90 Festival w Bielsku-Białej 2015: Festiwal potrwa 18-19...

  90 Festival w Bielsku-Białej 2015: Festiwal potrwa 18-19 lipca [GWIAZDY 90 FESTIVAL]

  Łukasz Klimaniec

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  90 Festival skupił 18 tys. ludzi
  1/9
  przejdź do galerii

  90 Festival skupił 18 tys. ludzi ©Łukasz Klimaniec

  90 Festival Bielsko-Biała 2015: 18 tys. ludzi przyjechało do Bielska-Białej, by zobaczyć gwiazdy muzyki lat 90. Teraz ma być ich jeszcze więcej, bo 90 Festival potrwa dwa dni. Na razie wiadomo tylko, że w lipcu 2015 roku do Bielska-Białej przyjadą 2 Unlimited, Beatrix Delgado znana z formacji Masterboy, a także Loona, holenderska piosenkarka pamiętana z takich przebojów, jak np. "Bailando". Ale to dopiero początek listy gwiazd.
  90 Festival 2015:

  Liczba osób przerosła nasze oczekiwania, zainteresowanie było ogromne - mówi o pierwszej edycji 90 Festival Marta Giercuszkiewicz, rzeczniczka imprezy. Organizatorzy muzycznego festiwalu z udziałem gwiazd lat 90., który do Bielska-Białej przyciągnął ok. 18 tys. ludzi, przed świętami ujawnili, że druga edycja potrwa dwa dni - 18-19 lipca 2015 roku.

  - To efekt wielkiego zainteresowania. W festiwalu wzięli udział ludzie z całej Polski. Dwa dni to także szansa, by móc ściągnąć do naszego kraju więcej artystów - wyjaśnia Giercuszkiewicz.

  ZOBACZ, CO DZIAŁO SIĘ NA 90 FESTIVAL W BIELSKU-BIAŁEJ 2014:
  90 FESTIVAL: MR PRESIDENT I FUN FACTORY TO TYLKO CZĘŚĆ GWIAZD


  Na razie wiadomo tylko, że w lipcu 2015 roku do Bielska-Białej przyjadą 2 Unlimited, Beatrix Delgado znana z formacji Masterboy, a także Loona, holenderska piosenkarka pamiętana z takich przebojów, jak np. "Bailando". Pozostałe gwiazdy zostaną zaprezentowane na przełomie lutego i marca.

  Marta Giercuszkiewicz ujawniła, że druga edycja 90 Festival także zostanie zlokalizowana na terenach rekreacyjnych pod Dębowcem, ale na nieco większym terenie, niż miało to miejsce. Wszystko po to, by przyjąć większą ilość osób i uniknąć niedogodności, na jakie narzekali widzowie - zwłaszcza na wielki ścisk.

  - To była pierwsza edycja, organizowana w nowym dla nas miejscu. Obiecaliśmy, że przy drugiej zrobimy wszystko, by nikt nie miał do czego się przyczepić - zaznacza.
  1 »

  Czytaj także

   Komentarze (1)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   wzmianka

   bielszczanin (gość)

   Zgłoś naruszenie treści

   pomineliście jednego wykonawce - DJ Quicksilver

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama