Nowe mieszkania w Dąbrowie Górnicze: Będzie kilkaset nowych...

  Nowe mieszkania w Dąbrowie Górnicze: Będzie kilkaset nowych mieszkań [WIZUALIZACJE]

  PAS

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Nowe osiedle przy ul. Granicznej
  1/11
  przejdź do galerii

  Nowe osiedle przy ul. Granicznej ©mat. biurodeweloperskie.pl

  Nowe mieszkania w Dąbrowie Górniczej: W Dąbrowie Górniczej w najbliższych latach ma powstać kilkaset bezczynszowych mieszkań. To właśnie to miasto jest ostatnio na topie i tutaj decydują się na swoje inwestycje deweloperzy.
  Nowe mieszkania w Dąbrowie Górniczej:

  By nie trzeba było ich szukać w różnych miejscach w sieci, wystarczy tylko wejść na stronę: biurodeweloperskie.pl, gdzie zebrane są w jednym miejscu.

  To właśnie pierwsze biuro deweloperskie, gdzie można znaleźć najnowsze i najbardziej atrakcyjne oferty na rynku mieszkaniowym w Dąbrowie Górniczej.

  – Biuro deweloperskie powstało właśnie po to, by przestawić całą paletę propozycji budownictwa mieszkaniowego w tym mieście.
  Daje możliwość porównania lokalizacji, zalet konkretnych mieszkań, rozmieszczenia pokojów, a także całej infrastruktury wokół budynków i apartamentowców – mówi Radosław Musiał, właściciel biura deweloperskiego i szef Musiał Group. – Dąbrowa Górnicza ma wielki potencjał, wiele walorów, m.in. związanych z rekreacją, bliskością jezior Pogoria i terenów zielonych, które decydują o tym, że inwestorzy decydują się właśnie tutaj na nowe inwestycje mieszkaniowe – dodaje.

  Jak się okazuje wybierać będzie można spośród kilku różnych propozycji. Pierwszą z nich jest projekt „Nowe Aleje”, czyli nowoczesny apartamentowiec, zaprojektowany w oparciu o sprawdzone rozwiązania technologiczne i materiały wysokiego standardu. Bezczynszowe mieszkania wraz z garażami dostępne są w wielu ciekawych konfiguracjach. W sumie powstanie tutaj 25 apartamentów. Przy ul. Majakowskiego 32 widać już fundamenty tej inwestycji. Ma być gotowa za 18 miesięcy. Przy ul. Granicznej powstaną z kolei trzy budynki wielomieszkaniowe.
  1 »

  Czytaj także

   Komentarze (1)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   mieszkania

   wohnung (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 1

   Co musi przecietny polak zrobic, zeby dostac takie mieszkanie?

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama