Sosnowiec: Złodziej na rowerze zatrzymany. Wyrywał kobietom...

  Sosnowiec: Złodziej na rowerze zatrzymany. Wyrywał kobietom torebki

  Zdjęcie autora materiału

  Dziennik Zachodni

  Policjanci z Sosnowca zatrzymali w pościgu mężczyznę kradnącego kobietom torebki. Złodziej podjeżdżał zwykle na rowerze i wyrywał je kobietom z rąk, szybko oddalając się. Za kradzież grozi mu kara do 5 lat więzienia.
  Wczoraj wieczorem, na ulicy Urbanowicz 27-latek okradł kobietę. Ubrany w bluzę z kapturem, poruszając się na rowerze podjechał do ofiary i wyrwał jej, przewieszoną na ramieniu torebkę. Po zdarzeniu kobieta natychmiast wszczęła alarm, powiadamiając o zajściu policję.

  Dyżurny podał komunikat do wszystkich patroli w mieście o mężczyźnie poruszającym się na rowerze, podając jednocześnie jego szczątkowy rysopis.
  Policjanci rozpoczęli poszukiwania za złodziejem. Na ulicy Zamkowej zauważyli mężczyznę jadącego na rowerze, który odpowiadał rysopisowi, który otrzymali. Postanowili wylegitymować rowerzystę, ale ten na ich widok zaczął uciekać. Mundurowi zatrzymali go po krótkim pościgu. Mężczyzna był agresywny i nie reagował na polecenia.

  Podczas przeszukania kryminalni odnaleźli przy nim przedmioty pochodzące z kradzieży oraz śladowe ilości marihuany. W czasie wykonywania czynności okazało się, że w podobny sposób w tym dniu ukradł torebki dwóm innym kobietom. Złodziej spędził noc w policyjnym areszcie. Teraz kryminalni ustalają ilu podobnych przestępstw dopuścił się sosnowiczanin. Zatrzymany mężczyzna był już wcześniej notowany.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama