Kim naprawdę są prezydenci miast? Co lubią? Jakie mają...

  Kim naprawdę są prezydenci miast? Co lubią? Jakie mają pasje? Sprawdź [WYBORY 2014]

  IM, MZ, PSZ, KASIA, JACK

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  Nowo wybrani prezydenci żyją nie tylko polityką. Poznaj ich pasje. Szybkie samochody i motocykle, sport, moda, kuchnia to tylko niektóre z ich zainteresowań.
  1/8
  przejdź do galerii

  Nowo wybrani prezydenci żyją nie tylko polityką. Poznaj ich pasje. Szybkie samochody i motocykle, sport, moda, kuchnia to tylko niektóre z ich zainteresowań. Pod lupę bierzemy Sławę Umińską-Duraj z Piekar Śląskich, Rafała Piecha z Siemianowic Śląskich, Arkadiusza Chęcińskiego z Sosnowca, Anna Hetman z Jastrzębia-Zdroju, Marcina Krupę z Katowic i Piotra Kuczerę z Rybnika. CZYTAJ DALEJ NA KOLEJNYCH ZDJĘCIACH ©arc.

  Nowo wybrani prezydenci żyją nie tylko polityką. Poznaj ich pasje. Szybkie samochody i motocykle, sport, moda, kuchnia to tylko niektóre z ich zainteresowań. Pod lupę bierzemy Sławę Umińską-Duraj z Piekar Śląskich, Rafała Piecha z Siemianowic Śląskich, Arkadiusza Chęcińskiego z Sosnowca, Anna Hetman z Jastrzębia-Zdroju, Marcina Krupę z Katowic i Piotra Kuczerę z Rybnika.
  ZOBACZ KONIECZNIE:
  OSTATECZNE WYNIKI WYBORÓW 2014 W WOJ. ŚLĄSKIM


  Sława Umińska-Duraj, nowa prezydent Piekar Śląskich  Debiutuje w roli pani prezydent. Ma 37 lat. Jest rodowitą piekarzanką. Pasje? Działalność społeczna, historia i... kolekcjonowanie karafek.

  Wielką pasją pani prezydent była i pozostanie działalność społeczna. Uwielbia także historię - szczególnie tę dotyczącą II wojny światowej. Jej zainteresowanie budzi też historia ludów Kaukazu - m.in. tej tematyce poświęciła pracę magisterską.

  Kolekcjonuje karafki, które chętnie wyszukuje na tzw. targach staroci.

  Jak kuchnia, to tylko śląska. Lubi zdrowo się odżywiać. Preferuje dobrą, śląską kuchnię. Za zdolności kulinarne ceni zarówno swoją matkę chrzestną, jak i mamę męża. Kosztowanie ich smakołyków to dla Sławy prawdziwa rozkosz. Dużą wagę przywiązuje do zdrowego i racjonalnego odżywiania, ale nie odmawia sobie dobrych rzeczy. Nie stosuje żadnej diety odchudzającej, o co wielu ją podejrzewa.

  Prezydenci miast w woj. śląskim nam obiecali [SPRAWDŹ OBIETNICE WYBORCZE] Wierzycie?


  Spódnice i sukienki sprawdzają się oficjalnie i na co dzień. Dobrą radą w kwestii ubioru służy pani prezydent organizatorka piekarskich pokazów mody, Krystyna Musik. Woli sukienki i spódnice niż spodnie - czuje się wtedy elegancko i zdecydowanie bardziej kobieco.

  Rodzinne i nieczęsto spotykane tradycje górnicze. Rodzice Sławy Umińskiej-Duraj całe życie związani byli zawodowo z górnictwem. Ojciec pracował w KWK Andaluzja, a mama w KWK Rozbark. W Barbórkę rodzice zawsze ubierali galowe mundury i brali udział w uroczystościach barbórkowych. Pani prezydent jako mała dziewczynka lubiła patrzeć, jak mama z tatą przypinają odznaczenia, które ona z kolei wyciągała z pudełeczek i bardzo przejęta im podawała.
  1 3 4 5 6 »

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama