Polska - Gruzja. Polacy wygrali 4:0! ONLINE TRANSMISJA LIVE, STREAM, RELACJA

Jacek Sroka/TOK
Mecz Polska - Gruzja 4:0: ONLINE + NA ŻYWO + RELACJA + STREAM Relacja LIVE w serwisie dziennikzachodni.pl

Mecz Gruzja - Polska:

TRANSMISJA LIVE z meczu Polska - Gruzja (początek spotkania o godz. 18.00, transmisja w Polsacie i Polsacie Sport).

Koniec meczu. Polska wygrała w Tbilisi z Gruzją 4:0.

Strzał Lewandowskiego, piłka po rykoszecie trafiła do Milika, który skierował ją do pustej bramki.

90+2 - 4:0 dla Polski! Milik!

90 minuta - sędzia doliczył 4 minuty

86 minuta - zmiana: schodzi Mila, wchodzi Linetty.

84 minuta - gruziński obrońca tak wybijał piłkę, że trafiła w głowę Milika, a następnie w poprzeczkę. Część miejscowej publiki już opuszcza trybuny.

76 minuta - Rybus przed szansą na gola, po podaniu Lewandowskiego, ale przeszkodził mu obrońca.

Jest już 3:0 dla Polski. Gruzini kompletnie rozbici. Mila przymierzył zza pola karnego z lewej nogi prosto w okienko!

73 minuta - 3:0, Sebastian Mila!

Piłkę z rzutu wolnego posłał Rybus, główkę wygrał Glik, a Krychowiak strzelił z pola bramkowego

71 minuta - 2:0 dla Polski! Grzegorz Krychowiak

69 minuta - za Grosickiego wszedł Rybus.

68 minuta - Polska gra w "10", bo Grosicki ma kontuzję

66 minuta - zmiana w Polsce. Za Mączyńskiego Jodłowiec

61 minuta - Lewanowski nie trafił z woleja z sześciu metrów!

59 minuta - zmiana w drużynie Gruzji. Zszedł Ananidze, a wszedł Okriaszwili

Od 52 minuty Polska prowadzi z Gruzją 1:0 po bramce Kamila Glika

52 minuta - 1:0 dla Polski! Rzut rożny Mili, głową zgrywa Krychowiak, a Glik z bliska też głową kieruje piłkę do siatki! Kankawa próbował jeszcze zatrzymać ją ręką, za co został ukarany żółtą kartką.

51 minuta - Lewandowski w woleja, broni bramkarz.

50 minuta - rzut rożny dla Gruzinów. Faul jednego z graczy gospodarzy.

46 minuta - zaczęła się II połowa. Obe zespoły bez zmian.

Koniec I połowy. Do przerwy 0:0.

44 minuta - tym razem szczęście Gruzinów. Grosicki przyjął i strzelił technicznie z 7 metrów, ale piłka minimalnie minęła bramkę.

41 minuta - Ale szczęście Polaków! Po rzucie wolnym wykonaniu Ananidze, Kobaczidze z kilku metrów huknął nad bramką!

40 minuta - pierwszy rzut rożny w meczu, dla Polski. Trochę zamieszania i nic więcej.

36 minuta - z rzutu wolnego obok słupka strzelił Jano Ananidze. Zanim podszedł do piłki ktoś z publiczności próbował laserem oślepić Wojtka Szczęsnego.

31 minuta - Łukasz Piszczek zza pola karnego z lewej nogi, tuż nad bramką.

30 minuta - pół godziny za nami. Wynik? 0:0.

27 minuta - mogło być 1:0 dla Polski, ale bramkarz Gruzji Giorgi Loria kapitalnie obronił strzał Grosickiego!

25 minuta - prawy obrońca Gruzji Ucza Łobzanidze świetnie radzi sobie z polską obroną i drugi raz po jego akcji jest groźnie

22 minuta - po wrzucie z autu było groźnie przed bramką Szczęsnego, ale Kankawa strzelił za wysoko.

17 minuta - w jednej akcji dwa razy obita bramka Gruzji. Milik huknął w spojenie słupka i poprzeczki, a z drugiej strony Grosicki w słupek!

15 minuta - kwadrans za nami. Jest 0:0.

11 minuta - zamieszanie w polu karnym gospodarzy po rzucie wolnym. Sędzia przerywa akcję (ręka jednego z Polaków)

11 minuta - uwaga techniczna: Polacy ubrani na biało, Gruzini na czerwono.

10 minuta - Pierwszy celny strzał w meczu. Z daleka uderzył Arkadiusz Milik, wprost w ręce bramkarza.

7 minuta - Dżaba Kankawa strzela z dystansu, ale daleko od bramki. Gruzini mają też rzut wolny, było trochę zamieszania na polu karnym.

2 minuta - widać, że Gruzini będą czekali na ataki Polaków.

18.04 - Jest pierwszy gwizdek. Od środka zaczęli Gruzini. W Polsce od pierwszej minuty Sebastian Mila.

18.00 - U nas godzina 18, u nich 21.00, ale mecz się jeszcze nie zaczął. Jest mały poślizg.

17.57 - Drużyny wychodzą na boisko. Zaraz hymny.

Godz. 17.50 - za 10 minut zaczynamy mecz w Tbilisi.

Dziś o godz. 18 reprezentacja Polski rozegra swój czwarty mecz w eliminacjach mistrzostw Europy 2016. Biało-czerwoni zmierzą się w Tbilisi z Gruzją. Mecz transmitować będzie Polsat i Polsat Sport. TUTAJ możesz śledzić RELACJĘ LIVE. Podopieczni trenera Adama Nawałki jeszcze nie doznali porażki w tych kwalifikacjach i są liderem grupy D oraz zdecydowanym faworytem dzisiejszego spotkania.

- Gruzja to trudny teren, ale jesteśmy pełni optymizmu - mówił przed wylotem do Tbilisi trener Adam Nawałka. Selekcjoner, który przeszedł do historii polskiej piłki dzięki zwycięstwu nad Niemcami, może zapisać się w annałach kadry także premierową wygraną na gorącym terenie Gruzji.

Gruzja – Polska [ONLINE, RELACJA LIVE, TRANSMISJA TV, NA ŻYWO] Eliminacje ME 2016

Do tej pory graliśmy tam bowiem tylko raz i w eliminacjach MŚ 1998 doznali niespodziewanej porażki 0:3. Jedną z bramek strzelił wówczas Temur Kecbaja, obecny selekcjoner gruzińskiej reprezentacji.

Trener gospodarzy uważa konfrontację z Polską za mecz ostatniej szansy dla Gruzinów, którzy jeśli marzą o włączeniu się do rywalizacji o awans do finałów Euro 2016, muszą z biało-czerwonymi wygrać. Na wczorajszej konferencji prasowej Kecbaja nieoczekiwanie zapowiedział, że będzie to jego ostatnie spotkanie w roli selekcjonera.

Jaki wynik padnie w meczu Polska - Gruzja? NAPISZ W KOMENTARZU

- Bez względu na wynik, rezygnuję z prowadzenia kadry Gruzji. Mecz z Polską jest moim ostatnim. Liczę na dobra grę. Z częścią dziennikarzy nigdy nie zmieni się futbolu - stwierdził trener.

Polacy w zgodnej opinii bukmacherów uchodzą za zdecydowanego faworyta dzisiejszej konfrontacji, a najczęściej obstawianym wynikiem wieczornego meczu jest 2:0 dla biało-czerwonych. Trener Nawałka nie dość, że ma do dyspozycji wszystkich powołanych piłkarzy, to jeszcze prawie wszyscy z nich grali w ostatnich ligowych meczach swoich klubów.

Słuchając Roberta Lewandowskiego i spółki wydaje się, że większym problemem od Gruzinów będzie dzisiaj dla naszej drużyny przestawienie się z gry z kontry na atak pozycyjny, bowiem wszyscy zdają sobie sprawę, że gospodarze nastawiają się na zmasowaną obronę własnej bramki. Polacy jeszcze w tych eliminacjach nie przegrali, lecz po remisie ze Szkocją znów powinni zacząć wygrywać, by nie zmarnować zwycięstwa nad aktualnymi mistrzami świata.

POLSKA GRUZJA NA EKSTRAKLASA.NET:

Grupa D eliminacji Euro 2016

Gruzja - POLSKA (Tbilisi, piątek godz. 18, transmisja w Polsacie i Polsacie Sport);
Niemcy - Gibraltar (Norymberga, piątek godz. 20.45, transmisja w Polsacie Sport Extra);
Szkocja - Irlandia (Glasgow, piątek godz. 20.45, transmisja w Polsacie Sport);

Kolejne mecze w naszej grupie - 29 marca 2015 roku:
Irlandia - Polska, Gruzja - Niemcy, Szkocja - Gibraltar.

ZOBACZ KONIECZNIE GDZIE OGLĄDAĆ MECZ POLSKA - GRUZJA STREAM:
POLSKA - GRUZJA NA ŻYWO 1
POLSKA - GRUZJA NA ŻYWO 2
POLSKA - GRUZJA NA ŻYWO 3
POLSKA - GRUZJA NA ŻYWO 4
POLSKA - GRUZJA NA ŻYWO 5

Materiał oryginalny: Polska - Gruzja. Polacy wygrali 4:0! ONLINE TRANSMISJA LIVE, STREAM, RELACJA - Dziennik Zachodni