od nr 47 do końca do zbiegu z trasą DK-86, Bolesława Prusa, Władysława Reymonta, Rolnicza, Słowiańska, Szkolna, Szybowa, Wspólna, Stanisława Wyspiańskiego, Stefana Żeromskiego.
25. I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika 42-500 Będzin ul. Mikołaja Kopernika 2
1 Maja - nieparzyste od nr 1 do nr 37a, i dalej do skrzyżowania z Krakowską, parzyste od nr 2 do nr 92a, i dalej do skrzyżowania z Krakowską, Mikołaja Kopernika, Krakowska - nieparzyste od nr 3 do nr 47, i dalej do skrzyżowania z 1 Maja, parzyste od nr 2 do nr 82, i dalej do skrzyżowania z 1 Maja, Plac Bohaterów Getta Będzińskiego, Józefa Podsiadły, Wincentego Pola, Kazimierza Promyka, Wincentego Pstrowskiego, Robotnicza, Sielecka, Henryka Sienkiewicza, Słoneczna, Spółdzielcza, Św. Brata Alberta, Wapienna, Wesoła, Wilcza, Wyzwolenia, Zagórska.
26. Ośrodek Kultury 42-500 Będzin ul. Stanisława Małachowskiego 43
Ignacego Bereszki, Stanisława Małachowskiego, Modrzejowska - nieparzyste od skrzyżowania z Piłsudskiego i od nr 73, i dalej do końca ulicy, parzyste od skrzyżowania z Piłsudskiego i od nr 54, i dalej do końca ulicy, Plac 3 Maja, Plac Kolei Warszawsko-Wiedeńskiej, Sączewskiego.
27. Zespół Szkół Techniczno - Usługowych 42-500 Będzin ul. 11 Listopada 3
Józefa Bema, Stanisława Gawlika, Tadeusza Kościuszki, Ignacego Krasickiego, Piłsudskiego - parzyste i nieparzyste od nr 2 do nr 19 do skrzyżowania z Modrzejowską.
28. Przedszkole Miejskie Nr 1 42-500 Będzin ul. Zawale 7
11-go Listopada, Bohaterów Getta Warszawskiego, Czeladzka od nr 3 do nr 15 i dalej aż do ronda, Góra Zamkowa, Jasna, Berka Joselewicza, Kamienne Schodki, Modrzejowska - nieparzyste od zbiegu z Górną i od nr 5 do nr 67, i dalej do skrzyżowania z Piłsudskiego, parzyste od zbiegu z Górną i od nr 4 do nr 52, i dalej do skrzyżowania z Piłsudskiego, Stanisława Moniuszki, Piłsudskiego - nieparzyste od skrzyżowania z Modrzejowską i od nr 21 do nr 39 i dalej do skrzyżowania z ul. Małobądzką, parzyste od nr 20 do nr 26 i dalej do skrzyżowania z Małobądzką, Plac Kazimierza Wielkiego, Plebańska, Podjazie, Podwale, I. Potockiego, Rondo Unii Europejskiej, Rybna, Rybny Rynek, Sportowa, Zamkowa, Zawale, Zawodzie.
29. II Liceum Ogólnokształcące im. St. Wyspiańskiego 42-500 Będzin ul. Teatralna 5
Aleja H. Kołłątaja - nieparzyste od ronda i od nr 55 do nr 57a, i dalej do wiaduktu nad linią kolejową, parzyste od ronda i nr 6 do nr 52, i dalej do wiaduktu nad linią kolejową, Tadeusza Boya Żeleńskiego, Górna, Jana Kochanowskiego, Podzamcze, Mikołaja Reja, Teatralna, Tuwima.
30. Szkoła Podstawowa Nr 4 Hala Sportowa 42-500 Będzin ul. Wawrzyńca Stalickiego 1
Aleja H. Kołłątaja - nieparzyste od wiaduktu nad linią kolejową i od nr 71, i dalej do końca ulicy, parzyste od wiaduktu nad linią kolejową i od nr 54 do nr 58 i dalej do końca ulicy, Koszelew, Podskarpie, Wawrzyńca Stalickiego.
31. GPW S.A. Stacja Uzdatniania Wody Będzin 42-500 Będzin ul. Siemońska 45
Kolejowa, Kręta, Nowa, Prosta, Siemońska - nieparzyste od linii kolejowej i od nr 25, dalej do końca ulicy, parzyste od linii kolejowej i od nr 26, i dalej do końca ulicy, Wiejska, Zaciszna, Zielona.
32. Przedszkole Miejskie Nr 6 42-500 Będzin ul. Wawrzyńca Stalickiego 10a
Siemońska nieparzyste od nr 1 do nr 21 i dalej do linii kolejowej, parzyste od nr 2 do nr 12a, i dalej do linii kolejowej, Żwirki i Wigury.
33. Szkoła Podstawowa Nr 4 Sala Gimnastyczna 42-500 Będzin ul. Wawrzyńca Stalickiego 1
15 Grudnia, Cynkowa, Filtrowa, Paryska, Spacerowa, Stanisława Staszica, Stawowa, Środkowa, Wąska.
34. Szkoła Podstawowa Nr 8 42-500 Będzin ul. Orla 4
Cicha, Kamienna, Kielecka, Krakowska - nieparzyste od skrzyżowania z 1 Maja i od nr 53, dalej do końca ulicy, parzyste od skrzyżowania z 1 Maja i od nr 90, i dalej do końca ulicy, Łąkowa, Orla, Podmiejska, Przyjaźni, Wolska.
35. Przedszkole Miejskie Nr 10 42-500 Będzin ul. Kielecka 11
1 Maja - nieparzyste od skrzyżowania z Krakowską i od nr 41 i dalej do końca ulicy, parzyste od skrzyżowania z Krakowską i od nr 94 i dalej do końca ulicy, Generała Władysława Andersa, XXXV-lecia PRL.
36. Dom Pomocy Społecznej 42-506 Będzin Fryderyka Chopina 1
Dom Pomocy Społecznej.
37. PZZOZ Szpital w Będzinie 42-500 Będzin Stanisława Małachowskiego 12
Kandydaci do Rady Miejskiej Będzina:
Okręg nr 1
Grupa Bogocza – Będzin Lepiej: Katarzyna Krzan
KWW Łukasza Komoniewskiego: Szydło Waldemar
KWW Niezależni Będzin: Artur Wójcicki
KW Komitet Rozwoju Zagłębia: Jarosław Ciszek
Towarzystwo Przyjaciół Będzina: Kazimierz Buczyński
KWW Forum Dla Będzina: Urszula Witek
PO: Piotr Czerwiński
PiS: Jarosław Burzawa
Okręg nr 2
Grupa Bogocza – Będzin Lepiej: Ewa Motyka
KWW Łukasza Komoniewskiego: Pycia Jacek
Niezależni Będzin: Marek Jarosiński
KW Komitet Rozwoju Zagłębia: Mirosława Dudek
KWW Forum Dla Będzina: Dorota Mejsak
PO: Andrzej Czerwiński
PiS: Józef Pilch
Okręg nr 3
Forum Dla Będzina: Iwona Manterys
Grupa Bogocza – Będzin Lepiej: Danuta Karasińska
KWW Łukasza Komoniewskiego: Majcher Zbigniew
PO: Tomasz Wacławczyk
PiS: Maciej Broda
Okręg nr 4
Grupa Bogocza – Będzin Lepiej: Jacek Sierpiński
KWW Łukasza Komoniewskiego: Brodziński Sławomir
KWW Niezależni Będzin: Marzena Pawlik
KW Komitet Rozwoju Zagłębia: Daniel Cieślik
KWW Forum Dla Będzina: Mariusz Gorgoń
PO: Patrycja Nowak
PiS: Jolanta Łach
Okręg nr 5
Grupa Bogocza – Będzin Lepiej: Damian Spich
KWW Łukasza Komoniewskiego: Krzyżkiewicz Piotr
KW Komitet Rozwoju Zagłębia: Wiesław Wacławik
KWW Forum Dla Będzina: Janusz Herpel
PO: Włodzimierz Ścisły
PiS: Ewa Mironowicz
Okręg nr 6
Grupa Bogocza – Będzin Lepiej: Monika Hała
KWW Łukasza Komoniewskiego: Kula Jolanta
KWW Niezależni Będzin: Piotr Mechelewski
KW Komitet Rozwoju Zagłębia: Przemysław Kozłowski
KWW Forum Dla Będzina: Grzegorz Kubasik
PO: Monika Śliwa
PiS: Ewa Fendrych
Okręg nr 7
Grupa Bogocza – Będzin Lepiej: Damian Sładek
KWW Łukasza Komoniewskiego: Ziętek Beata
KWW Niezależni Będzin: Maciej Bieniecki
KW Komitet Rozwoju Zagłębia: Edmund Mikołajczak
KW Towarzystwo Przyjaciół Będzina: Grzegorz Pawlak
KWW Forum Dla Będzina: Katarzyna Widuch
PO: Marek Kopczacki
PiS: Karina Piwowarczyk
Okręg nr 8
Grupa Bogocza – Będzin Lepiej: Tomasz Trela
KWW Łukasza Komoniewskiego: Charuza Wiesław
KW Komitet Rozwoju Zagłębia: Marek Równicki
KWW Forum Dla Będzina: Bogumiła Dudyńska
PO: Robert Garstka
PiS: Katarzyna Janik
Okręg nr 9
Grupa Bogocza – Będzin Lepiej: Katarzyna Grabińska
KWW Łukasza Komoniewskiego: Dudek Leszek
KWW Niezależni Będzin: Adrian Dymek
KW Komitet Rozwoju Zagłębia: Michał Fiuk
KWW Forum Dla Będzina: Radosław Kita
KW Prawica: Tomasz Kwiecień
PO: Robert Polaszek
PiS: Grażyna Walencik
Okręg nr 10
Grupa Bogocza – Będzin Lepiej: Adam Stanek
KWW Łukasza Komoniewskiego: Makowski Michał
KW Komitet Rozwoju Zagłębia: Kazimierz Marczyk
KWW Forum Dla Będzina: Szymon Kaczmarzyk
PO: Jerzy Jagieła
PiS: Wioletta Smętek
Okręg nr 11
Grupa Bogocza – Będzin Lepiej: Piotr Szczepański
KWW Łukasza Komoniewskiego: Staroń Grażyna
KW Towarzystwo Przyjaciół Będzina: Tadeusz Kowal
KWW Forum Dla Będzina: Janusz Piątek
KWW “Za Targiem”: Magdalena Kaczmarzyk
PO: Andrzej Tchórzewski
PiS: Wilczyński Mirosław
Okręg nr 12
Grupa Bogocza – Będzin Lepiej: Marcin Motyka
KWW Łukasza Komoniewskiego: Zięba Małgorzta
KW Towarzystwo Przyjaciół Będzina: Krzysztof Poczęty
KWW Forum Dla Będzina: Nina Stemplewska
PO: Halina Czapla
PiS: Marek Kisiel
Okręg nr 13
Grupa Bogocza – Będzin Lepiej: Roksana Kieruzel
KWW Łukasza Komoniewskiego: Fazan Jerzy
KW Towarzystwo Przyjaciół Będzina: Jarosław Gałka
KWW Forum Dla Będzina: Bożena Łapaj
PO: Jan Penpeski
PiS: Artur Rosiński
Okręg nr 14
Grupa Bogocza – Będzin Lepiej: Rafał Wikarek
KWW Łukasza Komoniewskiego: Płomiński Robert
KW Komitet Rozwoju Zagłębia: Halina Szaleniec
KW Towarzystwo Przyjaciół Będzina: Marcin Lazar
PO: Krystyna Antosik
Okręg nr 15
Grupa Bogocza – Będzin Lepiej: Klaudia Kulawik
KWW Łukasza Komoniewskiego: Curyło Stanisław
KW Komitet Rozwoju Zagłębia: Zofia Węgrzyn
KWW Forum Dla Będzina: Waldemar Sikora
KWW Łukasza Frańczaka: Łukasz Frańczak
PO: Elżbieta Sikora-Postel
PiS: Agnieszka Osmala
Okręg nr 16
KWW Łukasza Komoniewskiego: Seremak Sławomir
KW Komitet Rozwoju Zagłębia: Grzegorz Woźniak
KWW Forum Dla Będzina: Marek Woźniak
KWW “Odkrywamy Grodziec”: Joanna Podgórska-Rykała
PiS: Grzegorz Stępień
Okręg nr 17
Grupa Bogocza – Będzin Lepiej: Marek Prymas
KWW Łukasza Komoniewskiego: Gubała Jadwiga
KWW Niezależni Będzin: Tamara Śliwińska
KW Komitet Rozwoju Zagłębia: Mariola Kubik-Kopysta
KW Towarzystwo Przyjaciół Będzina: Angelika Wójcik
KWW Forum Dla Będzina: Bożena Sierpińska
KWW Małgorzaty Kiewlicz: Małgorzata Kiewlicz
KWW Mariusza Grabarczyk: Mariusz Grabarczyk
PiS: Sławomir Ciernicki
Okręg nr 18
Grupa Bogocza – Będzin Lepiej: Adrian Ring
KWW Łukasza Komoniewskiego: Koj Michał
KW Komitet Rozwoju Zagłębia: Krzysztof Janikowski
KWW Forum Dla Będzina: Marek Wieczorek
KWW Przyjaciele Łagiszy: Dagmara Wieczorek
PO: Beata Bartuzi
Okręg nr 19
Grupa Bogocza – Będzin Lepiej: Artur Trela
KWW Łukasza Komoniewskiego: Dudziński Krzysztof
Komitet Rozwoju Zagłębia: Henryka Bebak
KW Towarzystwo Przyjaciół Będzina: Tomasz Janus
KWW Forum Dla Będzina: Justyna Cieślińska-Potrawa
PO: Ewa Bacia
Okręg nr 20
Grupa Bogocza – Będzin Lepiej: Zygfryd Sendek
KWW Łukasza Komoniewskiego: Gryma Szczepan
KW Komitet Rozwoju Zagłębia: Katarzyna Latos
KWW Forum Dla Będzina: Andrzej Kozubek
PiS: Mariusz Latos
Okręg nr 21
Grupa Bogocza – Będzin Lepiej: Adrian Kordas
KWW Łukasza Komoniewskiego: Jończyk Włodzimierz
Komitet Rozwoju Zagłębia: Łukasz Kasprzyk
KW Towarzystwo Przyjaciół Będzina: Roman Hyla
KWW Forum Dla Będzina: Łukasz Grabski
PO: Marzena Pabiś
PiS: Helena Pryba
Okręg nr 22
Grupa Bogocza – Będzin Lepiej: Jacek Golonka
Forum Dla Będzina: Andrzej Smogór
KWW Łukasza Komoniewskiego: Małkowski Jerzy
PO: Krzysztof Cebula
PiS: Andrzej Majcher
Okręg nr 23
Grupa Bogocza – Będzin Lepiej: Riccardo Rossi
KWW Łukasza Komoniewskiego: Pańczyk Janusz
Komitet Rozwoju Zagłębia: Magdalena Kaczyńska-Bystrowska
KWW Forum Dla Będzina: Ilona Chwastek
PiS: Roman LATOS
*Prawybory z DZ: Kto prezydentem? Kto burmistrzem? ZOBACZ WYNIKI
*Śmieszne, dziwne, nietypowe plakaty wyborcze, czyli dużo śmiechu [ZDJĘCIA]
*Gala Miss Polski 2014 LIVE: Piękne dziewczyny[ZDJĘCIA KANDYDATEK]
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Dołącz do nas na X!
Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?