Przychodnie czynne od 2.1.2015 [NAJNOWSZY WYKAZ]...

  Przychodnie czynne od 2.1.2015 [NAJNOWSZY WYKAZ] Uaktualniona lista NFZ Katowice GODZ. 12

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  Lista czynnych przychodni i gabinetów lekarskich w woj. śląskim wg NFZ Katowice
  1/34
  przejdź do galerii

  Lista czynnych przychodni i gabinetów lekarskich w woj. śląskim wg NFZ Katowice

  NFZ Katowice uaktualnił wykaz czynnych przychodni i gabinetów lekarskich w woj. śląskim od 2 stycznia 2015 r. na godz. 12. ZOBACZ KONIECZNIE zanim wybierzesz się do lekarza, czy jego gabinet jest czynny. SPRAWDŹ otwarte przychodnie w woj. śląskim. ZOBACZ także, które przychodnie nie podpisały umów, a które prowadzą opiekę świąteczną i nocną.
  Najnowsza uaktualniona lista czynnych przychodni i gabinetów lekarskich w woj. śląskim.

  Śląski Oddział Wojewódzki NFZ opublikował wykaz placówek medycznych, które podpisały umowy i będą udzielały świadczeń medycznych z zakresu podstawowej opieki zdrowotnej od dnia 2 stycznia 2015 r.

  W GALERII ZDJĘCIOWEJ ZNAJDZIESZ PEŁNĄ LISTĘ PRZYCHODNI Z KONTRAKTEM NFZ CZYNNYCH OD 2.01.2015 GODZ. 12


  Przypominamy, że w dni powszednie od godziny 18.00 do 8.00 dnia następnego oraz w dni wolne od pracy całodobowo świadczenia udzielane są przez placówki, które podpisały umowy z zakresu nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej.

  Rzeczniczka praw pacjenta zapowiedziała wszczęcie postępowania wobec lekarzy, którzy z powodu zamknięcia przychodni nie wydają pacjentom dokumentacji medycznej.  - Prawa pacjenta powinny być przestrzegana zarówno w tych placówkach, które mają podpisany kontrakt z NFZ, jak i w tych, które nie mają - powiedziała Barbara Kozłowska. - Naruszane jest prawo do dokumentacji medycznej. Lekarze, którzy zapomnieli o tym prawie, muszą mieć świadomość, że w tej sytuacji będę wszczynać postępowania ws. praktyk naruszających prawa pacjentów - oświadczyła.
  1 »

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Załączniki (3)

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama