A teraz będzie Artystycznie!

  A teraz będzie Artystycznie!

  Ola Szatan

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Tak jak facetami podobno rządzą kobiety, tak Rybnikiem niepodzielnie rządzi piosenka. Artystyczna, żeby była jasność. I stan taki trwać będzie przynajmniej przez cztery najbliższe dni. Nad słynnym zalewem, w Klubie Energetyka rozpoczęła się tegoroczna edycja Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Artystycznej. Nie mogło nas tu zabraknąć.
  No to jestem.... Chociaż całym sercem kibicuję Katowicom w walce o tytuł Europejskiej Stolicy Kultury w 2016 roku to Rybnik nie przestaje mnie zaskakiwać. Po doskonałym ostatnim Ryjku, wysokie loty starają się utrzymać organizatorzy OFPY. I choć jasnowidzem nie jestem to coś mi mówi, źe im się uda. Czyżby to ze względu na wyjątkowo gwiazdorski zestaw "Umilaczy pokonkursowych" czyli artystów, którzy każdego dnia będą dbali o to, byśmy wychodzili z Klubu Energetyka w świetnych nastrojach?
  Siedzę właśnie w wygodnej sferze pressroomu, na ultrafajnych kanapach, a nieopodal do swojego występu już szykuje się Anka Dąbrowska. W dużej mierze to na nią przyszedł ten dziki tłum wylewający się z każdego kąta Klubu Energetyka. Wielu już szykuje płytki, które czekają na podpis (ma być taka moźliwość po koncercie), a ci, którzy w w ferworze walki z garderobą i upływającym czasem (do rozpoczęcia imprezy) nie pomyśleli o tym - mają szansę zakupić całą dyskografię Ani na miejscu. Bo oprócz pysznego żurku na zakąskę (przed koncertowymi emocjami) jest bogato zaopatrzony sklepik:)
  Czyli festiwal na bogato!:)

  Czytaj także

   Komentarze (1)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   cnoHGcsHdPbYkxPRraJ

   WLuwNuuqXjSVKNLjEb (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 30 / 38

   LGPvsF brielvxkbkuh, [u**********wtaufmumpcwv.com/]wtaufmumpcwv[/url], [link=http://rvrtzyukiekl.com/]rvrtzyukiekl[/link], http://wrazevqkpssj.com/

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama