Zakochani 2014: zwycięzcy naszego plebiscytu nagrodzeni...

  Zakochani 2014: zwycięzcy naszego plebiscytu nagrodzeni [ZDJĘCIA]

  BP

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Zakochani 2014: zwycięzcy naszego plebiscytu nagrodzeni [ZDJĘCIA]
  1/7
  przejdź do galerii

  ©Maciej Gapiński

  W zabrzańskim Hotelu Diament podsumowaliśmy w poniedziałek tegoroczny plebiscyt "Dziennika Zachodniego" i portalu Naszemiasto.pl "Zakochani". Zwycięzcy, Magdalena i Wojciech, odebrali nagrodę główną.
  - Poznaliśmy się 4 lata temu. Najpierw była wspólna pasja - muzyka. Mieliśmy zespół, w którym razem graliśmy - mówi Magdalena Karkoszka.

  - Ale to była krótka historia. Zespół już nie istnieje, pojawiły się w życiu inne priorytety i muzyka zeszła na dalszy plan. Wynieśliśmy jednak z tej przygody coś, co trwa do dzisiaj - dodaje Wojciech Loska.

  Magdalena i Wojciech to zwycięzcy tegorocznego plebiscytu "Dziennika Zachodniego" i portalu Naszemiasto.pl "Zakochani". Pochodzą ze Świętochłowic, studiują. W poniedziałek w Park Hotelu Diament odebrali główną nagrodę w konkursie - voucher na pobyt w SPA Wellness Hotelu Diament Ustroń****.

  - Bardzo się cieszymy, Wojtek zaopatrzył się już w narty, więc pobyt w Beskidach z pewnością będzie aktywny - mówi pani Magdalena.

  Zasady naszego plebiscytu były proste. Wystarczyło wysłać zgłoszenie z fotografiami ilustrującymi zakochanych. Konwencja była dowolna. Zwycięzcy postawili nie tylko na pokazanie uczucia do siebie, ale również wspólnej miłości, jaką są podróże.

  - Uwielbiamy zarówno jednodniowe wypady w niedaleką okolicę, Beskidy, zamki Zagłębia, cały Śląsk, jak i nieco dalsze. Wakacje spędziliśmy w Albanii. Piękny kraj i jeszcze nie na tak bardzo popularny turystycznie. Można więc zobaczyć go takim, jakim jest - mówi pan Wojciech.

  W plebiscycie nagroda przypada również zdobywcy II miejsca, czyli zgłoszenia nadesłanego przez Marzenę Malarz, które pokazywało miłość jaką w całej rodzinie zaskarbił sobie jej syn Przemuś. Nagrodą za II miejsce był bon do Restauracji Atmosfera w Zabrzu o wartość 100 zł.

  Fundatorem nagród jest Spółka Hotele Diament S.A. - największa polska sieć hotelarska z wyłącznie rodzimym kapitałem. Spółka jest właścicielem 14 hoteli w Polsce. Hotele we Wrocławiu, Katowicach, Chorzowie, Gliwicach, Zabrzu, Siemianowicach Śląskich i Ustroniu oferują łącznie ponad 2000 miejsc noclegowych i 3000 m2 powierzchni konferencyjnej. Spółka planuje kolejne inwestycje w Polsce i zagranicą.

  WYBORY SAMORZĄDOWE 2014 - SERWIS WYBORCZY DZ [WEJDŹ]  *Kto wygrał wybory w Twoim mieście? ZOBACZ WYNIKI WYBORÓW 2014
  *Śląsk Plus - pierwsza rejestracja za darmo. Zobacz nowy interaktywny tygodnik o Śląsku
  *Zielony młody jęczmień najlepszy na odchudzanie. Jak przyrządzić? [WIDEO]
  *Górnik Zabrze na dnie. Komu zależy na upadku klubu? Socios Górnik chce go ratować

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama