Makabryczna śmierć w Zabrzu na pętli tramwajowej: Wypadek...

  Makabryczna śmierć w Zabrzu na pętli tramwajowej: Wypadek czy samobójstwo [NOWE FAKTY]

  Bartosz Pudełko

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  Makabryczna śmierć w Zabrzu na pętli tramwajowej: Wypadek czy samobójstwo [NOWE FAKTY]
  1/4
  przejdź do galerii

  ©KMP Zabrze

  Tajemnicza śmierć w Zabrzu-Mikulczycach na pętli tramwajowej: Trwa śledztwo w sprawie poniedziałkowego makabrycznego odkrycia na pętli tramwajowej w Zabrzu-Mikulczycach. Pod uwagę brane są dwie możliwości: wypadek lub samobójstwo.
  Tajemnicza śmierć na pętli tramwajowej w Zabrzu-Mikulczycach:

  O tej sprawie już pisaliśmy, ale na jaw wychodzą kolejne fakty.

  ZWŁOKI NA PĘTLI TRAMWAJOWEJ W ZABRZU. WYPADEK CZY SAMOBÓJSTWO? [ZDJĘCIA]  Przypomnijmy więc, makabrycznego odkrycia dokonała jedna z motorniczych tramwaju linii 3.
  W poniedziałek ok. godz. 6 rano na pętli w Mikulczycach najechała na, jak się później okazało, zwłoki mężczyzny. O tym, iż jest to ciało człowieka, dowiedziała się dopiero później, po zatrzymaniu tramwaju. Przerażona zaalarmowała dyspozytora, a ten policję. Na miejscu pojawiła się grupa dochodzeniowo-śledcza oraz prokurator. Motornicza wyjaśniła, że nie widziała wcześniej nic leżącego na torach. Okazało się jednak, że to nie pod kołami jej tramwaju zginął mężczyzna. Zgon nastąpił wcześniej.

  Policjanci ustalili, że w nocy po pętli poruszało się siedem tramwajów. Sprawdzili je, a także przesłuchali i zbadali wszystkich motorniczych. Byli oni trzeźwi.

  - Ustaliliśmy który tramwaj przejechał mężczyznę. Jego motorniczy nie zauważył tego. Teren jest nieoświetlony, jedynym źródłem światła są reflektory tramwaju, a w tym miejscu porusza się on po łuku, więc nie oświetla dokładnie torowiska. Mogło zdarzyć się tak, iż motorniczy nie zauważył mężczyzny - wyjaśnia asp. szt. Marek Wypych, rzecznik zabrzańskiej policji.
  1 »

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama