Villa Capri - Świerkowa 1 i Sosnowa 1. Mieszkania przy Parku...

  Villa Capri - Świerkowa 1 i Sosnowa 1. Mieszkania przy Parku Śląskim

  Artykuł sponsorowany

  Aktualizacja:

  Polska

  Villa Capri - Świerkowa 1 i Sosnowa 1. Mieszkania przy Parku Śląskim
  1/24
  przejdź do galerii
  Osiedle Villa Capri to stworzona we włoskim stylu, enklawa ciszy i spokoju. Bliska odległość od Parku Śląskiego, Planetarium i Górnośląski Park Etnograficzny na wyciągnięcie ręki, bogactwo zabytków architektonicznych i wyjątkowe imprezy kulturalne to tylko nieliczne atuty mieszkania właśnie tutaj.
  Osiedle Villa Capri składa się z dwóch czteropiętrowych budynków mieszkalnych, będących przykładem nowoczesnej architektury i oryginalnej stylistyki. Włoski design został skrupulatnie połączony z funcjonalnością, o co zadbali najlepsi architekci w trosce o przyszłych mieszkańców. Dbałość ta znajduje odzwierciedlenie zarówno w fasadzie budynków, jak i we wnętrzu apartamentów.

  Obiekty Villa Capri składają się z niewielkiej liczby apartamentów: odpowiednio 20 w miejszym (AP2) i 58 w większym (AP1). Każdy z nich zapewnia komfort i bezpieczeństwo, a wejścia wyposażone są w nowoczesne domofony z osobistym kodem dostępu.

  Oba budynki posiadają nowoczesne windy, piwnice, a dla młodych małżeństw z dziećmi gwarantowane jest pomieszczenie na wózki. Każdy z nich wyposażony jest w parking podziemny, natomiast budynek AP1 dodatkowo ma parking naziemny. Konstrukcja obiektów powoduje, że straty ciepła są minimalne, co wpływa na obniżenie kosztów energii cieplnej.

  Same słowa to jednak zbyt mało - dlatego zapraszamy Cię już teraz na wirtualny spacer po Villa Capri - KLIK.


  Biuro sprzedaży
  ul. Świerkowa 1
  41-503 Chorzów


  godziny pracy:
  pon. - pt. 10.00 - 18.00
  sobota 10.00 - 14.00
  tel.: +48 32 307 37 67
  kom: +48 606 805 631
  e-mail: biuro@villacapri.pl
  www.villacapri.pl

  Czytaj także

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama