Praca w Biedronce: 500 nowych miejsc pracy w Sosnowcu

  Praca w Biedronce: 500 nowych miejsc pracy w Sosnowcu

  AD/Mat.Pras

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  Praca w Biedronce

  Praca w Biedronce ©mat. pras.

  Jeronimo Martins, własciciel sieci sklepów Biedronka otworzyło wczoraj w Sosnowcu przy ulicy Innowacyjnej 6 centrum dystrybucyjne sieci Biedronka. Centrum jest przeznaczone do obsługi ponad 170 sklepów w tym regionie. Inwestycja w Sosnowcu zapewniła utworzenie ponad 530 nowych miejsc pracy.
  Praca w Biedronce

  Praca w Biedronce ©mat. pras.

  Praca w Biedronce:

  Sosnowieckie centrum dystrybucyjne będzie obsługiwało ponad 170 sklepów sieci Biedronka w promieniu średnio 40 km. Obiekt o powierzchni magazynowej około 27 tysięcy m2 zbudowany został na 16 hektarowej działce. Posiada 62 bramy, dzięki czemu każdego dnia centrum będzie w stanie przyjąć 3900 palet oraz wysłać 155 samochodów dostawczych. Koszt inwestycji wyniósł ponad 100 milionów zł.

  Od momentu uruchomienia obiektu w Sosnowcu sieć dystrybucji JMP liczy 15 centrów dystrybucyjnych.

  Dla zapewnienia stałych dostaw świeżych produktów do wszystkich sklepów obsługiwanych przez nowy obiekt, centrum dystrybucyjne w Sosnowcu posiada dedykowaną, rozbudowaną flotę samochodową liczącą 45 samochodów dostawczych oraz 55 naczep. Centrum dysponuje także 580 kontenerami chłodniczymi zapewniającymi nieprzerwany ciąg chłodniczy i tym samym najwyższą jakość produktów trafiających do sprzedaży. Centrum od początku obsługiwać będzie 400 dostawców.

  Najnowsze centrum w odróżnieniu od poprzednich obiektów, wyposażane zostało w całości w system oświetlenia w technologii LED, a na początku 2015 roku zainstalowany zostanie w nim także system sterowania „inteligentnym oświetleniem”. Dodatkowo w części biurowej na grzejnikach zainstalowane zostały samowystarczalne elektroniczne głowice termostatyczne.

  Inwestycja była możliwa dzięki miastu, które wcześniej wybudowało na tym terenie sieć dróg wraz z niezbędna infrastruktura. Pierwszym wybudowanym na tym terenie zakładem była firma Salzgitter Mannesmann Stahlhandel, kolejnym europejski gigant logistyczny Raben. Kończy się również budowa Goodman Sosnowiec Logistics Centre, a także Panattoni Park Sosnowiec.


  *Najpiękniej oświetlone miasto na święta. Które? ZOBACZ TUTAJ
  *Zboczeniec z Częstochowy nieuchwytny. Goni, straszy i chce gwałcić [PORTRET PAMIĘCIOWY]
  *Napad na Club 80 w Siemianowicach. Bandyci zdemolowali lokal
  *Prezent na Święta Bożego Narodzenia: Najfajniejszy prezent na święta TOP 10 PREZENTÓW
  *Śląsk Plus - pierwsza rejestracja za darmo. Zobacz nowy interaktywny tygodnik o Śląsku

  Czytaj także

   Komentarze (1)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   UWAGA

   TADZIO (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 1

   Pamiętajcie nie dajcie się nabrać żeby za prace fizyczną płacono wam 5 czy 7 zł ponieważ firmy ochroniarskie poszukują od zaraz za takie kwoty siedzicie sobie w budce 12 godzin i nic nie robicie...rozwiń całość

   Pamiętajcie nie dajcie się nabrać żeby za prace fizyczną płacono wam 5 czy 7 zł ponieważ firmy ochroniarskie poszukują od zaraz za takie kwoty siedzicie sobie w budce 12 godzin i nic nie robicie pytajcie jaka umowa ale znając życie będzie to umowa zlecenie czyli śmieciowa musicie narobić się za marne 5,6 zł i jeszcze mają wymagań nie wiadomo ile hahah proponowali mi taka pracę zapytałem za jaką stawkę wyśmiałem ich szukają jeleni jeszcze najczęściej takie firmy zewnętrzne za pracę fizyczną 10 zł na rękę to dziś minimum nie dajcie się nabrać pozdro syty. zwiń

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama