Tarnowskie Góry: Chciał do policji - zatrzymała go policja

  Tarnowskie Góry: Chciał do policji - zatrzymała go policja

  Zdjęcie autora materiału

  Dziennik Zachodni

  26 letni tarnogórzanin przyszedł do komendy i w zespole kadr złożył wszystkie wymagane dokumenty w celu przyjęcia się do służby w Policji. Nie było by w tym nic nadzwyczajnego ale okazało się, że jest on poszukiwany.
  Podczas weryfikacji dokumentów pracownicy kadr uzyskali informację, że młodzieniec jest poszukiwany w celu ustalenia miejsca pobytu. Jak się okazało był on sprawcą wykroczenia, jednak nie zgłaszał się na wysyłane wezwania, a pod adresem zameldowania nie przebywał.

  Kandydat dowiedział się jak wyglądają czynności do prowadzonych postępowań w sprawach o wykroczenia, gdyż został przesłuchany przez dzielnicowego w charakterze osoby podejrzanej o popełnienie wykroczenia z art. 43 ustawy o wychowaniu w trzeźwości. Oczywiście jako prawowity obywatel przyznał się do popełnionego wykroczenia spożywania alkoholu w miejscu publicznym.

  Podczas rozmowy z policjantem oświadczył, że taka drobnostka jak również to, że ma na swoim koncie kilka mandatów za wykroczenia drogowe nie powinno wpływać negatywnie na przyjęcie go do służby w Policji. Wszystko wskazuje na to, że mężczyzna będzie miał problem ze spełnieniem jednego z warunków przyjęcia do służby w Policji. Chodzi o warunek o nieposzlakowanej opinii.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama