Bilety na mecze śląskich klubów już za złotówkę

  Bilety na mecze śląskich klubów już za złotówkę

  Jacek Sroka

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  Za dwa tygodnie piłkarze ekstraklasy wznowią rozgrywki. W trzech klubach z naszego regionu można już kupować karnety i bilety na wiosenne mecze. Najtańsze są po złotówce.
  Na derby Śląska Ruchu z Górnikiem sprzedano już 1/4 biletów

  Na derby Śląska Ruchu z Górnikiem sprzedano już 1/4 biletów © arkadiusz gola

  Kibice Górnika kupili już prawie trzy tysiące karnetów na rundę wiosenną. Kosztują one: 65 zł ulgowe, 130 zł normalne, 310 zł na trybunę krytą i 2000 zł dla VIP-ów. Fani drużyny Adama Nawałki powinni się spieszyć, bo w związku z pracami na stadionie wiosną widownia trybun na Roosevelta zostanie ograniczona do 10 tysięcy miejsc.

  - Zakup karnetu jest korzystny finansowo, bo bilety na każde z sześciu ligowych spotkań kosztować będą 10 zł ulgowe i 20 zł normalne, a na topowy mecz z Legią odpowiednio 15 i 30 zł - powiedział Jerzy Mucha, szef grupy medialnej Górnika. - Jednocześnie utrzymujemy promocję dla dzieci do lat 13 oraz seniorów powyżej 70. roku życia, którzy mogą kupić wejściówki za 1 zł.

  Za złotówkę można także kupić bilety na mecze Niebieskich.

  - To dalszy ciąg naszej akcji Wielkie Rodzinne Kibicowanie - stwierdził Mariusz Gubebski z Ruchu. - Dla dzieci i młodzieży do lat 16 oferujemy kartę kibica za 1 zł oraz wejściówki na wszystkie wiosenne mecze w Chorzowie w takiej samej cenie.

  Na Cichej największym zainteresowaniem cieszy się zaplanowany na 19 marca mecz z Górnikiem. Na Wielkie Derby Śląska sprzedano już około tysiąca biletów. Kolejnych 1,5 tysiąca fanów nabyło karnety na rundę wiosenną, do których dodawana jest gratis okolicznościowa koszulka na spotkanie z zabrzanami i kalendarz ścienny. Bilety na mecze Ruchu kosztują od 15 do 60 zł, a karnety od 80 do 360 zł (loża odpowiednio 100 i 570 zł).

  W tym tygodniu ruszyła sprzedaż karnetów/voucherów na spotkania Polonii Bytom. Kosztują one 80 (ulgowe), 100 (normalne) i 150 zł (na sektor Olimp). Bilety na mecze bytomian wyceniono odpowiednio na 10, 20 i 30 zł.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama