Polska - Gruzja. Polacy wygrali 4:0! ONLINE TRANSMISJA LIVE,...

Polska - Gruzja. Polacy wygrali 4:0! ONLINE TRANSMISJA LIVE, STREAM, RELACJA

Jacek Sroka/TOK

Mecz Gruzja - Polska:

TRANSMISJA LIVE z meczu Polska - Gruzja (początek spotkania o godz. 18.00, transmisja w Polsacie i Polsacie Sport).

Koniec meczu. Polska wygrała w Tbilisi z Gruzją 4:0.

Strzał Lewandowskiego, piłka po rykoszecie trafiła do Milika, który skierował ją do pustej bramki.

90+2 - 4:0 dla Polski! Milik!

90 minuta - sędzia doliczył 4 minuty

86 minuta - zmiana: schodzi Mila, wchodzi Linetty.

84 minuta - gruziński obrońca tak wybijał piłkę, że trafiła w głowę Milika, a następnie w poprzeczkę. Część miejscowej publiki już opuszcza trybuny.

76 minuta - Rybus przed szansą na gola, po podaniu Lewandowskiego, ale przeszkodził mu obrońca.

Jest już 3:0 dla Polski. Gruzini kompletnie rozbici. Mila przymierzył zza pola karnego z lewej nogi prosto w okienko!

73 minuta - 3:0, Sebastian Mila!

Piłkę z rzutu wolnego posłał Rybus, główkę wygrał Glik, a Krychowiak strzelił z pola bramkowego

71 minuta - 2:0 dla Polski! Grzegorz Krychowiak

69 minuta - za Grosickiego wszedł Rybus.

68 minuta - Polska gra w "10", bo Grosicki ma kontuzję

66 minuta - zmiana w Polsce. Za Mączyńskiego Jodłowiec

61 minuta - Lewanowski nie trafił z woleja z sześciu metrów!

59 minuta - zmiana w drużynie Gruzji. Zszedł Ananidze, a wszedł Okriaszwili

Od 52 minuty Polska prowadzi z Gruzją 1:0 po bramce Kamila Glika

52 minuta - 1:0 dla Polski! Rzut rożny Mili, głową zgrywa Krychowiak, a Glik z bliska też głową kieruje piłkę do siatki! Kankawa próbował jeszcze zatrzymać ją ręką, za co został ukarany żółtą kartką.

51 minuta - Lewandowski w woleja, broni bramkarz.

50 minuta - rzut rożny dla Gruzinów. Faul jednego z graczy gospodarzy.

46 minuta - zaczęła się II połowa. Obe zespoły bez zmian.

Koniec I połowy. Do przerwy 0:0.

44 minuta - tym razem szczęście Gruzinów. Grosicki przyjął i strzelił technicznie z 7 metrów, ale piłka minimalnie minęła bramkę.