Święty Mikołaj zaprasza. I to nie tylko tych najmłodszych

  Święty Mikołaj zaprasza. I to nie tylko tych najmłodszych

  Janusz Strzelczyk

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Święty Mikołaj zaprasza. I to nie tylko tych najmłodszych
  6 grudnia to dzień ulubionego świętego wszystkich dzieci, św. Mikołaja. Zobaczcie, gdzie można wybrać się z dziećmi, żeby spotkać św. Mikołaja.
  Święty Mikołaj zaprasza. I to nie tylko tych najmłodszych
  KATOWICE
  Kinoteatr Rialto, 6 grudnia, godz. 16.: spotkanie ze św. Mikołajem i Mają, ulubioną pszczółką dzieci i rodziców. Bilety będzie sprawdzał prawdziwy św. Mikołaj, który w kieszeniach ma dla dzieci mieć coś słodkiego. Będzie film "Pszczółka Maja". Cena biletów: 12 zł (dzieci), 15 zł (rodzice).

  W weekend (6-7 grudnia) Centrum Handlowe 3 Stawy zaprasza na pieczenie i dekorowanie pierników. Kuchnia Świętego Mikołaja będzie czynna od godz. 11 do 19 w sobotę i niedzielę.

  BYTOM
  W sobotę o godz. 19 w Operze Śląskiej odbędzie się charytatywny koncert mikołajkowy na rzecz Stowarzyszenia Pielęgniarsko-Opiekuńczego z Częstochowy "Z Ufnością w Trzecie Tysiąclecie". Wystąpią artyści Opery Śląskiej oraz Marta Król, Kasia Moś, Michał Gasz oraz Sebastian Karpiel-Bułecka. Imprezę poprowadzą Joanna Racewicz i Wojciech Pijanowski. Ceny biletów: 60, 50 i 40 zł.

  GLIWICE
  Teatr Muzyczny zaprasza 6 grudnia o godz. 14.30 i 17.30 oraz 7 grudnia o godz. 16 na przedtawienie dla dzieci powyżej 6 lat. Bilety w cenach od 18 do 31 zł.

  BIELSKO-BIAŁA
  W sobotę Galeria Sfera będzie cukiernią św. Mikołaja. W pasażu pojawią się dwa stoiska pełne świątecznych słodkości. Każde dziecko będzie mogło sprawdzić się w roli pomocnika świętego, ozdobić pierniczki na choinkę oraz własnoręcznie przygotować opakowanie na ciasteczko. Mikołaj rozda upominki najmłodszym i będzie też pozował do fotografii z dziećmi.

  SOSNOWIEC
  W sobotę o godz. 16 w Zamku Sieleckim dzieci z opiekunami mogą obejrzą spektakl mikołajkowy pt.: "Jaś i Fasolowe Drzewo". Po spektaklu wszystkie dzieci będą miały okazję spotkać się ze św. Mikołajem. Bilety są po 5 i 7 zł.

  CZĘSTOCHOWA
  6 grudnia Galeria Jurajska zaprasza najmłodszych (i tych starszych też). Centrum handlowe odwiedzi św. Mikołaj. Dzieci będą mogły wcielić się w rolę pomocników świętego i wspólnie z animatorami upiec swoje własne pierniki i babeczki, a następnie je przyozdobić w wymyślone przez siebie wzory. Początek o godz. 13.


  *Kto wygrał wybory w Twoim mieście? ZOBACZ WYNIKI WYBORÓW 2014
  *Nowe władze woj. śląskiego: Koalicja PO, PSL, SLD. Marszałek Saługa. Zarząd wybrany
  *Niesamowote zdjęcia nocne Katowic. Takich Katowic jeszcze nie widzieliście [ZOBACZ ZDJĘCIA]
  *Śląsk Plus - pierwsza rejestracja za darmo. Zobacz nowy interaktywny tygodnik o Śląsku

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama